Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets
Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets

5,00
Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺158,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 02/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün içeriği Aminoasitler 'dir.
 • Yetişkinler içindir ve antrenman öncesinde 300 ml su ile karıştırılarak tüketilir.
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün toz formundadır ve kutu içeriğinde 17 gr 'lık 21 paket bulunmaktadır

ADET

Artır Azalt

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Paket (17 gr) İçeriği
Vitamin B3 20 mg
Vitamin B6 2,4 mg
Vitamin B12 200 mcg
BCAA 3000 mg
L-Leucine 2000 mg
L-Isoleucine 500 mg
L-Valine 500 mg
Arjinin AKG 3000 mg
Beta-Alanin 2800 mg
Kreatin Monohidrat 1500 mg
L-Sitrulin 1000 mg
Taurin 800 mg
Kafein 210 mg
L- Tirozin 200 mg
Guarana Ekstresi (Paulinia Cupana) 50 mg
Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium) 50 mg
Ginseng (Panax Ginseng) 20 mg
Elektrolit Bileşenleri 395.5 mg
Sodyum 318 mg
Potasyum 59.3 mg
Magnezyum 9.20 mg
Kalsiyum 9 mg

İçindekiler:   Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin B12, BCAA (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Arjinin AKG, Beta-Alanin, Kreatin Monohidrat, L-Sitrulin, Taurin, Kafein, L- Tirozin, Guarana Ekstresi (Paulinia Cupana), Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium), Ginseng (Panax Ginseng), Elektrolit Bileşenleri (Sodyum, Potasyum, Magnezyum, Kalsiyum) içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 28.09.2017-003207

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets Nedir?

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets , yoğun antrenman yapılan sportif faaliyetlerde bulunan yetişkinler için özel olarak formüle edilmiş toz formda besin destek ürünüdür.

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets Etken Maddeleri ve Görevleri

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets , Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin B12, BCAA (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Arjinin AKG, Beta-Alanin, Kreatin Monohidrat, L-Sitrulin, Taurin, Kafein, L- Tirozin, Guarana Ekstresi (Paulinia Cupana), Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium), Ginseng (Panax Ginseng), Elektrolit Bileşenleri (Sodyum, Potasyum, Magnezyum, Kalsiyum) etken maddelerini içeren besin destek ürünüdür. Yoğun sportif faaliyetler gerçekleştiren yetişkinler için özel formüle edilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler, gerçekleştirilen yoğun antrenmanlar ile yağ yakımını hızlandırmakla beraber, enerji oluşum metabolizmasını tetikleyerek besinlerin enerjiye dönüştürülmesini de sağlar. Ayrıca, kas, kemik ve kıkırdak sağlığını koruma ve güçlendirmeye yardımcıdır. Böylelikle iskelet, kas ve eklem sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bir yandan yeni kas oluşumunu da destekleyicidir. Yorgunluk ve betkinlik hissinin giderilmesinde rol oynar. Orman Meyveleri ve Karpuz aromaları ile lezzetlendirilmiş ürün antrenman öncesinde 300 ml su ile karıştırılarak tüketilir. Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets ürün içeriğindeki etken maddelerin faydaları;

Vitamin B3 , gıdaların enerjiye dönüştülmesinde etkili bir vitamindir ve bu sebeple yorgunluk ve bitkinlik hissinin azalmasına yardımcı olur. DNA yapım ve onarımında da etki gösteren Vitamin B3, cildin korunması ve iyi kolesterol (HDL) düzeyinin artmasına da fayda sağlayabiliyor.

Vitamin B6 , başta bağışıklık sistemi ve enerji metabolismasına sağladığı katkılarıyla bilinir. Depresyon etkilerinin azalmasında ve beyin faaliyetlerinin düzenli işleyişinde yararları bulunur. Yorgunluk ve bitkinlik hissini azaltır. Protein ve glikojen metabolizmasında etkilidir.Kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunur.

Vitamin B12 , normal enerji metabolizması işleyişine,sinir sisteminin normal işleyişine ve psikolojik fonksiyonların düzenlenmesine, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal işleyişine fayda sağlar. Doğurganlığın artırılmasında olumlu etkileri görülebilir. Yorgun ve bitkinlik etkisinin giderilmesinde yardımcıdır. Hücrelerin sağlıklı bölünmesi ve gelişiminde katkısı bulunur.

BCAA'lar, Lösin, İzolösin ve Valin'den oluşan üçlü esansiyel amino asit grubudur. Bunlar, vücudun ihtiyaç duyduğu ve mutlaka alamsı gereken amino asitlerdir. Fakat, vücut tarafından üretilemezler ve yiyeceklerden alınmalıdırlar. BCAA takviyelerinin birincil görevi, yeni kas kütlesi kazanımı, kas yorgunluğunun azaltılması ve kas ağrılarının hafifletilmesi olarak bilinmektedir.

L-Leucine , kas proteini sentezini tetikler. Vücutta üretilemez. Kaslar, L-Leucine amino asitinden enerji ihtiyacında faydalanabilir. Yorulmayı geciktirir.

L-Isoleucine, kasların onarılmasını destekler ve kan şekeri seviyesini düzenler. Yaraların iyileşmesinde önemli bir rolü vardır. Vücutta açık bir yara meydana gelmesi durumunda, enfeksiyon gelişmesine karşı üretilen hemoglobin proteininin oluşmasına yardımcıdır. Kanın pıhtılaşmasına destek olur.

L-Valine , kas dokusunun onarılmasına ve büyümesine yardımcı olur. Vücudun glikoz stoklarını ve nitrojen dengesini korur.

Arjinin AKG, hormon salgılanması, büyüme hormonunda artış, vücuttan zehirli artıkların atılması ve bağışıklık sisteminin savunulması gibi birçok fizyolojik sürecin yerine getirilmesi için gereklidir. Arjinin, nitrik oksitin üretimine yardımcı olarak damar genişlemesinin düzenlemesini sağlar. Bu da kalp hastalıkları, hiper tansiyon, anjin olarak da adlandırılan göğüs krampı ve cinsel işlev bozuklukları gibi senaryolarda olumlu katkı sağlayabilir. Damar genişletme ve protein sentezinde rol alma yeteneğinden ötürü, Arjininin kas büyümesi için gerekli olduğu bilinir.

Beta-alanin, atletik performansı geliştirebilir. Kas kütlesini artırır, yorgunluğu geciktirebilir ve kaslardaki laktik asidi azaltabilir, anksiyeteyi azaltabilir ve travma sonrası stres bozukluğunu iyileştirebilir, stres altında bilişsel fonksiyonu geliştirebilir.

Kreatin Monohidrat , kas hücrelerinde Adenozin Trifosfat (ATP) stoğunu artırarak, daha fazla enerji ile yüksek sportif performans elde etmenize yardımcı olur. Kasların %70'i sudan oluşur, kreatin de kaslarda su tutma oranını arttırdığından kaslar daha hacimli ve hatlı görünür.

L-Sitrulin , (citrulline) toksik maddelerin vücuttan atılmasına destek olur. Söz konusu toksik materyaller antrenman sırasında vücuttan uzaklaştırılmadığı takdirde, glikojen üretimi ve enerji döngüsü hız kaybeder. Bu durum ise yorgunluğa sebep olur. Sitrulin'in bir diğer faydası damarların genişlemesini artırarak kan akışını artırmasıdır.

Taurin , esansiyel olmayan amino asit kategorisine girer. Vücudun birçok bölgesi gibi, iskelet kaslarında da yüksek miktarda bulunur. Taurin bir antioksidandır. Bu, serbest radikallerle ve vücuttaki serbest radikallerden oksidatif strese neden olan her şeyle savaşmaya yardımcı olabilir. Ateletik performansı geliştirerek, yoğun antrenman yapan bireylerin dayanıklılığının artmasında etkili olabilir.

Kafein , fiziksel ve zihinsel performansı artırıcı etki gösterebilir. Dikkat dağınıklığının önüne geçebildiği gibi, kandaki adrenalin seviyesinin artmasına ve fiziksel performansın da doğru orantılı olarak artmasına fayda sağlar. Ayrıca, adrenalin hormonunun vücut yağı hücrelerine iletilmesini sağlayarak yağ yakımını hızlandırıcı etki gösterebilmektedir.

L-Tirozin , tiroid hormonlarının bir yapı taşıdır. Tiroid hormonları vücutta enerji üretiminin kontrolünde etkilidir. Ayrıca, yıpranmış hücrelerin onarımında ve hücre yenilenmesinde yardımcıdır.

Guarana (Paulinia Cupana) Ekstresi , yağ yakımını uyarır ve vücutta yağ birikimini önler. Yorgunluğu azaltır ve enerjinin artmasını sağlar. İştah düzenleyici etki gösterir. Ruhsal durumun düzelmesinde destekleyicidir. Kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkileri bulunan Guarana, trigliserid seviyelerinin düşmesinde yardımcı olabilmektedir.

Turunç (Citrus Aurantium) Ekstresi , iştah açıcı ve sindirim kolaylaştırıcı etkisi ile bilinir. C Vitamini zengini olan Turunç, enerji üretim metabolizmasını tetikleyerek vücut yağının yakılmasını ve yakılan yağın enerjiye dönüştürülmesinde etkili olabilir. Kalbin normal sağlıklı faaliyetini destekleyici etkisi de bulunan Turunç ekstresi, tansiyon düzenleyici etkisi ile birlikte kan şekeri seviyelerinin düşürülmesine de katkı sağlar.

Ginseng (Panax Ginseng) , gelenksel tıp uygulamalarında çok eski zamanlardan beri kullanılmakta ve genel vücut metabolizması üzerinde birçok olumlu katkı sağlamaktadır. Yoğrun sportif faaliyetlerde bulunan sporcu bireyler tarafından kullanıldığında; performansı yükseltici ve yapılan antrenmanın etkinliğini maksimum düzeye çıkarıcı faydaları bilinir. Üst düzey konsantrasyon ve dikkate sağlar. Hastalık ve sakatlanma oranı düşürür. bu durumlarda nekahat süresini kısaltır. Vücut ağırlığının ve vücut yağının önerilen sınırlarda tutulmasına yardımcıdır.

Sodyum, vücudun sıvı dengesini düzenler. Sinir uyarılarının iletiminde görev alır. Kasların sağlıklı bir şekilde kasılmasını ve gevşemesini sağlar. Kan basıncının korunmasını sağlar ve sağlıklı tansiyon için gereklidir.

Potasyum ; kalp sağlığını korur, krampları önler, inme riskini azaltır, tansiyonu düşürür, sağlıklı büyüme ve gelişimi destekler.

Magnezyum ; yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesi, Amino asitlerden yeni proteinler oluşturma, kasların sağlıklı kasılmasına/gevşemesine destek olma, DNA ve RNA’nın oluşturulması ve onarılmasında görev alma, sinir sisteminin düzenlenmesi gibi birçok fayda sağlar.

Kalsiyum ; Kemik ve dişlerin sağlıklı gelişimi için faydalıdır. Kalp kası hareketli de dahil olmak üzere, tüm kas kasılmalarını düzenler. Kanın pıhtılaşmasında etki gösterir. Sinir sisteminin fonksiyonlarının sağlıklı işleyişi için faydalıdır.

Big Joy Pre-Dator Go! 21 Drink Packets Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 17 gr'lık toz ürün ihtiva eden 21 paket içeren kutu içinde sunulmaktadır. 11 paket orman meyveli, 10 paket karpuz aromalı ürün ile tek kutuda çift lezzet sunmaktadır.
 • Yoğun sportif faaliyetler gerçekleştiren bireylerin zorlu antrenmanlar esnasında yağ yakmasını kolaylaştırıcı, kas kütlesi artırıcı, iskelet ve kas sistemlerini destekleyici, enerji ve zindelik vericidir.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim