BEPANTHOL

 75 yıldan uzun süredir dünyanın dört bir yanında ürünlerini ve cilt bakımındaki uzmanlığını tüketici ile buluşturan Bepanthol başarısını cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerden Provitamin B5 içeriğinden almaktadır. Krem, merhem ve pişik kremi, dudak kremi, kaşıntı kremi gibi ürünleri ile çok sevilen ve tercih edilen marka şimdi Vitamin Kozmetik ile sizlerle!

Bepanthol Krem ve Bepanthol Pişik Kremi

Markanın en sık kullanılan ürünleri içerisinde yer alan Bepanthol Krem cildi nemlendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir cilt bakım kremidir. Ürünün içeriği cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olurken iyileştirme de sağlar. Ürünün içeriğinde bulunan ProVitamin B5 cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur ve cilde maksimum düzeyde bir yumuşaklık kazandırır. Cilt kuruluğuna bağlı olan pullanma sorununu ortadan kaldırır ve cilde sıkılık kazandırır.

Bepanthol pişik kremi içeriğindeki Provitamin B5 sayesinde cildi nemlendirirken, pişik oluşumunu gidermeye çalışmaktadır. Bez bölgesini rahatlatan ve yatıştıran özel formülü ile sorunlu bölgeye ferahlık kazandırmakta ve bebeğin uzun vadeli rahat etmesini sağlamaktadır.

Bepanthol Ürünlerini Keşfedin

Başarılı ve cilde uygun ürünler üretme gayesinde olan Bepanthol ürün içeriği ve başarılı ürün özellikleri bakımından klasik kozmetik ürünlerden ayrılmaktadır. İnsan cildini ve yapısını iyi tanımayı, cildin her türlü sorun ve ihtiyaçlarını incelemeyi, söz konusu bu ihtiyaç ve sorunları da bilimsel yöntemlerle, iyileştirerek ve keşfederek çözmeyi savunan Bepanthol ürünleri Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulur.

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan Bepanthol ürünleri dünyanın birçok ülkesinde sevilmekte ve iyileştirici etkileri ile bilinmektedir. Hemen her cilt sorunu için ürüne sahip bir markadır. Kaşıntı giderici, onarıcı, yatıştırıcı ürünleri ile her yaştan kullanıcıya hitap eder. Ürünlerinde yer alan Provitamin B5 sayesinde birçok cilt sorununu ortadan kaldırır ve rahatlık verir. Sizlere sağladığımız ürünler tamamen orijinal olmakla birlikte ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz cilt bakımı desteklerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siz de geç kalmadan markanın ürünlerini inceleyin ve kalite ile hemen tanışın!