Sambucus (Kara Mürver Ekstresi )
Gün Saat Dakika Saniye
₺67,90 KDV Dahil
₺84,00 KDV Dahil
Sarmaşık Ekstresi
₺59,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Önerilen
Saw Palmetto
₺189,00 KDV Dahil
₺218,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Propolis
₺99,00 KDV Dahil
₺142,00 KDV Dahil
Ekinezya (Beta Glukan)
₺41,43 KDV Dahil
₺74,50 KDV Dahil
Ekinezya (Beta Glukan)
₺58,50 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Kalp Damar Sağlığı
₺149,00 KDV Dahil
₺184,50 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Kenevir Yağı
Tükendi
₺54,65 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Bitkisel Takviyeler

 

İçeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan, bitkilerin tohumlarından, çiçeklerinden, yapraklarından, köklerinden ve özel yöntemlerle edilen yağından elde edilen bitkisel takviyeler, sağlık ve kozmetik bakımında çok sık kullanılıyor. Özel yöntemler kullanılarak ayrıştırılan bitkiler, yine özel formüllerle kullanılabilir hale getiriliyor ve kapsül, saşe, hap, şurup, yağ gibi farklı formlarda kullanıma sunuluyor. Tamamen doğadaki mucizevî bitkiler kullanılarak elde edilen ürünler, farklı faydalarıyla öne çıkıyor. Doğada tüm sağlık problemlerine iyi gelecek şifalı bitkiler olduğunu görmemizi sağlayan ürünler, rutin beslenmenizde yararlanamadığınız vitamin ve mineralleri sunmada başarı sağlıyor. Takviye edici gıda ürünleri enerji ihtiyacınızı karşılayarak güne zinde başlamanıza yardımcı oluyor. Modern çağın en büyük sıkıntısı olan stres, çevre kirliliği, düşük enerji, kronik yorgunluk problemlerini takviye gıdalarla yenmek ya da azaltmak mümkündür.


Bitkisel Takviyeler Nedir?

 

Bitkisel gıda takviyeleri, Türkiye’de ve birçok ülkede günlük yaşamda yer bulmuş ürünlerdir. Beslenme, spor ve uyku düzenini sağlayamayan her birey, çareyi doğal takviyelerden yana kullanıyor. Bitkisel takviye; ihtiyaç duyduğunuz ve gün içerisinde alamadığınız; sağlıklı zihin ve beden bütünlüğü için gerekli olan tüm mineral, vitamin, yağ gibi önemli besinlerin eksikliğini gideren maddelerdir.


Bitkisel takviyeler arasında öne çıkan bazı ürünler şöyledir:

Altın kök: Çin tıbbında önemli yer tutan altın kök (Rhodiola) bitkisi; stres, depresyon, Anksiyete, kronik yorgunluk, halsizlik gibi daha çok zihnen ve ruhen insanı yoran, hayatını olumsuz etkileyen hastalıkların tedavisinde kullanılıyor.

Alıç ekstresi: Kalp kasını güçlendiren, hafızayı canlandıran, beyin sağlığını koruyan alıç ekstresi, koruyucu bir bitkisel tedavi sunuyor.

Ceviz yağı: Omega 3 ve Omega 6 deposu ceviz, yağı ile şifa dağıtıyor. Hafızayı güçlendiriyor, egzamaya iyi geliyor, hormon seviyesini düzenliyor, yaşlanmayı geciktiriyor, enerji veriyor, sindirim sistemini çalıştırıyor, kanser riskini düşürüyor.

Ekinezya: Doğanın sunduğu şifalardan biri olan ekinezya bağışıklık sistemini güçlendirmek ve enfeksiyonlarla mücadele etmek için tercih ediliyor. Ekinezya desteği en çok kış aylarında kullanılıyor.

Keten tohumu yağı: Kalp sağlığını koruyan, Omega 3 ve Omega 6 desteği sunan, kalp hastalıklarına yakalanma riskini düşüren ve sindirim sistemini güçlendiren keten tohumu yağı birçok sağlık problemine iyi gelen doğal gıda takviyesidir.

Ginseng: Uzak Doğuluların en büyük şifa kaynağı ve uzun yaşama sırrı olan ginseng, binlerce yıllık tarihiyle her dönem şifa dağıtmıştır. Ginseng takviyeleri antioksidan özellik taşıyor ve bünyeyi içten koruyarak uzun ve kaliteli yaşama zemin hazırlıyor.

Moringa: Yüksek oranda A, C ve E vitamini içerir; potasyum, kalsiyum ve protein kaynağıdır. Göz sağlığını korur, mineral ve amino asit ihtiyacını giderir. Moringa gıda takviyesi birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de popüler bir yere sahiptir.

 

Bitkisel Takviyelerin Faydaları

 

Takviye edici bitkisel ürünleri faydaları şöyledir;

·       Günlük enerji ihtiyacını karşılar.

·       Her gün alınması gereken vitamin, mineral ve yağ asitlerinin düzenli alınmasını sağlar.

·       Yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefler, birçok günlük sorunu ortadan kaldırır.

·       Düzenli kullanımda hissedilen rahatsızlıkları giderir.

·       Eklem ve kemik sağlığını korur.

·       Antioksidan özellikleriyle serbest radikallerle savaşırlar ve vücudu zararlı bakterilerden arındırırlar.


Bitkisel Takviye Fiyatları

 

Bitkisel ürünlerin fiyatları onlarca farklı üründen ötürü farklılık gösteriyor. Her takviye ürünün işlevi ve gramajı farklıdır. Web sitemizde çeşitli sağlık sorunlarına ve yaşam kalitesine uygun birçok takviye ürün bulunuyor. Ürünlerimizi inceleyerek en ucuz bitkisel takviyeler incelemesi yapabilir, dilediğiniz ürünü anında sipariş edebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle gerçekleştireceğiniz siparişiniz, kısa sürede adresinize teslim edilecektir.