Omega 3
₺149,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Omega 3
₺74,90 KDV Dahil
₺109,50 KDV Dahil
Omega 3
₺99,94 KDV Dahil
₺215,00 KDV Dahil
B12 Vitamini
₺56,66 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
B12 Vitamini
₺35,34 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
Omega 3
₺74,90 KDV Dahil
₺215,00 KDV Dahil
Omega 3
₺107,10 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
Beyin, Hafıza, Konsantrasyon
₺115,44 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
Omega 3
₺116,91 KDV Dahil
₺134,50 KDV Dahil
Beyin, Hafıza, Konsantrasyon
₺139,00 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Omega 3
Tükendi
₺127,88 KDV Dahil
₺149,50 KDV Dahil
Omega 3
Tükendi
₺129,00 KDV Dahil
₺169,50 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Beyin, Hafıza, Konsantrasyon

İnsanın mental yeteneklerini tamamen kullanabilmesi, konsantrasyonunu ve odaklanma gücünü kontrol edebilmesi; vücudumuzdaki en yaşamsal organlardan olan beyne gerekli bileşenlerin düzenli olarak iletilmesiyle ilintilidir. Genel olarak bu bileşenler çeşitli vitaminler, minerallerden, protein ve benzeri yapılardan oluşur. Özellikle B ve B12 gibi vitamin türleri ağırlıklı olmakla birlikte, balık yağında da bolca bulunan A vitamininin yanı sıra çeşitli protein, karbohidrat ve yağlar; beyin sağlığı ve hafıza kondisyonu için oldukça önemlidir. Sıralanan bileşenlerin düzenli olarak beyin tarafından tüketilmediği senaryolarda kişiler; hafıza kondisyonu, odaklanma ve dikkat kontrolü gibi durumlarlarda bir takım problemler yaşabilirler.

Bu gibi problemlerin genellikle beyne faydalı yiyecekler tüketildiğinde engelleneceğini söylemek yanlış olmaz. Fakat uzun süreli olarak birden fazla gıda kombinasyonunu tüketmenin gerekli olduğu bu senaryoda beyni harici besinlerle desteklemek çetrefilli olabilir. Böyle durumlarda ise daha hızlı çözüme ulaşmak adına kişinin bilişsel performansını arttırabilmek adına beyin takviyeleri önerilir. Konsantrasyon takviye ürünleri bu gibi senaryolarda kişinin odaklanma ve hafıza kontorlünü daha hızlı bir şekilde arttırabilmesi adına büyük faydalar sağlarlar.

Beyin Sağlığı Takviye Ürünleri & Konsantrasyon Arttırıcı Takviyeler

Aralarında Koenzim Pharmatom gibi beyin için multivitamin türlerinin de yer aldığı takviye besinler, hafıza performansın ve bilişsel becerilerin geliştirilimesi gibi faydalar sağlar. Bu gibi beyin vitamin takviyeleri özellikle sınava hazırlanan gençler, hafıza problemi yaşayanlar ve herkes için idealdirler. Kategori genelinde en çok tercih edilen opsiyonlardan olan B12 vitaminleri, hatırlama zorluğunun giderilmesi ve hafıza performansı arttırılmasına yardımcı olurlar. Aynı şekilde beyin için en sağlıklı besin türlerinden biri Omega 3 'dür. Omega 3 içeren besinler tüketmekte fayda var. Fakat eğer Omega 3 içeren besinler düzenli tüketilmiyor ise içinde omega 3 bulunan takviye  Omega 3 ürünleri arasında öne çıkan seçeneklerdir. Bunlar haricinde, beynin enerji ihtiyacının karşılanması gibi faydaları ile Koenzim gibi beyin takviye ürünleri de kategori genelinde kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında yer alır.

Farklı içerikleri beyin, hafıza ve konsantrasyon performansını iyileştirmeye yönelik ürüns seçeneklerinin yer aldığı kategoride, her ürün doğal yollarla üretilir. Herhangi bir katkı malzemesi içermeyen beyne iyi gelen vitamin hapların herhangi bir raf ömrünün olmaması, ürünlerin doğallığının en önemli göstergesidir. Beyin, hafıza performansının artırılması, konsantrasyon ve odaklanma sorunlarının giderilmesi için en ideal yollardan olan beyin vitamin takviyelerine hemen sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.