Bee'O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml
Bee'O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml

Bee'O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml

5,00
Marka : BEEOUP
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺154,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,10(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 06/2023
KAMPANYA

ADET

Artır Azalt

Bee'O Up Arı sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 Ml İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Shot İçeriği
Arı Sütü, Kırmızı Ginseng, Saf Propolis 25 ml

İçindekler: Arı Sütü (%5) 1,5 gr., Kırmızı Ginseng (%5) 1,5 gr, Saf Propolis (%1) 0,3 gr., Tatlandırıcılar; Ham Bal , Nar Suyu

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: : 16.05.2019 - 125957

Bee'O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 Ml Nedir?

Bee'O Up Arı sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml , 12 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak formüle edilmiş besin destek ürünüdür.

Bee'O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 Ml Etken Maddeleri ve Görevleri

Bee'O Up Arı sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml , 15 günlük doz halinde ambalajlanmış 25 ml şişeler halinde sunulur. Günde 1 şişe ürünün doğrudan tüketilmesi tavsiye edilir ve her shot içeriğinde %5 Kırmızı Ginseng, %5 Arı Sütü, %1 Propolis bulunur. Ham bal ve nar suyu ile tatlandırılmış içeceğin lezzeti kullanım kolaylığı sağlayarak keyifle tüketilmektedir. 1 şişe içeriği Bee'O Up Arı sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml faydaları :

 1. İçeriğindeki propolis, bitkiler tarafından üretilen reçineli bir ürünün bal arıları tarafından transforme edilmiş halidir. Antifungal, antiviral, antioksidan, antibakteriyel, antiparazitik özellikleri bulunan propolis'in ağrı ve sancı dindirici özelliği de bulunmakla birlikte, bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi de bilinir.
 2. Bir diğer etken madde olan arı sütü , işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgıladıkları bir maddedir. Tansiyon ve kolestrol seviyelerini iyileştirici özelliğinin yanısıra, sindirim sitemi sorunlarında faydalıdır. Ayrıca, iltihap azaltıcı, karaciğer koruyucu, yaşlanma etkilerini azaltıcı ve kilo vermeye yardımcıdır.
 3. Latince adı Panax olan ve Asya Ginsengi olarak da bilinen Kırmızı Ginseng çok yıllık bir bitkidir ve 6 yıl gibi bir sürede hasat edilir. Köklerinden elde edilen ginsenoit maddesi etkendir. Bağışıklık ve sinir sisteminlerini koruyucu ve güçlendirici etkisi bilinir. Ayrıca birçok hastalığa karşı önleyici etkisi bulunur.
 4. Tatlandırıcı olarak kullanılan ham bal aminoasitler, A, C, E ve B grubu vitaminleri, folik asit, demir, çinko ve antioksidan özellik gösteren fenolik ve flavonoid bileşenler içerir. Antibakteriyel, antiviral, antienflamatuar özellik gösterdiği gibi, öksürük azaltıcı etkisi bilinir.

Diğer bir tatlandırıcı olan nar suyu yoğun bir C vitamini kaynağı olmakla birlikte, şeker seviyesi dengeleyici, yaşlanma etkilerini hafifletici, hafıza güçlendirici etkileri bulunur.

Bee'O Up Arı Sütü Kırmızı Ginseng Propolis Shot 15X25 ml Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda, sıvı formda hazırlanmış olup 25 ml'lik cam şişede sunulmaktadır.
 • Ham bal ve nar suyu ile tatlandırılmıştır. Shot şeklinde kolayca tüketilir.
 • 12 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için özel olarak formüle edilmiştir.
 • Yapay aroma, koruyucu ve ilave şeker içermez.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim