Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola
Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola

4,00
Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün içeriği Aminoasitler 'dir.
 • Yetişkinler içindir ve antrenmandan 20-30 dakika önce kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Bu bir Kilo Kontorlü kategorisi ürünüdür.
 • Bu toz formundadır ve kutu içeriğinde 432 gr bulunmaktadır

ADET

Artır Azalt

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Ölçek (12 gr) İçeriği
BCAA 6000 mg
L-Leucine 4000 mg
L-Isoleucine 1000 mg
L-Valine 1000 mg
Ripped Özel Karışımı 1765 mg
Taurin 500 mg
L-Karnitin L-Tartarat 500 mg
Kafein (Caffeine Anhydrous) 240 mg
CLA (Conjugated Linoleic Acid) 200 mg
Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi 200 mg
Yeşil Kahve (Coffea Arabica L.) Çekirdeği Ekstresi 100 mg
Cayenne Pepper (Capsicum Frutescens) 20 mg
Vitamin B2 (Riboflavin) 5 mg

İçindekiler:   BCAA (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Ripped Özel Karışımı (Taurin, L-Karnitin L-Tartarat, Kafein (Caffeine Anhydrous), CLA (Conjugated Linoleic Acid), Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi, Yeşil Kahve (Coffea Arabica L.) Çekirdeği Ekstresi, Cayenne Pepper (Capsicum Frutescens), Vitamin B2 (Riboflavin) içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: ...-...

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola Nedir?

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola , yoğun sportif faaliyetlerde bulunan yetişkinler için formüle edilmiş suda eriyen toz formda besin destek ürünüdür.

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola Etken Maddeleri ve Görevleri

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola , BCAA (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Ripped Özel Karışımı (Taurin, L-Karnitin L-Tartarat, Kafein (Caffeine Anhydrous), CLA (Conjugated Linoleic Acid), Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi, Yeşil Kahve (Coffea Arabica L.) Çekirdeği Ekstresi, Cayenne Pepper (Capsicum Frutescens), Vitamin B2 (Riboflavin) ana etken maddelerini içeren besin destek ürünüdür. BCAA'lar, yağsız kas kütlesini ve egzersiz performansını artırmak isteyen sporcu bireylerce sıklıkla kullanılan besin takviyeleridir. Yoğun sportif faaliyetler esnasında yağ yakımını desteklemeye ve kas kütlesi kazanımı elde etmeye katkı sağlayan etken maddeler, antrenman esnasında yorgunluk ve bitkinlik hissinin oluşmasını da engelleyerek, fiziksel performans açısından tükenmişlik hissinin önüne geçer. Keyifle tüketilmesi amacıyla kola aroması ile lezzetlendirilmiştir. Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola, zengin formülü sayesinde antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında kullanıma uygundur. Antrenmandan 20 – 30 dakika önce ve antrenman yapıldığı esnada kullanıldığında, muhteviyatındaki termojenik bileşenler yağ yakımında etki gösterecektir. Ayrıca, kafein ve taurin içeriği ile de sportif faaliyetler esnasındaki performansın gözle görülür ölçüde artmasına imkan tanır. Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola besin takviyesi, 1 ölçek (12 gr) toz karışımın 300 ml soğuk su ile karıştırılması yöntemi ile hazırlanır. Yeşil çay, yeşil kahve çekirdeği ve paprika gibi termojenik bitkilerin ekstraklarını yüksek oranda ihtiva eder. Bu bitkisel ekstrakların tam olarak çözünebilmesi için su miktarının yüksek tutulması, iyice çalkalanması ve suyun çok soğuk olmaması gerekir. Yatmadan önce kesinlikle içilmemesi tavsiye edilen ürünün içeriğindeki maddelerin faydaları;

BCAA'lar, Lösin, İzolösin ve Valin mak üzere, üçlü esansiyel amino asit grubudur. Bu amino asitler vücudun ihtiyaç duyduğu ve mutlaka alınması gereken amino asitlerdir. Fakat, vücut tarafından üretilemezler ve yiyeceklerden alınmalıdırlar. BCAA takviyeleri yeni kas kütleleri inşa etmeye, kas yorgunluğunu azaltmaya ve kas ağrılarını hafifletmeye yardımcıdır.

L-Leucine , kas proteini sentezini tetikler.Vücutta üretilemez. Kaslar tarafından enerji ihtiyacını gidermek üzere kullanılabilir. Yorulmayı geciktirici etki gösterir.

