₺53,99 KDV Dahil
₺64,50 KDV Dahil
₺47,65 KDV Dahil
₺52,94 KDV Dahil
1

 


Dudak Bakımı


Dudak bakım ürünleri, günlük hayatta en az el kremleri kadar sık kullanılıyor. Dudakların doğrudan havayla, güneşle temas etmesi çok çabuk yıpranmasına neden olabiliyor. Özellikle de sosyal yaşantıda dudakların bakımlı ve sağlıklı görünmesi istenir. Yüzümüzdeki her bölge çok dikkat çekici ancak iletişimde doğrudan dudaklar öne çıktığından dudak bakımı aksatılmadan yapılmalıdır. Dudaklarınızın bakımını yaparken sadece makyajla sınırlayıp ruj sürmeniz şüphesiz yetersiz bir bakımdır. Dudak bakım balmı, kremi, nemlendirici kremi ve koruyucular hem dudaklarınızı daha etkili şekilde korumaya yardımcı oluyor. Dudaklarınız sürekli ruj sürüldüğünden ya da güneş ışınlarıyla temas ettiğinden çatlak, kabuklu bir yapıya dönüşebiliyor. Bu durumun önüne geçmek için vitamin, meyve özlü dudak bakım kremi tercih edebilirsiniz.


Dudak Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Dudaklarınızın sağlıklı görünmesi için yapacağınız bakımda düzenli olmak çok önemli. Evde doğal dudak bakımı yapabileceğiniz gibi özel formüllerle geliştirilmiş ruj ve krem formundaki ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Günlük, haftalık şekillerde kullanacağınız bakım ürünlerinin faydasını uzun vadede kalıcı hale getirebilirsiniz. Cilt bakımı yapmanın ve faydasını almanın püf noktası süreci kalıcılık sağlamaktır. Dudak bakımında kullanabileceğiniz onlarca farklı ürün bulunuyor. Dudak peelingi yapabilmeniz için özel kremler ve rujlar haricinde dudakları nemli tutacak, ölü derilerden arındıracak, daha dolgun ve sağlıklı gösterecek meyve aromalı rujlar bulabilirsiniz. Renkli ve renksiz rujlara, bakım ürünlerine alıştığınızda dudaklarınızdaki değişimi fark edebilirsiniz.     

 

Dudak Balmı ve Nemlendiricilerin Faydaları

 

Dudak çevresi ve dudağın kendisi soğuktan, sıcaktan, rüzgârlı havadan çok çabuk etkileniyor. Öte yandan susuz kalınca da dudaklarda kurumuş, kabarmış kötü bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Dudak balmı krem formunda hazırlanmış koruyucu bir kremdir. Tıpkı dudak nemlendirici rujlar gibi dudağın yumuşamasını sağlıyor. Dudak balmını sürdüğünüzde dudaklarınıza çok hafif bir renk katabilirsiniz. Birçok kadının sade makyaj rutininde renkli dudak balmları yer alıyor. Balm ve nemlendirici dudaklara hafif bir pembelik, doğallık katarken aynı zamanda dudakların soğuğa, sıcağa karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Dudaktaki ölü deriler yine bu bakım ürünleriyle atılabiliyor. Dudak yapınız nasıl olursa olsun vitamin içeren, güneş ışınlarına karşı koruyuculuk içeren ürünlerle görüntünüz daima sağlıklı ve canlı olabilir.

 

Dudak Bakım Ürünlerinin Fiyatları

 

Dudaklarınızın bakımı için kullanmanızı önerdiğimiz ruj, krem, balm, nemlendirici ürünlerini web mağazamızdan satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz zengin içeriğiyle uzun vadeli kullanım sunuyor, dudaklarınızı soğuk ve susuzluk başta olmak üzere pek çok etkene karşı korumaya hazırlanıyor. Özellikle güneş koruyucu özelliğe sahip dudak ürünleri, sadece dudaklarınızın yapısını korumuyor aynı zamanda sizi yaşlılık izlerinden de koruyor. Güneşe karşı savunmasız çıkmanız daha çabuk kırışmanıza sebep olur. Yaşlılık izleri genellikle göz ve dudak çevresinden kendini belli ediyor. UV ışınlarına karşı koruyucu dudak ürünleriyle güneşin cildinizi kırıştırmasını önleyebilirsiniz. Koruyucu bakım ürünleri için web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.