₺184,23 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺408,45 KDV Dahil
₺584,00 KDV Dahil
₺189,68 KDV Dahil
₺275,90 KDV Dahil
₺586,53 KDV Dahil
₺769,00 KDV Dahil
₺456,10 KDV Dahil
₺598,00 KDV Dahil
₺1.097,54 KDV Dahil
₺1.439,00 KDV Dahil
₺1.081,52 KDV Dahil
₺1.418,00 KDV Dahil
₺348,63 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺468,78 KDV Dahil
₺739,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺639,00 KDV Dahil
₺331,18 KDV Dahil
₺554,00 KDV Dahil
1 2 >

Anti Aging 

 

Yaşlanma karşıtı anlamına gelen anti Aging, yaşlanmayı geciktiren, kırışıklıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olan ürünlerin genel ismidir. Zamanın etkilerini tamamen yok etmek ya da durdurmak mümkün değil ancak bu süreci yavaşlatmak ve kırışıklık oluşumunu minimum seviyeye indirmek mümkündür. Anti Aging ürünleri, kırışıklıklarla yani yaşlılıkla mücadele eden ürünlerdir. Yaşlılıkla mücadele eden kremleri belli bir yaştan sonra kullanmaya başlamak ciddi anlamda sonuçlar veriyor. Göz çevresi ve yüzdeki ince kırışıklıklar, sarkmalar yaşlılığın ilk belirtileridir. Yüz bakımına kırışıklık önleyici kremleri dâhil ederek çizgi oluşumunu, sarkmaları daha en başından yakalayabilirsiniz. Yaşlılığın izlerini yüz, boyun bölgesi ve ellerden anlamak mümkündür. Kremler de genellikle bu bölümlerde kullanılıyor. Kırışıklık karşıtı krem ile zamanı yavaşlatmak, etkilerini minimize etmek, daha dinç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak imkânsız değil.


Anti Aging Ürünlerinin Faydaları

 

Anti Aging kremler gece ve gündüz bakım kremleri olarak iki gruba ayrılıyor. Her iki grubun kremlerini de düzenli kullanarak fayda sağlayabilirsiniz. Gece kremleri, vücudun gece dinlenme ve onarma moduna geçmesinden ötürü çok daha etkili sonuçlar verir, cildi onarır. Gündüz kremleri kötü hava, stres, rüzgâr, toz zerrecikleri, makyaj gibi dış etkenlere karşı cildi koruma altına alır. Kırışıklık karşıtı serumlar ise ciltteki küçük çizgilerle, kaslardaki yaşlılık izleriyle mücadele ederek daha detaylı bir onarım sunar. Kremlerin genel faydaları ise şöyledir: Cildin kalın bir tabakaya ulaşmasını önler, cildin elastikiyetini artırır. Göz çevresindeki kırışıklıkların etkilerini azaltır. Güneş ışınlarının cildi yıpratmasını önler. Yanak ve dudak çevresinde oluşan ince çizgi görünümünü ortadan kaldırır. Cildin hücre onarımını hızlandırır, kolajen üretimini destekler. Yaşa bağlı gelişen cilt lekelerinin oluşmasını önler. Cildin daha pürüzsüz bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur. C vitamini desteğinden yararlanılmasını sağlar, C vitamininin cildi dış etkenlerden korumasına zemin hazırlar. Yaşlanma sürecini yavaşlatır, cilt problemlerini onarmaya çalışır. Cildin her zaman nemli kalmasına yardımcı olur, güneş ışınlarının zararlı ektilerine karşı güçlü kalmasını sağlar.

 

Anti Aging Ürünlerin Kullanımı

 

Cildinizin kırışmasına neden olan şeyler sadece zamanın hızlı ilerlemesi değildir. Bazen kullanılan yanlış ürünler, kişinin kötü beslenmesi, az uyuması, yoğun strese maruz kalması, vitamin desteğinden mahrum kalması ve güneşle çok temas etmesi gibi nedenler de cilt kırışıklığına zemin oluşturabiliyor. Özellikle güneşin yaşlanmayı hızlandırdığını söylemeliyiz. Açık havada çalışan kişilerin elleri ve yüzleri kapalı alanda çalışan yaşıtlarına göre çok daha hızlı kırışıyor. Bu durumu önlemek için anti Aging el kremi, yüz kremi göz kremi ve kırışıklık serumları kullanmak gerekiyor. Vücudun çeşitli bölgeleri için özel üretilen kremler, kullanma talimatına uyularak uygulandığı sürece etkilerini göstermeyi başarıyor. 

 

Anti Aging Ürün Fiyatları

 

İnsanın dış görüntüsünü kötü gösteren en önemli sebepler kırışıklıklar ve sarkmalardır. Zamanından önce yüze oturan kırışıklıklar birçok kişi için rahatsızlık sebebi olabiliyor. Web mağazamızdaki anti Aging serum ve kremlerle yaşlanmanın izlerini geciktirmek, enerjik bir cilde ulaşmak zor değil. Beğendiğiniz krem, serum ya da ikili bakım ürünlerini güvenli ödemeyle sipariş ederek zamana karşı mücadele etmeye hemen başlayabilirsiniz.