Bebek Aksesuarları


Bebek aksesuarları, binbir çeşit ürünün bulunduğu çok geniş bir alanı temsil ediyor. Bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünler aslında daha hamilelik sürecinde başlıyor. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren ise birçok şey elzem hale geliyor. Örneğin bebeğinizin huzursuzluğunu gidermek için kullanacağınız uyku arkadaşları ya da dikkatini dağıtmak, odağını kontrol etmek amacıyla tercih edeceğiniz minik oyuncaklar, çıngıraklar bebek aksesuarlarıdır. Bebeğinizi mutlu hissettirecek bir sürü faydalı, etkili oyuncaklar bulunuyor. Bebeğiniz büyürken size yardımcı olacak, bebeğinizin ise keyfini yerini getirecek aksesuarlar, annelerin ihtiyaçları düşünülerek özel hazırlanıyor. Bebeğinizin gün sayısına ya da yaşına göre alacağınız aksesuarlar, hiç şüphesiz zekâ gelişimini de olumlu etkileyecektir. Bebeğinizin seveceği ürünler bulmak için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ve en ideal bebek aksesuarını seçebilirsiniz.  


Bebek Aksesuarları Nelerdir?

 

Bebekler için üretilmiş olan aksesuarlar bebeklerin keyifli vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Bebeğinizin vücut bakımından giyime kadar birçok ihtiyacı bulunuyor ve gün geçtikçe artıyor. Vitamin Kozmetik, bu süreci kolaylaştırmak ve hesaplı kılmak için aksesuar içeriğini zenginleştiriyor. Bebeğinize alabileceğiniz en sevilen bebek aksesuarları şöyledir:

Bebek tokaları: Bebek saç bantları kız bebekleri için oldukça işlevsel ve sevimli bir saç ürünü. Daha doğduğu andan itibaren yoğun bir saçla dünyaya merhaba diyen sevimli bebekler, saç tokaları ve bantlarıyla ilk andan itibaren stil sahibi olabiliyorlar. Saç yoğunluğuna sahip bebek anneleri, bu tür aksesuarlarla bebeklerinin alın ve göz bölümünü açık tutabiliyor.  

Uyku arkadaşı: Bebeklere ideal bir uyku düzeni sağlamak gerçekten çok zor bir süreçtir. Bu konuda annelere destek olan bebek uyku aksesuarları, bebeklerin bir oyuncağa alışarak uykuya kolay geçmesini sağlıyor. Uyku oyuncakları genellikle hassas kumaştan ya da zararsız materyallerden yapılan yumuşak oyuncaklardır. Bebekler kolayca kavrayıp şekillendirebiliyor. Bebeklerin uyku aksesuarına sahip olması uyku moduna geçmelerini kolaylaştırıyor. 

Emzik askısı: Emzik askısı emzik kullanan bebeklerin sürekli emzikleriyle bir arada olmasını sağlıyor. Genellikle kıyafete klipsle tutturulan askılar, bebeğin emzik kullanımını kolaylaştırıyor. Emzik aksesuarları genellikle eğlenceli tasarımlara sahip olduğundan bebekler askıları oyuncak gibi kullanabiliyor.  

Diş kaşıyıcı: Genellikle 5 – 6 aylıkken çıkmaya başlayan dişler, kaşıntı yapması sebebiyle bebeklerin en büyük huzursuzluk sorunu. Bebeği bu süreçte diş kaşıyıcılarla desteklemek ve rahatlamalarını sağlamak mümkündür. Diş kaşıma aksesuarları farklı tasarımlarla bebeklerin kolay tutabileceği şekildedir.

Mama önlüğü: Ek gıdaya geçildiği andan itibaren bebek beslenme aksesuarları can kurtarıcı hale geliyor. Mama önlüğü hem bebeğin üstünün kirlenmesini önlüyor hem de besinlerin bebek teniyle temas etmesini. Özellikle Bebek Liderliğinde Beslenme yönteminde mama önlükleri çok işe yarıyor.

 

Bebek Aksesuarlarının Fiyatları

 

Bebek aksesuarlarının fiyatı satın alacağınız ürüne göre farklılık gösterir. Ancak Vitamin Kozmetik’in uygun ve indirimli fiyatlar sunduğunu söylemeliyiz. Web sitemiz yıl boyunca birçok indirim sunuyor, her bütçeye hitap ediyor. Bebeğinizin ihtiyaçlarını güvenle sitemizden alabilirsiniz.