Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül
Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül

5,00
Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,64(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün içeriği L-Karnitin 'dir.
 • Yetişkinler için günde 4 defa 1 kapsül kullanılması önerilir
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 120 kapsül bulunmaktadır

ADET

Artır Azalt

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Porsiyon (4 Kapsül) İçeriği
L-Karnitin 500 mg
CLA 500 mg
Turunç Ekstresi 500 mg
Yeşil Çay Ekstresi 450 mg
Cayenne Biberi 220 mg
Yeşil Kahve Ekstresi 220 mg
Kafein 210 mg
Vitamin B3 225 mg

İçindekiler:  L-Karnitin, CLA, Turunç Ekstresi, Yeşil Çay Ekstresi, Cayenne Biberi, Yeşil Kahve Ekstresi, Kafein, Vitamin B3

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: ...-...

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül Nedir?

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül , yoğun sportif faaliyetlerde bulunan yetişkinler için formüle edilmiş kapsül formda besin destek ürünüdür.

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül , L-Karnitin, CLA, Turunç Ekstresi, Yeşil Çay Ekstresi, Cayenne Biberi, Yeşil Kahve Ekstresi, Kafein, Vitamin B3 ana etken maddelerini içeren, sporcular için özel olarak formüle edilmiş besin destek ürünüdür. Karnitin ürünlerinin geneli sadece karnitin ve kafeini birleştirirken, Thermonator sinefrin, yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı gibi bileşenlerden oluşan oldukça zengin bir termojenik formüle sahiptir. Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül besin takviyesi, antrenman yaparken kullanılabileceği gibi diyet sürecinde de fayda sağlayabilmektedir. Sadece sportif aktivite öncesinde değil, gün içerisinde dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Bu, maksimum fayda elde etmeyi sağlayacaktır. Bigjoy Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül besin takviyesinin, gün içerisinde 2 kez 2 kapsül, başka bir deyişle; toplamda 4 kapsül şeklinde kullanılması tavsiye edilir. Porsiyonların kahvaltı ve öğle yemeğinden 30 ila 60 dakika öncesinde alınması uygundur. 24 saatlik periyot içerisinde 4 kapsülden oluşan günlük dozaj aşılmamalıdır. Bununla beraber sadece başlangıçta ; 1nci gün 1 kapsül; 2nci ve 3ncü gün 2 kapsül (günde 2 kez 1er kapsül); 4ncü gün 4 kapsül (günde 2 kez 2şer kapsül) programına uyarak kullanılmalıdır. Zengin Thermojenik formüle sahip Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül ürün içeriği etken maddelerin faydaları;

L-Karnitin (L-Carnitine) ; spor yaparken ihtiyaç duyulan yüksek enerjiyi vücuda kazandırır. Vücut enerji metabolizması, en yüksek enerjiyi yağ hücrelerini yakarak ortaya çıkarmaktadır. L-Karnitin, özellikle sportif faaliyetler esnasında etkin kullanıldığı takdirde yağ yakımını kolaylaştırır ve hızlandırır.

CLA (Conjugated Linoleic Acid) ; et ve süt ürünlerinde bulunan ve doğal olarak oluşan bir yağ asididir. Aynı zamanda, insanların yağ kaybetmesine, kilo kaybını sürdürmesine, yağsız kas kütlesini korumasına ve kontrol etmesine yardımcı olan bir besin takviyesidir.

Turunç (Citrus Aurantium) Ekstresi , iştah açıcı ve sindirim kolaylaştırıcı etkisi ile bilinir. C Vitamini zengini olan Turunç, enerji üretim metabolizmasını tetikleyerek vücut yağının yakılmasını ve yakılan yağın enerjiye dönüştürülmesinde etkili olabilir. Kalbin normal sağlıklı faaliyetini destekleyici etkisi de bulunan Turunç ekstresi, tansiyon düzenleyici etkisi ile birlikte kan şekeri seviyelerinin düşürülmesine de katkı sağlar.

Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi; Diyet yapanlar için müthiş bir gıda desteğidir. Hücre bozulmaları üzerinde etkilidir. Kan basıncını düzenleyici bir etkiye sahiptir. Enerji üretim metabolizmasını tetikler ve vücuda enerji, zindelik katar. Yorgunluk ve bitkinlik hissinin çabuk ve kolay atlatılmasını sağlar. Yağ yakımını kolaylaştırarak, kilo kaybını kolaylaştırır.

Cayenne Biberi (Capsicum Frutescens) ; vücut metabolizma faaliyetlerinin hızlanmasına yardımcı olur. Açlık hissinin baskılanmasını sağlar. Yüksek tansiyonun düşürülmesini destekler. Sindirim sisteminin düzenlenmsine yardımcıdır.

Yeşil Kahve (Coffea Arabica L.) Çekirdeği Ekstresi; muhteviyatındaki kafein ve klorojenik asitin belli düzeyde yağ yakımını hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Vücudun dinlenme halindeki metabolizma faaliyetlerini (bazal metabolizma) hızlandırarak, kilo vermede ve mevcut kiloyu korumada yardımcı olabilir. Yüksek antioksidan özelliği ile hücre hasarlarını önleyerek yaşlanma etkilerinin geciktirilmesi ve azaltılmasında etkilidir.

Kafein , fiziksel ve zihinsel performansı artırıcı etki gösterebilir. Dikkat dağınıklığının önüne geçebildiği gibi, kandaki adrenalin seviyesinin artmasına ve fiziksel performansın da doğru orantılı olarak artmasına fayda sağlar. Ayrıca, adrenalin hormonunun vücut yağı hücrelerine iletilmesini sağlayarak yağ yakımını hızlandırıcı etki gösterebilmektedir.

Vitamin B3 , gıdaların enerjiye dönüştülmesinde etkili bir vitamindir ve bu sebeple yorgunluk ve bitkinlik hissinin azalmasına yardımcı olur. DNA yapım ve onarımında da etki gösteren Vitamin B3, cildin korunması ve iyi kolesterol (HDL) düzeyinin artmasına da fayda sağlayabiliyor.

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Kapsül Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 120 kapsül içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yoğun sportif faaliyette bulunan yetişkinlerin gündelik yaşantısında enerji ve zindelik vericidir, kilo kaybına yardımcıdır, kas kütlesi kazanımına destek olur.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim