Çatlak Kremi
Tükendi
₺200,61 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 


Çatlak Bakım Ürünleri

 

Çatlak bakım ürünleri, vücutta yer yer oluşan çatlakları onarmada etkili sonuçlar veriyor. Hamilelik döneminde kadınların sık karşılaştığı çatlak görüntü, doğru ürün kullanımıyla giderilebiliyor. Bildiğiniz gibi çatlak oluşumları, kilo alıp vermeye bağlı olarak gelişiyor. Hamilelik tek sebep değil. Mide küçültme, tüp mide ameliyatı olanlar, sık kilo alıp verenler ve hamilelik süreci geçirenlerin özellikle karın bölgesi başta olmak üzere basen, göğüs, kol ve kalça bölümünde çatlaklar oluşuyor. Vücut çatlak bakım ürünleri, güçlü içeriği ile çatlaklarla mücadele edebiliyor. Derinin alt tabakasında cilt gerilip gevşedikçe beyaz yırtıklar oluşuyor ve yüzeye çatlak görünümü kazandırıyor. Çatlaklar nedeniyle tende oluşan renk farklılıkları çatlakların azalmasıyla birlikte kapanıyor ve renk eşitliği sağlanıyor.      


Çatlak Kreminin Faydaları

 

Cilt bakım ürünleri, ciltteki problemlere göre özel olarak hazırlanıyor. Cildinizde çatlak ya da sarkma varsa bu durumu önleyici kremlerle absorbe edebilir, düzenli kullanımda onarabilirsiniz. Çatlak kremleri, önleyici özelliğe sahip olduğundan hamilelikte, yüksek kilo problemi yaşayıp da diyet yapan ya da mide ameliyatı olan kişiler kilo verme sürecinde kremlerini kullanmaya başlamalıdır. Çatlak oluşmadan önce ya da oluştuğu dönem kremi tüm bölgeye homojen şekilde sürmek önemlidir. Cilt sağlığını koruyan ve güçlendiren çatlak karşıtı kremler, içeriğindeki A, B, C ve E vitaminleriyle cildi derinlemesine besliyor. Vitamin destekli kremlerin en büyük faydası ciltteki kolajen seviyesini artırması ve cildin elastikiyetini güçlendirmesidir. Anne adaylarının hamilelikte ve doğum sonrasında en büyük destekçisi çatlak kremleri oluyor.    

 

Hamilelikte Çatlak Kremi Kullanımı

 

Hamilelik dönemlerinde her anne adayı göbeğinde, basenlerinde, kollarında ve dekolte bölümünde çatlak oluşma kaygısı yaşıyor. Kilo aldıkça derinin esnemesiyle ortaya çıkan çatlaklar, çeşitli yağlar ve doğal özlü kremlerle önlenebiliyor. Özellikle karın bölgesinde oluşan çatlaklar, birçok kadını psikolojik olarak rahatsız ediyor. Bol su içmek, yürüyüş yapmak, hafif egzersizlerde bulunmak, vücudu esnek tutmak ve besleyici, onarıcı özellikli çatlak kremlerini vücut bakımı için kullandığınız ürünlere dâhil ederek etkili sonuçlar alabilirsiniz. Hamilelikte ilk üç aylık dönemde karın bölgesinde çok değişim olmadığından genellikle bu sürenin sonunda önlem almak amacıyla kullanılmaya başlanıyor. Hamilelik sürecinde sağlıklı bir cilt yapısına kavuşmak için çatlak önleyici ürünler kullanmak cildinizle ilgili endişelerinizi ortadan kaldırır.       

 

Çatlak Kremi Fiyatları

 

Vücudun çeşitli bölgelerinde olan çatlak, kötü görünmekle birlikte cildin yapısını değiştiriyor. Birçok kadın bu görüntüden hoşlanmamakla birlikte bakım kremleriyle bu durumu aşabileceklerini biliyor. Web sitemizde yer alan farklı bakım ürünleri ile hamileliğin sonuna kadar çatlak görüntü problemi yaşamadan bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz. Kremlerimiz farklı gramajlarıyla size bu süreçte büyük destek sunmaya hazırlanıyor. Web mağazamızdaki çatlak kremi fiyatları makul seviyelerde satışa sunuluyor. Dönemsel kampanyalarımız, indirim fırsatlarımız ile çok daha cazip fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz kremi güvenli ödeme yöntemiyle hemen sipariş edebilirsiniz.