L-Isoleucine, kasların onarılmasını destekler ve kan şekeri seviyesini düzenler. Yaraların iyileşmesinde önemli bir rolü vardır. Vücutta meydana gelen açık yaralarda, enfeksiyon yaşanmasına karşı üretilen hemoglobin proteininin oluşumunu destekler. Ayrıca, kanın pıhtılaşmasına da destek olur.

L-Valine , kas dokusunun onarılmasına ve büyümesine yardımcı olur. Vücutta nitrojen dengesi ve glikoz stoklarını koruyucu özelliği bulunur.

Taurin , esansiyel olmayan amino asit kategorisine girer. Birçok vücut bölgesinde olduğu gibi iskelet kaslarında da yüksek yoğunlukta bulunmaktadır. Taurin bir antioksidandır. Bu, serbest radikallerle ve vücuttaki serbest radikallerden oksidatif strese neden olan her şeyle savaşmaya yardımcı olabilir. Ateletik performansı geliştirerek, yoğun antrenman yapan bireylerin dayanıklılığının artmasında etkili olabilir.

L-Karnitin L-Tartarat (L-Carnitine L-Tartarate) ; spor yaparken ihtiyaç duyulan yüksek enerjiyi vücuda kazandırır. Yağ hücrelerinin sağlıklı bir şekilde yakılması sonucunda, vücudun en yüksek enerji ihtiyacı karşılanabilmektedir. L-Karnitin, sportif faaliyetler ve egzersiz aktiviteleri esnasında etkin kullanıldığında, yağ yakımını hızlandırır ve kolaylaştırır.

Kafein , fiziksel ve zihinsel performansı artırıcı etki gösterebilir. Dikkat dağınıklığının önüne geçebildiği gibi, kandaki adrenalin seviyesinin artmasına ve fiziksel performansın da doğru orantılı olarak artmasına fayda sağlar. Ayrıca, adrenalin hormonunun vücut yağı hücrelerine iletilmesini sağlayarak yağ yakımını hızlandırıcı etki gösterebilmektedir.

CLA (Conjugated Linoleic Acid) ; et ve süt ürünlerinde bulunan ve doğal olarak oluşan bir yağ asididir. Aynı zamanda, insanların yağ kaybetmesine, kilo kaybını sürdürmesine, yağsız kas kütlesini korumasına ve kontrol etmesine yardımcı olan bir besin takviyesidir.

Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi; Diyet yapanlar için müthiş bir gıda desteğidir. Hücre bozulmaları üzerinde etkilidir. Kan basıncını düzenleyici bir etkiye sahiptir. Enerji üretim metabolizmasını tetikler ve vücuda enerji, zindelik katar. Yorgunluk ve bitkinlik hissinin çabuk ve kolay atlatılmasını sağlar. Yağ yakımını kolaylaştırarak, kilo kaybını kolaylaştırır.

Yeşil Kahve (Coffea Arabica L.) Çekirdeği Ekstresi; içerdiği kafein ve klorojenik asitin etkisi ile, yağ yakımını hızlandırıcı etki gösterdiği bilinmektedir. Vücudun dinlenme esnasındaki metabolizma faaliyetlerini hızlandırarak kilo vermede ve kilo korumada yardımcıdır. Yüksek antioksidan etkiye sahiptir, hücre hasarını önleyerek yaşlanma etkilerinin azalmasına yardımcı olur.

Cayenne Pepper (Capsicum Frutescens) ; vücut metabolizma faaliyetlerinin hızlanmasına yardımcı olur. Açlık hissinin baskılanmasını sağlar. Yüksek tansiyonun düşürülmesini destekler. Sindirim sisteminin düzenlenmsine yardımcıdır.

Vitamin B2 (Riboflavin) ; diğer B vitamini türevleri gibi suda çözünebilen bir vitamindir. Bu sebeple vücutta depolanmaz ve vücudun ihtiyacı olmadığında, Vitamin B2 fazlası idrar yoluyla atılır. Böylelikle, ihtiyaç duyulduğunda her gün alınabilir. Vitamin B2, enerji üretimine katkıda bulunarak, yorgunluk ve bitkinlik hissinin azalmasına yardımcı olur.

Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kola Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 432 gr'lık kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yoğun sportif faaliyetlerde bulunan yetişkinlerin gündelik yaşantısında enerji ve zindelik vericidir, kilo kaybına yardımcı olur, kas kütlesi kazanımını destekler.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim