Bebek Şampuan ve Losyonları
₺202,05 KDV Dahil
₺224,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Önerilen
Çatlak Kremi
Tükendi
₺200,61 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
Bebek Pişik Kremi
Tükendi
₺359,10 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Anne ve Bebek Bakımı

 

Bebek bekleyenler için başlayan hazırlık süreci bebek doğduktan sonra hala devam eder. Anne bebek bakımı için gerekli olan birçok ürün, süreci kolaylaştırdığından her şeyin önceden hazırlı olması önemlidir. Özellikle de erken doğan ve sağlık problemi olan bebekler için bu süreç çok daha hassastır. Bebek beklediğiniz andan itibaren gerekli olan temel bakım ürünlerini alarak bebeğinizin sağlığını, cildini, beslenmesini ve kendi kişisel bakımınızı daha rahat yapabilirsiniz. Bebek bakımı kolay bir şey olmamakla birlikte doğru ürünlerle kesinlikle çok daha pratik hale dönüşebiliyor. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ürünler elinizin altında olduğunda stresten uzak, büyük bir keyifle bebeğinize bakabilirsiniz. 


Bebek Bakım Ürünlerinin Önemi

 

Bebeklerin cildi ve vücudu aşırı hassas bir yapıya sahiptir. Yetişkin cildine göre çok daha ince ve narin olan cildi özenle korumak gerekiyor. Cildimizi koruyan yağ molekülleri bebeklerde oldukça azdır. Bebeğin cildini anne bebek bakım ürünleri ile koruyarak dış etkenlerden korumak ve bu az olan moleküllerin koruma kapasitesini artırmak mümkündür. Anne bebek bakımında tercih edeceğiniz ürünlerin içerisindeki maddeler, bebeğin cilt yapısıyla çok uyumlu olduğundan cilt hassasiyetine zarar vermez. Bebek ürünleri genellikle cildin kolayca emeceği yapıda olur ve kimyasal maddeler barındırmaz. Bebek ürünlerinde saf içerik detayı çok önemlidir. Her ebeveyn gibi sizler de saf, organik ürünler tercih ederek bebeğinizin cildini koruyabilirsiniz.  Bebeğinizin bakımını gerçekleştirirken kullanacağınız anne bebek bakımı ürünleri, annelik heyecanınızı bastırmanıza ve acemiliğinizi atmanıza yardımcı olacak.  

 

Bebek Bakım Çantaları

 

Bebek bakım çantası, bebeğinize ve size lazım olacak tüm bakım ürünlerini alacak kapasitededir. Pişik kremi, bebek güneş koruyucu kremler, bebek bezi, mama kapları, bebeğinizin kıyafetleri, oyuncakları, suyu gibi birçok eşya bebek çantasına konulmalıdır. Satın alacağınız bebek çantasına tüm bu ürünleri sığdırabilir, rahatça taşıyabilirsiniz. Anne sütüyle beslediğiniz bebeğiniz için çantalarda süt bölümleri bile bulunuyor. Çantadaki işlevsel bölümler, aradığınız ürünü kolayca bulmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.  

 

Anne ve Bebek Bakım Ürünlerinin Fiyatları

 

Doğum yapmak üzere olan ya da doğum yapmış olan anneler için birçok ürün hazır bulunuyor. Bu süreçte en çok kullanılan şey çatlak kremleri ve yağları oluyor. Karın bölgesindeki büyüme ve doğum sonrası ani kilo verme doğal olarak vücut çatlaklığında sebep oluyor. Emzirme sürecinde ise göğüs ucunda yaralar çıkabiliyor. Bakım kremleri çatlaklığa ve yaralara iyi geliyor. Anne bebek bakım setleri ile bu sorunları aşabilir, kendi cildinizi ve bebeğinizinkini sağlıkla koruyabilirsiniz. Web sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek anne ya da bebek bakımında kullanacağınız ürünlerin içeriğini, özelliklerini kontrol edebilir; uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bebek çantanızda gereksinim duyacağını birçok ürünü web sitemizden güvenle sipariş edebilir, hızlı teslimat ile kısa sürede ürünlerinize ulaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz.