Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr
Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr

5,00
Marka : BEPANTHOL
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺63,67(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 06/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei İsviçre
 • Bu ürünün etken içerikleri Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol dir.
 • Temizlenmiş yaralara veya enfeksiyonlu deri bölgelerine günde bir veya birden fazla, gerekli görülen miktarda ince bir tabaka şeklinde uygulanır. Çocuklar ve yetişkinler için uygundur.
 • Bu bir Saç, Cilt, Tırnak Kategorisi ürünüdür.
 • Ambalaj İçeriği: Bu ürün krem formdadır ve 1 tüp içerisinde 50 gr ürün bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi 50 Gr İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Tüp İçeriği
Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol 50 Gr

İçindekler  : Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol , Yardımcı maddeler; Su, Gliserin, Pentylene glycol, Zetin Yağı, Panthenol, Setearil Alkol, Shea Yağı, Gliseril Stearat Sitrat, Limnanthes Alba (Mera Köpüğü Çiçeği) Tohumu Yağı, Butilen Glikol, Hydrogenated Lecithin, Ceramide 3, Sodium PCA, Skualen, Stearyl Glycyrrhetinate, Carbomer, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Hydroxyphenyl

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr Nedir?

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr ; beyaz krem yapısı ve kortizon içermeyen formülüyle kaşıntıyı yatıştırarak ve cilt bariyerinin yeniden yapılandırılmasını sağlayan krem formunda üründür.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr Etken Maddeleri ve Görevleri

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr ürün ambalajı tüp içerisinde 50 Gr kaşıntı giderici krem bulunur. Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr haricen kullanılır ve cilt yüzeyine tatbik edilir. İhtiyaç duyuldukça yeteri miktarda ürün kaşıntı ve kızarıklık olan bölgeye uygulanır. Cilt bariyerini lamellar lipid teknolojisiyle güçlendirir. Bu teknoloji, tahrişe karşı doğal bir koruma oluşturan cildin kendi lipid tabakalarını güçlendirir ve bu da kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesini sağlarken cildin yenilenerek düzelme sürecini de destekler. Ana etken maddeleri, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol (Provitamin B5) , ve yardımcı maddeler; Su, Gliserin, Pentylene glycol, Zetin Yağı, Panthenol, Setearil Alkol, Shea Yağı, Gliseril Stearat Sitrat, Limnanthes Alba (Mera Köpüğü Çiçeği) Tohumu Yağı, Butilen Glikol, Hydrogenated Lecithin, Ceramide 3, Sodium PCA, Skualen, Stearyl Glycyrrhetinate, Carbomer, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Hydroxyphenyl Propamidobenzoic acid olarak formüle edilmiş olan krem faydaları :

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr , krem yapısı ve kortizon içermeyen formülüyle kaşıntıyı yatıştırır ve cilt bariyerinin yeniden yapılandırılmasını sağlar. Bu sayede cildi iyileştirir ve kaşıntı hissini giderir.

Kuruluk, atopik dermatit, ekzema ve alerjik reaksiyonlar kaynaklı oluşabilecek kaşıntı ve kızarıklığı giderir, cildi rahatlatır.

Cilt bariyerini lamellar lipid teknolojisiyle güçlendirir. Bu teknoloji sayesinde, tahrişe karşı doğal bir koruma oluşturan cildin kendi lipid tabakaları güçlenir ve bu da kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesini sağlarken cildin yenilenerek düzelme sürecini de destekler.

Cilt bariyerini nemlendiren Pro-vitamin B5 tarafından desteklenen bu etki cildin doğal yenilenme süreci için en uygun koşulları sağlar.

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr Özellikleri

 • Bu ürün, kortizon içermeyen kaşıntı giderici, rahatlatıcı, cilt yenilenmesini destekleyici kremdir.
 • Haricen kullanılır. İhtiyaç duyuldukça Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50 Gr uygulanabilir.
 • Her yaş grubuna uygun olarak formüle edilmiştir.
 • Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi 50 Gr içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler görülebilir .
 • Paraben, parfüm ve renklendirici içermez.
 • Beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal kullanmayı bırakın, gerekirse doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim