Edis Pharma

İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için çalışan Edis Pharma İlaç firması, sağlık sektöründe uzun yıllardır var olan firmalardan biridir. Hedefleri arasında sağlık sektörünün kalbi haline gelmek olan Edis pharmanın geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Besin takviyeleri konusundaki çalışmalarıyla dikkat çeken Edis pharma, başta bel, boyun, diz olmak üzere tüm eklemleri güçlendirmede etkili  Nemocare Yumurta Kabuğu Zarı 30 Tb ,  Çocuklar için tüm vitamin ve minerallerin bir arada bulunduğu %100 Orijinal Ürün Vitaminix Multivitamin, Multimineral ve Kara Mürver İçeren sıvı takviye Gıdalar  gibi ürünlerin üreticisidir. Özellikle Vitamix; çocuklarda karbonhidrat metabolizmasını düzenlemeye yardımcıdır.  Bağışıklık sistemini güçlendirirken,  zihinsel ve fiziksel ve kemik gelişimini destekler. Aynı zamanda bitkinlik veya yorgunluk azaltılmasında yardımcı olur. 4-10 yaş grubu için iyi bir vitamin takviyesidir.

Alfalino Balık Yağı Şurup 150 ml

Edis Pharma’nın bir başka ürünü olan Alfalino Balık Yağı Şurup 150 ml, zengin omega 3 kaynağıdır. Alfalino Balık yağı içeriğinde Kalp ve damar sağlığının bir numaralı koruyucusu olan Omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA barındırır. DHA aynı zamanda görme yetisinin ve normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. Günlük tüketim miktarı günde en az 250 mg en fazla 3 gramdır. Ve 3 gramı geçmemek gerekmektedir.

Cinsel enerjiyi, libidoyu ve fiziksel enerjiyi arttıran kadın ve erkekler için ayrı olarak üretilen Protime Women Şase ve Protime Men Şase de Edis Pharma ürünlerinden biridir.

Protime Women 5gr. 30 şase, cinsel enerjiyi arttırmasının yanı sıra, kadınlarda hormon dengesinin kurulmasına yardımcıdır aynı zamanda adet dönemlerinde ve menopoz döneminde yaşanan sorunları azaltır. Hamilelik döneminde yaşanabilecek düşüklerin engellenmesinde etkilidirler.

Protime Men 5gr. 30 şase;  erkeklerde testesteron seviyesini arttırırken aynı zamanda cinsel enerjiyi, libidoyu ve fiziksel enerjiyi yükseltirler. Aynı zamanda damarları genişleten nitrik oksit düzeylerini sağlayarak kasların daha iyi beslenmesini sağlar. Kaslarında gerginliğinin azalmasına destek olur.

Edis Pharma sadece bunlardan ibaret değildir. İnsan sağlığında desteklenmesi gereken sorunları gideren birçok ürünü bulunmaktadır. Edis Pharma’nın diğer ürünlerine göz atmak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Vitaminkozmetik.com Edis Pharma ürünlerinin satışını yapan iş ortaklarından biridir.