Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Aftersun - Güneş Sonrası Ürünleri

 

Güneş sonrası ürünleri, güneşlendikten hemen sonra, güneş ışınlarına fazla maruz kalan cildi rahatlatmak, nemlenmesine yardımcı olmak ve bronzlaşan tenin ışıltısını korumak amacıyla kullanılıyor. Cilde anında ferahlama hissi veren ürünler, güneşin yakıcı etkisi nedeniyle yıpranmış olan cildin onarılmasında ve daha yumuşak bir yapıya kavuşmasında etkilidir. Uzun süre güneşlenen kişilerin cilt sağlığını koruması ve istediği rahatlamayı sağlaması doğru güneş ürünleri ile mümkündür. Güneşlenmeden önce kullanılan koruyucu kremler ne kadar önemliyse güneşlendikten sonra kullanılacak ürünler aynı derecede önemlidir. Öncesi ve sonrasında kullanmak üzere geliştirilen ürünler aslında birbirini tamamlayan bakım ürünleridir. Sprey, krem, losyon şeklinde hazırlanan ürünler, cildin ihtiyacına göre farklı içeriklerle karşımıza çıkıyor. Kurumuş ciltlerden yağlı ciltlere kadar farklı tiplere kadar güneş bakım ürünü bulmak mümkündür.


Güneşlendikten Sonra Kullanılacak Ürünler

 

After sun ürünleri, genellikle ferahlatıcı etkisi nedeniyle aloe vera içeriyor. Aloe veranın besleyici, onarıcı ve anında rahatlatıcı etkisi güneş yanıklarına dahi iyi geliyor. Cildin esnekliğini koruyacak, cilde nefes aldıracak, en önemlisi cildin güneş ışınları nedeniyle erken yaşlanmasını önleyecek güneş sonrası bakım ürünlerini düzenli kullanmak gerekiyor. B ve E vitaminleriyle desteklenen, aloe veranın bitkisel gücünden yararlanılan güneş ürünleri, yüz dâhil tüm vücut için rahatlıkla kullanılabiliyor. Güneş sonrası ürünler hassas bölgeleri de koruma altına almayı başarıyor. Yağlı, karma, kuru cilt tipleri için özel üretilmiş, ışınlara karşı güçlü bir koruma sağlayan ürünlerle, yaz boyu güneşten korkmadan güneşlenilebilir. Güneş sonrasında cildi hızlıca bakım altına almak isteyenler için pratik bir formda hazırlanan krem ve sprey koruyucular, kısa sürede tüm cildin nemlenmesini sağlıyor.     

 

Güneş Sonrası Bakımın Önemi

 

Güneş ışınları cildiniz için faydalı olmaktan çok zararlıdır. Gün içerisinde güneşin dik açılarına maruz kalmak ciltte ciddi deformasyona neden olabiliyor. Cildi başta cilt kanseri riski olmak üzere erken yaşlanmaktan ve güneş yanıklarından korumak amacıyla mutla etkili bir ürün ya da ürün grupları kullanılmalıdır. Yeterli koruma sağlanmadığında güneş yanığı hemen kendini belli ediyor. Yanıklar soyulma, kalıcı leke, kızarıklık gibi farklı etkilerle ortaya çıkıyor. Cildi pratik şekilde nemlendirmek için nemlendirici ve onarıcı etkiye sahip güneş kremleriyle bakım rutininizi canlandırmak yapabileceğiniz en iyi güneş bakımı olabilir. Güneşin yoğun etkisini ancak güneş sonrası bakım için özel olarak hazırlanmış bir ürün önleyebilir. Sıradan bir krem nemlendirme ihtiyacını karşılayamazken güneş kremleri bu konuda daha etkili, hızlı bir koruma sağlayabiliyor.

 

Güneş Sonrası Ürünlerin Fiyatları

 

Güneşlendikten ya da mecburi bir güneş baskısından sonra cildinize hemen ideal bir ürün kullanarak kendinizi korumalısınız. Güneş ışınlarının yakıcı etkisi cildinizi yıpratır ve erken yaşlanmasına sebep olur. Cildinizi tüm bu etkilerden korumak için uygun fiyatlı güneş sonrası özel ürünler kullanabilirsiniz. Web mağazamızda bulabileceğiniz özel formül içerikli ürünlerimizle dilediğiniz derinlemesine bakımı yapabilirsiniz. Web mağazamızdan güvenli ödemeyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.