Bebek Vücut Bakımı
₺169,15 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Bebek Vücut Bakımı
₺207,20 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Anne ve Bebek Bakımı
₺305,58 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Bebek Vücut Bakımı

 

Bebek vücut bakım ürünleri, bebeğinizin ilk günden itibaren en büyük yardımcısıdır. Bebeğinizin narin cildini, bebeğinize özel hazırlanmış, özel formüllerle geliştirilmiş yağ, losyon, krem gibi ürünlerle koruyabilirsiniz. Yenidoğan bebeklerin cilt yapısı ilk günler aşırı hassasiyet gösterir. Bu dönemde az yağlı, kimyasallardan arındırılmış bakım ürünleri, istenilen sağlıklı bakımı ve temizliği sunmayı başarıyor. Bebeğin mevcut ortama alışması sürecinde cilt kızarıklık, soyulma şeklinde tepkiler gösterebiliyor. Bu dönemi rahat atlatmak bebek bakım ürünleriyle mümkündür. Bebeğin cildini ideal nem dengesinde tutmak, cilt soyulmasını azaltır ve bebeğinizin cildini dış etkenlere karşı korur. Hamilelik sürecindeyken bebeklerle ilgili bakım ürünleri hakkında detaylı bilgi almak, ürün içeriklerine göre hangi ürünlerin kullanılacağını belirlemek ve doğum sonrasında ise bebek cildine uyumlu ürünler belirlemek bebeğinizin bakım rutinini kolaylaştırıyor.   


Vücut Bakım Ürünlerinin Faydaları

 

Bebek cildinin hassasiyeti yetişkinlerden çok farklıdır. Yumuşak, pürüzsüz ve son derece savunmasız olan bebeğinizin cildi için ona özel ürünler kullanmak zorundasınız. Kullanacağınız her ürün temizlikten bakıma cilde iyi gelecek ürünler olmalıdır. Bebek pişik kremleri bebeğinizin bez kullandığı sürece pişikle karşılaşmasını önler, deri tahribatını engeller. Bebe yağı, vücudun gevşemesinde, bebeğin rahatlamasında etkilidir. Özelikle banyo sonrası yapılan yağ masajıyla bebekler huzurlu bir uykuya dalabiliyor. Kolik sıkıntısı olan bebeklerde rahatlatıcı ürünler, etkili sonuçlar veriyor. Cildin nefes alması ve yumuşaklığını korumasında kullanacağınız kremlerin, losyonların etkisi büyük. Bebek cildi gün geçtikçe değişir ve gelişmeye devam eder. Bu süreçte görülen kabuklanma ve soyulmada destekleyici ürünlerle sürecin sağlıklı geçmesini sağlayabilirsiniz.   

 

Vücut Bakım Ürünlerinin Özellikleri

 

Bebek bakım ürünlerinin özellikleri, tıpkı bebeklerin ten farklılıkları gibi çeşitlilik gösteriyor. Günümüzde alerjik bebek sayısı gün geçtikçe arttığından, ürünler artık alerjik çocukları da kapsayacak daha nitelikli özelliklerle tasarlanıyor. Bebeklerin hassas cildini, zarar vermeden korumak en temel amaç kabul ediliyor. Bebek ürünlerinde öncelik doğal içerik olmalıdır. Piyasada bulunan pek çok marka doğal içeriğe, bitkisel formüllere ve faydalı yağlara yöneliyor. Bebeğinizin cilt yapısındaki ipeksi dokunuşu, özel bileşenlere sahip kremlerle koruyabilirsiniz. Renklendirici, koruyucu, alkol, parfüm, paraben içermeyen bebek bakım kremleri annelerin işini kolaylaştırıyor. Bebeğinizin bezini seçerken dahi bezin yapısı, kullanılan maddeler ve bezin pratikliğini göz önünde bulundurmalısınız. Bebeklerin cilt yapısı bezin özelliklerine göre tepkiler verebiliyor. Örneğin bebek poposunda kızarıklık çok sık karşılaşılan durumdur. Bebek bezi seçiminde parfüm, alkol, paraben odağında seçim yapmak ideal olandır.

 

Vücut Bakım Ürünlerinin Fiyatları

 

Bebek bakım ürünlerinin fiyatları tıpkı ürünlerdeki zenginlik gibi farklı seviyelerdedir. İhtiyacınız olan ürünü web mağazamızdan inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yıl boyunca indirimli bebek yağları, kremleri ve vücut bakım ürünleri fırsatı sunuluyor. Vitamin Kozmetik farkıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri güvenle ödeyebilir ve kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.