Bigjoy Bcaabig 544 Gr Yeşil Elma + Shaker
Bigjoy BcaaBig 544 Gr Yeşil Elma + Shaker

Bigjoy Bcaabig 544 Gr Yeşil Elma + Shaker

4,00
Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺111,67(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün içeriği Aminoasitler 'dir.
 • Yetişkinler için 1 servis ürünün 500 ml su ile karıştırarak antrenman öncesinde, antrenman sırasında veya sonrasında kullanılması önerilir.
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün toz formundadır ve kutu içeriğinde 540 gr bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Porsiyon (18.4 gr) İçeriği
BCAA Matrix 10000 mg
L-Leucine 5000 mg
L-Isoleucine 2500 mg
L-Valine 2500 mg
Glutamin 4000 mg
Taurin 1000 mg
Sodyum 64.0 mg
Potasyum 38.0 mg
Magnezyum 9.2 mg
Kalsiyum 8.2 mg

İçindekiler:  BCAA Matrix (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Glutamin, Taurin, Sodyum, Potasyum, Magnezyum, Kalsiyum içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: ...-...

Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker Nedir?

Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker, yoğun sportif faaliyetlerde bulunan yetişkinler için formüle edilmiş toz formda besin destek ürünüdür.

Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker Etken Maddeleri ve Görevleri

Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker , içeriğinde BCAA Matrix (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), Glutamin, Taurin, Sodyum, Potasyum, Magnezyum, Kalsiyum ihtiva eden toz formda besin destek ürünüdür. Ürün beraberinde verilen Shaker içinde ölçeklenmesi ve hazırlanması son derece kolay sporcu içeceği haline gelmektedir. Yoğun antrenman yapan sporcular için özel olarak formüle edilen besin desteği içeriğindeki etken maddeler yağ yakımını hızlandırarak kilo kaybını kolaylaştırır. Enerji üretim metabolizmasının tetiklenmesi ile yakılan vücut yağının enerjiye dönüştürülmesi ile yorgunluk ve bitkinlik hissinin önüne geçer. Ayrıca, yeni kas kütlesi kazanımını da destekleyen ürün içeriğindeki bileşenler, kas, eklem ve iskelet sağlığını da korur ve destekler. Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma 15.000 mg amino asit içerir. Bu özelliği ile en zengin BCAA içeren besin takviyesidir. Her servisinde 10 gram BCAA içerir. Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker, sadece antrenman öncesinde değil antrenman sırasında ve sonrası kullanılabilecek bir üründür. Antrenmanda fiziksel performansınızı artırmaya destek olur. Muhteviyatındaki elektrolitler, terleme yolu ile kaybettiğiniz mineral stoklarını dengeleyerek, antrenman esnasında kaslarınızın tam kapasite ile çalışmasına olanak tanır. 1 ölçek (18.4 gr) Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma toz ürün 350 ml suya karıştıtılarak, ürün yanında verilen Shaker ile iyice çalkalanıp kullanıma hazır hale gelir. Hazırlanmış olan Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma içecek, antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında rahatlıkla tüketilebilir. Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker içeriğindeki ana etken maddelerin faydaları;

BCAA'lar, Lösin, İzolösin ve Valin olmak üzere üç bileşenden oluşan esansiyel amino asit grubudur. Bu amino asitler vücudun ihtiyaç duyduğu ve mutlaka alınması gereken amino asitlerdir. Fakat, vücut tarafından üretilemezler ve yiyeceklerden alınmalıdırlar. BCAA takviyelerinin kullanım amacı yeni kas kütlesi inşa etmek, kaslarda yorgunluğu azaltmak ve kas ağrılarını hafifletmekdir.

L-Leucine , kas proteini sentezini tetikler.Vücutta üretilemez. Kaslar tarafından enerji olarak kullanılabilir ve yorulmayı geciktirir.

L-Isoleucine, kasların onarılmasını destekler ve kan şekeri seviyesini düzenler. Yaraların iyileşmesinde önemli bir rolü vardır. Açık bir yara oluşumlarında, enfeksiyon riskine karşı üretilen hemoglobin proteininin oluşumuna destek olur ve kanın pıhtılaşmasını sağlar.

L-Valine , kas dokusunun onarılmasına ve büyümesine yardımcı olur. Vücutta glikoz stoklarını ve nitrojen dengesini korur.

Glutamin, protein sentezi ile ilişkilendirilmektedir. Kas yıkımını önlemeye yardımcı olur ve kas hasarlarını önler. Hücrelerde gerekli miktarda su tutulmasını sağlar ve hücre hacmini korumaya yardımcı olur, iyileşme sürecini hızlandırır. Yüksek efor saf edilen antrenmanlar sonrasında azalan glutamin seviyelerinin normal seviyesine dönmesini sağlar. Glutamin’in büyüme hormonu seviyesini arttırdığı bilinir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücut geliştirme sporcularının glutamin düzeyleri, antrenman sonrasında kayda değer ölçüde düşer. Bundan dolayı, yoğun antrenman yapan sporcuların Glutamin takviyesi alması elzemdir.

Taurin , esansiyel olmayan amino asit kategorisine girer. İskelet kasları ve vücudun birçok yerinde yoğun miktarda bulunur. Taurin bir antioksidandır. Bu, serbest radikallerle ve vücuttaki serbest radikallerden oksidatif strese neden olan her şeyle savaşmaya yardımcı olabilir. Ateletik performansı geliştirerek, yoğun antrenman yapan bireylerin dayanıklılığının artmasında etkili olabilir.

Sodyum, vücudun sıvı dengesini düzenler. Sinir uyarılarının iletiminde görev alır. Kasların sağlıklı bir şekilde kasılmasını ve gevşemesini sağlar. Kan basıncının korunmasını sağlar ve sağlıklı tansiyon için gereklidir.

Potasyum ; kalp sağlığını korur, krampları önler, inme riskini azaltır, tansiyonu düşürür, sağlıklı büyüme ve gelişimi destekler.

Magnezyum ; yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesi, Amino asitlerden yeni proteinler oluşturma, kasların sağlıklı kasılmasına/gevşemesine destek olma, DNA ve RNA’nın oluşturulması ve onarılmasında görev alma, sinir sisteminin düzenlenmesi gibi birçok fayda sağlar.

Kalsiyum ; kemik ve dişlerin oluşumu, gelişimi ve güçlenmesine yardımcıdır. Kalp kaslarının hareketleri dahil olmak üzere tüm kas kasılmalarını düzenler. Kanın pıhtılaşmasında yardımcıdır.

Bigjoy BCAABIG 544 Gr Yeşil Elma + Shaker Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 544 gr'lık kutu içinde sunulmaktadır. Ürün yanında 1 porsiyon (18.4 gr) kapasiteli ölçek ve shaker bulunur.
 • Yoğun sportif faaliyet gerçekleştiren yetişkinlerin gündelik yaşantısında enerji ve zindelik vericidir. Kas yıkımını önler, hasarlı kasların tamirine yardımcıdır. Yeni kas kütlesi kazanımını destekler.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim