Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc
Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc

5,00
Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺76,13(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 05/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün içeriği Arginine 'dir.
 • Yetişkinler için günde 4 defa 1 kapsül kullanılması önerilir.
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 120 kapsül bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Porsiyon (4 Kapsül) İçeriği
Tribulus Terrestris Ekstraktı 1000 mg
L-Arjinin 500 mg
Taurin 500 mg
BCAA 200 mg
L-Lizin 100 mg
Çinko 10 mg

İçindekiler:   Tribulus Terrestris Ekstraktı, L-Arjinin, Taurin, BCAA, L-Lizin, Çinko içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: ...-...

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc Nedir?

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc , yetişkinler için formüle edilmiş tablet formda besin destek ürünüdür.

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc Etken Maddeleri ve Görevleri

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc , ana etken maddeler olarak Tribulus Terrestris Ekstraktı, L-Arjinin, Taurin, BCAA, L-Lizin, Çinko içeren besin destek ürünüdür. İçeriğindeki Tribulus terrestris ekstraktı, demirdikeni bitkisinden elde edilir. Tribulus terrestris, erkek cinsiyet hormonu olarak da bilinen testosteron hormonunun salgılanmasına yardımcı bir maddedir. Testosteronun artması, daha hızlı kas gelişimi sağlamaktadır. Yine Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc besin takviyesi içeriğindeki diğer etken maddeler de antrenman esnasında performansı artırıcı, vücuda direnç verici, kas hasarlarını önleyici ve onarıcı, yeni kas kütlesi kazanımlarını destekleyici etki gösterebilir. Günde 1 porsiyon (4 Kapsül) besin takviyesinin kahvaltı ile beraber alınması tavsiye edilen ürünün içeriğindeki maddelerin faydaları;

Tribulus Terrestris küçük yapraklı bir bitkidir. Ayrıca Demir Dikeni olarak da bilinir. Tribulus, kas gücü ve kas kütlesinin artmasında yardımcır. Enerji seviyesi ile birlikte libido artışına da destek olabilir.

Arjinin , hormon salgılanması, büyüme hormonunda artış, vücuttan zehirli artıkların atılması ve bağışıklık sisteminin savunulması gibi birçok fizyolojik sürecin yerine getirilmesi için gereklidir. Arjinin, damar genişlemesinde birincil rolü olan nitrik oksitin üretimine yardımcıdır. Bundan dolayı kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, göğüs krampı, cinsel fonksiyon bozuklukları, kadın ve erkeklerde kısırlık gibi senaryolarda olumlu katkı sağlayabilir. Protein sentezi ve damar genişletme gibi faaliyetlerindeki önemli rolü sebebiyle, Arjinin kas kütlesinin büyümesi için gereklidir.

Taurin , esansiyel olmayan amino asit kategorisine girer. İskelet kasları başta olmakla beraber, kas sistemi ve vücudun birçok farklı bölgesinde yoğun olarak bulunur. Taurin bir antioksidandır. Bu, serbest radikallerle ve vücuttaki serbest radikallerden oksidatif strese neden olan her şeyle savaşmaya yardımcı olabilir. Atletik performansı geliştirerek, yoğun antrenman yapan bireylerin dayanıklılığının artmasında etkili olabilir.

BCAA'lar, Lösin, İzolösin ve Valin gibi esansiyel amino asitlerinin oluşturuduğu üçlü bir amino asit grubudur. Bu amino asitler vücudun ihtiyaç duyduğu ve alınması elzem olan amino asit grubudur. Fakat, vücut tarafından üretilemezler ve yiyeceklerden alınmalıdırlar. Esansiyel grup olan BCAA takviyeleri yeni kas kütleleri oluşturmak, kas yorgunluğunu azaltmak ve kas ağrılarını hafifletmede kullanılabilmektedir.

Lizin (Lysine) , insan vücudunun var olması, sağlıklı gelişimi ve fonksiyonları için son derece önemli olan proteinlerin oluşumunda hayati önem arz eden bir amino asittir. Büyüme ve gelişme, doku onarımı ve enzimlerin, antikorların ve hormonların üretimi için gerekli olduğu kanıtlanmıştır. Herpes Simplex virüsünün yol açtığı enfeksiyonun (ateş ve soğuk algınlığı uçuklan) oluşumunun önlenmesinde ve etkilerinin azaltılmasında yardımcıdır.

Çinko , güçlü bir bağışıklık sistemi koruyucu ve güçlendiricidir. Vücut direncinin artırılması ve hastalıklara karşı korunmada faydaları görülebilen Çinko, ayrıca cilt, böbrek sağlığı, göz, karaciğer ve kemik sağlığı açısından destekleyici özelliktedir.

Bigjoy Tribulus Grw 120 Bitkisel Kapsül Arginine Taurine Zinc Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 120 bitkisel kapsül içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin gündelik yaşantısında enerji ve zindelik vericidir, kas hasarlarının oluşumunun önlenmesinde ve onarılmasında, ayrıca yeni kas kütlesi kazanımlarında yardımcıdır. Vücut direncinin artırılmasında fayda sağlayabilir.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Herhangi yapay koruyucu veya diğer takviye edici bileşenleri ihtiva etmez.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim