Probiyotikler
₺39,00 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
Multimineraller
₺171,00 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Multimineraller
₺229,00 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Laksatifler
₺25,90 KDV Dahil
₺32,50 KDV Dahil
Multimineraller
₺229,50 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Probiyotikler
₺69,00 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Probiyotikler
₺188,03 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Bağırsak ve Kolon

Bağırsak ve kolon tüm dünyada en sık görülen rahatsızlıkların başında gelmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan istatistiklerde ülkemizde de en çok görülen rahatsızlıklar arasında yer almaktadır. Kolon kanseri, diğer kanser türlerinden farklı olarak her yaşta görülme riski taşıyan ciddi bir rahatsızlıktır. Ancak istatistiklere göre 50 yaş sonrasında daha sık görülmektedir. Kolon, sindirim sistemi içinde önemli parçalardan bir tanesidir. Kalın bağırsak ve ince bağırsak sonrasında gelen organdır.

Bağırsak ve Kolon Sağlık Ürünleri

Bağırsak ve kolon da meydana gelen sorunlar nedeniyle var olan hastalıklarda kullanılacak olan sağlık ürünleri, doktor kontrolünde olmalıdır. Gıda takviyesi kullanımından önce beslenme düzenine dikkat edilmelidir. Sağlıklı bir beslenme ile vitamin ve mineral alımı takviyeler ile değişmektedir. Yetişkinlerde bağırsak dengesi, kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. En önemli etkenlerden biri de yaş ve dinamiktir. Denge bu gibi pek çok neden sonucunda etkilenebilir. Yetersiz beslenme, antibakteriyel ilaç kullanımı, ani sıcaklık değişimleri, stres ve hormon değişiklikleri gibi farklı nedenler ile hassas mikrobiyata bozulabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda doktorunuzun talimatları ile Probiyotik takviyesi alabilirsiniz.

Probiyotik takviyesi öncesinde web sitemizi ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin son kullanma tarihi güncel ve orijinaldir. İhtiyacınıza uygun ürüne karar verdikten sonra hızlı bir şekilde web sitemizden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bağırsak ve Kolon Takviye Edici Ürünler

Bağırsak ve kolon sağlığı için Probiyotik içeriğine sahip takviyeler kullanmanız gerekmektedir. Probiyotik, bağırsakların sağlıklı kalması için gerekli bakteri ve mayalardır. Sindirim sisteminde olması gereken denge için destekleyicidirler. Alerji ve egzama gibi durumların şiddeti Probiyotik kullanımı ile azalmaktadır.  Farklı nedenler ile meydana gelen sindirim bozukluklarının büyük derecede azaltılmasına yardımcı olur ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkı sağlar. Bağışıklık sisteminin desteklenmemesi halinde pek çok rahatsızlık meydana gelebilir. Probiyotik içerikli takviyeler ile bağışıklık sistemi dengeli bir hale getirilmektedir. Bu durumdan kaynaklı rahatsızlıkların da bu şekilde önüne geçilmektedir. Probiyotikler ayrıca kilo kaybını destekleyen ve yağlanmayı azaltan ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için web sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyacınız olan takviye edici ürünü sipariş verebilirsiniz.