Avene

Dermatoloji ve hidroterapide kökleşmiş olan Fransız Avène markası, hassas cilt bakımı konusunda 270 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından güvenilmektedir. Avène'in cildiniz için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Hassas cilt tipine sahipseniz ve bazı sorunları ağır makyaj malzemeleriyle kapatmak zorunda kalıyorsanız Fransız Cilt bakım ürünleri tam size göre olabilir. Sitemiz üzerinden Avene ürünlerini kontrol etmeyi unutmayın.

Avene Ürünleri

Avene ürünleri, cildi rahatlatan ve soğuk havadan, mikroplardan ve benzeri hastalıklardan korumak için cildin koruyucu bariyerini güçlendiren birçok nemlendirici bileşenden oluşur. Avene markasında retinol ve glikolik asit gibi güçlü yaşlanma karşıtı, cildi tahriş edebilecek herhangi bir şey kullanılmaz. Rosacea, egzama veya aşırı hassas bir cilt ile uğraşıyorsanız, bu aktif maddelerden uzak durmak - en azından cildiniz tamamen iyileşene kadar - ve neme odaklanmak en iyi yoldur. Avene ürünleri size bunları fazlasıyla sağlayan ürünlerin başında gelir.

Avene Masque Apaisant Hydratant (Nem Makesi)50Ml formülünde bulunan nemlendiriciler cilt bariyerini yeniler ve optimum cilt nemlendirmesini destekler. Cildi besleyen botanik yağlar ve nemlendirici glikol içerir. Maskeyi uyguladıktan sonra çıkarmak için yatıştırıcı, yumuşatıcı Avène Termal Suyu cildinize anında rahatlık hissi verir. Yatıştırıcı nem maskesi özellikle güneş yanığı, kızarıklık, gergin, tahriş olmuş, susuz kalmış, donuk veya hassas ciltler için kullanılır.

Avene güneş kremi, hassas cildiniz varsa, mineral güneş kremi kullanmak en iyi  yoludur Ancak cildinizi beyaz, yağlı bir karmaşaya dönüştürmeyen bir ürün bulmak  çok zordur. Avene Fluid SPF 50+ burada devreye giriyor. Nanoteknoloji kullanıyor, bu süreç çinko oksit ve titanyum dioksit (yağlı, beyaz döküm için UV filtreleri) parçacıklarını çok küçük yapıyor, çıplak gözle görünmüyorlar.

Avene hassas ciltler için her türlü bakım ürünlerinin yanı sıra sabundan, termal suya, fondotenden, güneş korumaya kadar birçok ürünü bulunmaktadır. Eğer sizde hassas cilt tipine sahipseniz ve sorunları önlemek istiyorsanız Avene ürünleri bölümümüzü mutlaka ziyaret edin. Mutlaka sitemizde size göre bir Avene ürünü bulacaksınız.

Serum
Tükendi
₺165,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil