Bebek Şampuan ve Losyonları
₺139,00 KDV Dahil
₺164,50 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Önerilen
Anne ve Bebek Bakımı
₺305,58 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Duş Jeli ve Temizleyiciler
₺169,57 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 


Duş Jeli ve Temizleyiciler

 

Günlük bakımda genel temizlik büyük önem taşıyor. Vücut temizliği görsel, duyusal ve dokunsal temizliği temsil eder. Vücudunuzun kirli olması tüm yaşamınızı olumsuz etkiler. Kendinizi kötü hissetmenize dahi yol açabilirsiniz. Günlük duş almak, haftalık banyo temizliğine sahip olmak, istenilen vücut temizliğini sunuyor. Duş jeli banyo temizliğinde en büyük yardımcınız olarak vücudunuzu derinlemesine temizliyor. Duş jelini ilk kullandığınız andan itibaren vücudunuzdaki yumuşaklığı, temizliği ve hoş kokuyu fark edebilirsiniz. Duş jeli ve temizleyiciler temel bakım ürünleri arasında yer almalıdır. Gün boyu okulda, işte, sokakta, evde hareket halinde olmak, güneş ışınlarına maruz kalmak, efor sarf etmek vücudun terlemesine, kir üretmesine sebep oluyor. Bu kiri vücuttan atmak sadece suyla mümkün değildir. İyi bir duş jeliyle vücudu temizlemek kirin, ölü derinin atılmasını sağlar. 

 

Duş Jeli Kullanmanın Faydaları

 

Kişisel bakım da küçükten büyüğe, kadından erkeğe herkes için en önemli şey elbette vücut temizliğidir. B yüzden sabunların, duş jellerinin, losyonların, kremlerin kişisel bakımdaki yeri hep hazır olmalıdır. Çevresel etkenler sebebiyle vücudumuz çok çabuk kirleniyor ve ciltteki gözenekler bu kiri içine hapsediyor. Duş jelinin en büyük faydası vücudun öz kokusunun ortaya çıkmasını sağlamak ve jelin hafif kokusuyla sarmalamasıdır. Parfümlü, kokusuz duş jelleriyle banyodan çıktığınızda kendinizi tazelenmiş hissedebilirsiniz. Duş jelinin ferahlatıcı etkisi cildi yumuşacık yapıyor. Ölü deriler, cilde yapışan kir tabakası, gözenekleri tıkayan yağlar ve kirler duş jelinin etkisiyle vücuttan atılıyor. Vücut temizleyicisi duş jelleri, ideal pH değerinin altında olmadığı sürece daima istenilen etkiyi sağlar ve cilt sağlığını korur.  


Duş Jeli Çeşitleri

 

Duş jelleri kendi içinde birçok çeşide sahiptir. Kadın, erkek ve bebek ayrımına sahip olan ürünler; kokulu ve kokusuz olarak satışa sunuluyor. Duş jellerinin hepsi pH seviyesi, kokusu, kalıcılığı, etkisi gibi farklı özelliklere sahiptir. Her duş jelini gözü kapalı kullanamazsınız. Cildinizin dokusu o ürüne hazır mı ya da duş jelinin içeriği alerjinizi tetikler mi bilmek gerekiyor. Duş jelleri şekerli, çiçekli, doğanın özünü taşıyan kokularla çeşitleniyor. Birçok marka ve ürün içeriği olduğunu söylemeliyiz. Bu markalardan biri olan le petit marseillais, kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Farklı kokuları taşıyan ürün, meyve aromalı serisiyle bilhassa ilgi görüyor. Duş jelleri için yeterince iyi temizlemiyor önyargısını içeriği zenginleştirilmiş, kullanıcılara temizlik hissini veren kaliteli ürünlerle yokedebilirsiniz.

 

Duş Jeli Fiyatları

 

Web sitemizde satışa sunulan duş jelleri, her cilt tipine uygun seçeneklerle kullanıcılarını bekliyor. Temel vücut temizliği ürünlerinden olan duş jelleri, fiyatlarıyla bütçe dostu bir temizlik sunuyor. Web mağazamızdan farklı marka ve modellere sahip duş jeli satın alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünü güvenli ödeme sistemimizle sipariş verebilir, ürününüzü kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan web mağazamız 7/24 hizmet veriyor.