Propolis
₺38,17 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 Alerji ve Solunum Ürünleri

Alerji ve solunum problemleri kimi durumlarda ikisi de birbiri ile alakalı faktörlere bağlı gelişen sağlık problemleridir. Alerji, başta solunum sistemi olmak üzere gözler, cilt, mide bağırsak gibi pek çok organı etkiler ve etkilediği organa göre farklı belirtiler ortaya çıkar. Tutulan solunum sistemiyse, şeffaf, burun akıntısı, burun tıkanıklığı, hapşırık, burun etrafında kaşıntı gibi belirtiler görülür. Alerji basit bir rahatsızlık gibi gelse de devamında büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle zamanında çözüm üretmek ve desteklemek önemlidir. Alerjik Reaksiyon akciğeri etkilemesi durumunda ise devamında astım rahatsızlığına yol açabilir. Alerji olmamak için belirli bir seviyede takviye ürünleri kullanmak alerjinin etkilerini azaltacak ve azalmasını destekleyecektir. Bu konuda bir takviye kullanmadan önce bir doktora danışmanız önemlidir. Uzman bir doktor tarafından belirlenen rahatsızlık seviyeniz sonucunda kullanmanız gereken takviyelere karar verebilirsiniz.  

 Alerji ve Solunum Takviye Edici Ürünler

Alerji ve Solunum Ürünlerinin kullanım alanları şöyledir;

Alerji ve Solunum ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Alerjik bir rahatsızlık ihtimali olması nedeniyle bu durumda hassas davranılmalıdır. Tercih edeceğiniz ürünlerin alerjik durumunuzu azaltacak ürünler olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Doktorunuzun talimatları doğrultusunda web sayfamızdan size uygun takviye edici ürünleri inceleyebilir ve hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. %100 orijinal ürünlerimizin son kullanma tarihleri günceldir. Web sitemizde tarihi geçmiş ürün satılmamaktadır.

Alerji ve Solunum Takviye Edici Ürünler

Alerji ve Solunum Takviye Edici Ürünler: kişiden kişiye ve rahatsızlığın seviyesine göre değişmektedir. Doğru tespit için öncelikle uzman bir doktora danışmalı ve doktorunuzun talimatlarına göre web sayfamızdan takviye edici ürünleri sipariş verebilirsiniz.

 

Alerji ve Solunum Problemleri İçin Alınacak Önlemler

Alerji seviyesini minimum seviyede hissetmek için yaşam standartlarınızı değiştirebilirsiniz. Yaşanabilecek herhangi bir alerjik rekasiyonun engellenmesi için zamanında doğru adımlar atmak önemlidir. Önlem almadığınız takdirde alerjik rahatsızlıklar, yaşamınızı büyük derecede etkileyecek bir boyuta ulaşacaktır.

Alerjik rahatsızlıklara karşı önlemler:

  • Yaşadığınız alanı sık sık havalandırın ve güneş almasını sağlayın.
  • Yatak örtülerinizi sık sık temizlemeye çalışın.
  • Mümkünse Hepa filtreli elektrik süpürgeleri ile evinizi temizleyin. Tozu geri püskürten süpürgeler alerjinizi kötü etkileyecektir.
  • Sigaradan tamamen uzak durmalısınız. Ayrıca sigara içilen ortamlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.
  • Yatak odanızda mümkünse halı kullanmamaya özen gösterin.
  • Çalıştığınız ortamı kendinize ve rahatsızlığınıza uygun bir şekilde düzenlemelisiniz. Burada da kesinlikle halı ve benzeri örtüler bulunmamalı.
  • Her hafta yatak örtülerinizi değiştirin ve yıkayın.
  • Parfüm kullanırken dozunu aşmamaya özen gösterin.
  • Oda ve arabalarda kullanılan spreyler direkt olarak akciğerlerinizi etkileyebilir. Bu nedenle kullanmamaya özen gösterin.