Daylong Extreme Güneş Losyonu Spf 50+ 50 Ml
Daylong Extreme Güneş Losyonu Spf 50+ 50 Ml

Daylong Extreme Güneş Losyonu Spf 50+ 50 Ml

5,00
Marka : DAYLONG
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺79,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺70,49(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2022
KAMPANYA
  • Ürün Menşei: Fransa
  • Ürün Yaş Grubu:Yetişkinler için uygundur.
  • Ürün Cilt Tipi:Karma ve yağlı ciltler için kullanılması önerilmektedir.
  • Ürün Kategorisi:Bu Ürün Güneş Ürünleri kategorisi ürünüdür.
  • Ürün Formu: Bu ürün krem formundadır ve kutu içeriğinde 50 ml bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

 

 

 

  Son Kullanma Tarihi : 1 Temmuz 2021

Ultraviole güneş ışınları cilt yüzeyinde akut ve kronik olmak üzere biyolojik deformasyonlara neden olabilmektedir. Akut dönemde güneş yanıkları, alerjik reaksiyonlar, lekelenme ve deri kalınlaşması gibi durumlar söz konusu iken kronik dönemde tekrarlayan problemler sonrası deride yaşlanma durumu ve deri kanserleri oluşabilmektedir. Özellikle ultraviole ışınların birtakım kimyasal maddelerle reaksiyon oluşturması sonucu fototoksik olaylar meydana gelebilir. Bu durumlarda alerjik reaksiyon oluşumu gözlemlenmeden direkt yüz, burun, boyun gibi açık bölgelerde yanma ve batma hissi oluşur. Devamında ise içi sıvı dolu kırmız kabarcıklar oluşumu gözlenir. Bunun devamı lekelenme olayları ile sonuçlanır. Cildin bu denli deforme olmasını etkilemek için güneşten koruyucu etkiler sağlanabilmektedir.

Daylong Extreme özellikle güneşe karşı aşırı hassasiyet sahibi cilt yüzeylerinde güneşin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak maksadıyla kullanılan koruyucu kremdir. UVA ve UVB ışınlarına karşı maksimum koruma sağlayan ürün fotostabil geniş koruma duvarı oluşturan filtrelere sahiptir. Yetişkinlerin yanında çocuklar için de ideal bir koruyucudur.

Kullanım Şekli; Güneş ışığına maruz kalmadan en az 20 dakika önce temiz deri yüzeyine uygulanmalıdır. Başka herhangi bir kozmetik ürün uygulanacaksa bu işlemin  ardından uygulanmalıdır. Cilt yüzeyine sürüldükten sonra deriye iyice nüfuz etmesi beklenmelidir. İhtiyaç durumunda kullanıma uygun olmakla birlikte günde tek uygulama uzun süre koruyucu etki bırakmaktadır.

 

Faktör
SPF 50+
Özellik
LosyonYetişkinVucütYüz
ml
50 ml
Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipi
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim