Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici
Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici

5,00
Marka : BEPANTHOL
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺93,42(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei İsviçre
 • Bu ürünün etken içerikleri Dimetikon, Dimetikon Çapraz Polimer dir.
 • Kullanım Önerisi : Bepanthol Antiscar Jel yalnızca yara tamamen kapandıktan sonra kullanılabilir. Bir aydan kısa süredir kapalı yaralarda, günde iki kez (sabah ve akşam) yara izinin büyüklüğüne göre yeterli miktarda Bepanthol Antiscar Jel parmağınızla ince bir tabaka halinde yara izinin üzerine sürülür. Bir aydan uzun süredir kapalı yaralarda, ürün yanında verilen masaj topunu yara izi üzerinde birkaç kez yuvarladıktan sonra yara izinin üzerine sürülür.
 • Bu bir Saç, Cilt, Tırnak Kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün Jel formdadır ve 1 şişe içerisinde 20 gr ürün bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Tüp İçeriği
Dimetikon, Dimetikon Çapraz Polimer 20 Gr

İçindekler:  : Ana etken maddeler; Dimetikon, Dimetikon Çapraz Polimer . Yardımcı maddeler; Su, Pentilen Glikol, Pantenol, Bis-İzobütil PEG/PPG 10/7 Dimetikon Kopolimer, Dimetikonol, Tetrasodyum Glutamat Diasetat, Sitrik Asit.

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici Nedir?

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici, kapanan yara üzerinde kızarık ve kabarık yara izi oluşumunu önlemeye yardımcı olmak amacıyla yalnızca yara kapandıktan sonra kullanılan silikon içinde su emülsiyonudur .

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici Etken Maddeleri ve Görevleri

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici , özel formlu şişe içerisinde 20 Gr iz giderici Antiscar Jel bulunur. Şişe üzerine tutturulmuş masaj topu vardır. Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici haricen kullanılır ve cilt yüzeyine tatbik edilir. Sadece kapalı yara yüzeyine gerekli görülen miktarda ince bir tabaka şeklinde günde iki defa (sabah ve akşam) uygulanır. Göz çevresi, mukoza ve açık yaralara kesinlikle temas etmemelidir. Ana etken maddeleri, Dimetikon, Dimetikon Çapraz Polimer ve yardımcı maddeler; Su, Pentilen Glikol, Pantenol, Bis-İzobütil PEG/PPG 10/7 Dimetikon Kopolimer, Dimetikonol, Tetrasodyum Glutamat Diasetat, Sitrik Asit muhteviyatı ile formüle edilmiş olan Jel faydaları :

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici , kapanan yara üzerinde kızarık ve kabarık yara izi (hipertrofik skar) oluşumunu önlemeye yardımcı olmak amacıyla yalnızca yara kapandıktan sonra kullanılan silikon içinde su emülsiyonudur.

Var olan yara izlerinin de pürüzsüzleşmesine, yumuşamasına ve düzleşmesine yardımcı olur ve yara izlerinde sıklıkla görülen kızarıklık, gerginlik ve kaşıntıyı azaltır.

İçeriğindeki silikon, yara izini örten bir film tabakası oluşturarak yeni oluşan cildi kurumaktan korur ve böylelikle nem dengesini muhafaza eder.

Pantenol gibi nemlendiriciler suyu ciltte tutarak bu etkiye yardımcı olur.

Masaj topu eski yara izlerindeki kolajen liflerini kırmaya yardımcı olur.

Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici Özellikleri

 • Bu ilaç, yara izi giderici jeldir.
 • Haricen kullanılır. Kapanmış yara üzerine günde 2 defa yeterli miktarda Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici sürülür.
 • Kesinlikle açık yaralarda, göz çevresinde, mukoza üzerinde kullanılmaz.
 • Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak formüle edilmiştir. Çocuklar ve yaşlılar için doz ayarlamasına gerek görülmez.
 • Tüm ilaçlarda olduğu gibi, Bepanthol Antiscar Jel 20 Gr İz Giderici içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir .
 • Kazara göze, açık yaralara ya da mukozaya gelirse bol suyla yıkayınız.
 • Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal kullanmayı bırakın, gerekirse doktorunuza danışın.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim