BIGJOY

Big Joy yerli bir takviye edici besin markası olarak dikkat çekmektedir. Yerli olmasına karşın, hammaddelerini yurt dışından sağlayan marka, sağlıklı yaşarken, beslenme düzeninize daha fazla protein eklemenize yardımcı olur.

Big Joy supplement ürünleri pratik ve lezzetli olmasıyla bilinmektedir. Ürünlerinin hammaddeleri Hollanda, Almanya gibi ülkelerde üretilmekte, bazı ürünler yurt dışında, bazıları ise ülkemizde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalarına sahip tesislerde paketlenerek sizlere ulaştırılmaktadır.

Big Joy Vitaminleri ve Big joy Destek Ürünleri

Gündelik yaşantı içerisinde de beslenmeye gereken özeni göstermeme durumu olasıdır. Bu da zaman içinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olur. Beslenmesine dikkat eden ve spor yapan bireyler ise her zaman diledikleri besine ulaşamayabilmektedir. Big Joy destek ürünlerinin birincil hedefi her yaştan insanı, ürettikleri besleyici ve lezzetli ürünlerle şaşırtarak sağlıklı kalmalarını sağlamaktır. Marka, bireylere aktif yaşamları içerisinde sağlıklı tercihler yapmalarına yardımcı olmayı istemekte ve birçok ürün geliştirerek sağlıklı ve lezzetli ürünleri kullanıcısına ulaştırmaktadır.

Big Joy supplement ürünlerinden özellikle Protein tozu ve Gainer (Kilo aldırıcı)  ürünleri özellikle benzersiz tatlarıyla ülkemizde ilgi görür. Geniş ürün yelpazesine sahip markanın ürünleri içerisinde protein tozu, amino asit, gainer, multivitamin, protein barlar, fıstık ezmeler, protein müsli ürünleri, pre-workout ürünleri gibi ürünler bulunmaktadır.

Big Joy ürünleri lezzetli ve sağlıklı seçeneklerden oluşmaktadır. Markanın hazır çorbaları, protein barları, makarna, ekmek, peanut butter gibi ürünleri bulunur. Ayrıca protein tozları, gainer ürünleri, amino asitler, vitamin-mineral ürünleri, pre-workout nox ürünleri birçok sporcu tarafından gündelik yaşantı içerisinde kullanılır.

Vitamin Kozmetik ile Big Joy Ürünlerini Keşfedin

Markanın multivitamin ürünleri her yaştan insan gelişimine katkıda bulunurken eksiklik bulunan, özellikle de protein alımı gibi, alanlarda fayda sağlar.  Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan Big Joy ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz vitamin takviyelerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de şimdi sağlıklı besin takviyelerimizi inceleyerek her daim zinde kalmak için sipariş verin ve vitaminkozmetik.com ayrıcalıklarını yakalayın

Omega 3
₺94,90 KDV Dahil
₺215,00 KDV Dahil
Omega 3
₺99,94 KDV Dahil
₺215,00 KDV Dahil
Besin Destekleri
₺139,00 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
C Vitamini
₺69,00 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil