Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Bronzlaştırıcılar

 

Bronzlaştırıcı, cildin güneşe maruz bırakılarak koyulaşmasında etkili güneş ürünüdür. Cilt doğal biçimde güneş ışınlarıyla koyu bir tene geçiş yaparken, bronzlaştırıcılar, güneşin zararlı etkisini azaltmak ve bronz tenin ışıltısını korumak amacıyla kullanılıyor. Bronzlaştırıcı ürünler, kusursuz ten rengi değişiminde en sağlıklı ve hızlı etkilere sebep olduğundan, yaz tatillerinin vazgeçilmez güneş bakım ürünlerinden sayılıyor. Sağlıklı şekilde bronzlaşabilmek için en iyi bronzlaştırıcıları bulmak önemlidir. Cilt tipine uygun bronzlaştırıcılarla, aşamalı olarak cilt sağlığına zarar vermeden bronzlaşmak mümkündür. En ideal ürünü bulmak ve bronz etkisini uzun süre muhafaza etmek için cilt tipini esas almak ve ürün içeriğini dikkatli incelemek gerekiyor. Bronzlaşma sürecinde yüksek koruma sağlayan güneş kremlerinden de yardım alarak güneşin zararlı etkilerinden kaçınabilirsiniz.       


Bronzlaştırıcı Ürün Çeşitleri

 

Bronzlaştırıcı ürünleri kendi içinde çok farklı özelliklere sahip olduğundan kolayca ürün seçimi yapmak pek kolay değil. Cilt rengi, cilt tipi, cilt hassasiyeti ve alerjik bünye bronzlaştırıcı ürünün seçimini daha dikkatli hale getiriyor. Doğru ürünle hem bronzlaşıp hem de güneş yanıklarının oluşmasını önleyebilirsiniz. Bronzlaştırıcılar farklı formlarıyla piyasada hazır bulunuyor. Ürünün kolay kullanılabilmesi için ürünün yapısı da önem taşıyor.

Krem: Bronzlaştırıcı krem, yumuşak bir yapıya sahip olup kolay kullanıma sahiptir. Kremin yağlı yapısı, ürünün cilt üzerindeki kayganlığını artırıyor. Krem formundaki ürünler, nemlendirici etkiye sahiptir.

Sprey: Cildin bronzlaşmasında en çok tercih edilen ürün spreylerdir. Sprey ürünün çok pratik olması, kısa süre içerisinde tüm vücuda yayılabilmesi kullanım alanını yaygınlaştırıyor.

Yağ: Cildin ışıldamasına aynı zamanda korunmasına yardımcı olan bronzlaştırıcı yağ, kaygan yapısıyla en az sprey kadar kolay sürülebiliyor. Güneşlenmeye başlamadan önce sürülen yağ, cildin ışıldamasına yardımcı oluyor.  

 

Bronzlaştırıcı Kullanımı

 

Güneş koruyucu etkili bronzlaştırıcılar, cildin istenilen ten rengine kavuşmasını kolaylaştırıyor. Tende tatlı bir ışıltı isteyenler, cilt tenine uygun ideal bronzlaştırıcıyla düzenli güneşlenme sonucunda istediği görüntüyü elde edebiliyor. En iyi koruma faktörü kişiye göre değişebiliyor ancak önerilen ideal faktör spf30 şeklindedir. SPF30 bronzlaştırıcılar tercih ederek güneşe karşı etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü doğru kullanmak korumayı ve bronzlaşmayı etkiliyor. Çoğu kişi yanlış kullanım yüzünden güneş yanıklarına maruz kalabiliyor. Bronzlaşmadan önce henüz daha plaja gitmeden güneş kreminizi tüm vücudunuza eşit şekilde sürmelisiniz. Cilt kremi iyice emdikten sonra ise plajdayken bronzlaştırıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Denize girmeden önce kullanacağınız gibi denize ya da havuza girip çıktıktan sonra, cilt nemliyken de ürününüzü kullanabilirsiniz. Güneşlenme sonrasında after sun ürünleriyle cildinizi beslemeyi ihmal etmeyin.   

 

Bronzlaştırıcı Fiyatları

 

Cildinizi altın rengine kavuşturmak ve zarif bir ışıltı kazandırmak için kullanabileceğiniz tüm bronzlaştırıcılar web mağazamızdan uygun fiyat avantajıyla ulaşabilirsiniz. Uzun bir kullanım ömrüne sahip ürünlerimizi güvenli ödeme yöntemlerinden yararlanarak satın alın, kısa sürede ürününüz elinizde olsun.