BIODERMA

 

Türkiye ve Avrupa dâhil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde dermokozmetik markalarının en bilinenleri arasında Bioderma yer almaktadır. Ürünlerinin başarısı ile tanınan ve tüketicileri tarafından çok sevilen ürünleri ile ünlü marka 1977 yılında genel merkezinin hala bulunduğu Aix en Provence'de kurulmuştur.

Dermokozmetik alanında piyasaya sürdüğü ürünleriyle geniş ve oldukça başarılı bir ürün yelpazesine sahip marka kurulduğu günden bu yana birçok başarılı ürünler üretmiş ve dermokozmetik ürünler içerisinde etkinliğini kısa sürede kanıtlayarak her cilt tipi için vazgeçilmez olmuştur.

 

Dermokozmetik Ürünleri ile BIODERMA Markası

 

Her cilt tipinin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaç edinen markanın ürün yelpazesinde yine her cilt tipine uygun ürünler bulunmaktadır. Cildi iyileştiren ve güzelleştiren ürünler içerisinde en sevilenlere ve bilinenlere sahip olan marka kaliteli ve kısa sürede etki gösteren ürünleriyle tanınmakta ve hemen her yaştan kullanıcıya hitap ettiği için tüm dünyada kullanılmaktadır. Bioderma atoderm ve bioderma sebium gibi ürünleri ile birçok cilt problemine karşı savaş açan ve oldukça etkili ürünleri piyasaya sunan Bioderma ülkemizde de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Markanın ürünleri giderek yaygınlaşan bir kullanım alanına sahip olmuş, ürünlerin etkileri gözle görülür farklar yaratmıştır.

Cilt Bakımında Bioderma Ürünlerini Keşfedin

Biyoloji ve dermatolojiyi tek potada eriterek başarılı ve cilde uygun ürünler üretme gayesinde olan marka bu özellikleri bakımından da klasik kozmetik ürünlerden ayrılır. İnsan cildini ve yapısını iyi tanımayı, cildin her türlü sorun ve ihtiyaçlarını incelemeyi, söz konusu bu ihtiyaç ve sorunları da bilimsel yöntemlerle keşfederek çözmeyi savunan Bioderma ürünleri Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulur.

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan Bioderma ürünleri dünyanın birçok ülkesinde sevilmekte ve iyileştirici etkileri ile bilinmektedir. Sizlere sağladığımız ürünler tamamen orijinal olmakla birlikte ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz cilt bakımı desteklerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik görünmek için geç kalmadan markanın ürünlerini inceleyin ve kalite ile hemen tanışın!

Leke Bakımı
₺239,00 KDV Dahil
₺279,50 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz için Güneş Koruyucular
₺169,57 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Vücut Güneş Ürünleri
₺159,00 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo