Propolis
₺99,00 KDV Dahil
₺142,00 KDV Dahil
Ekinezya (Beta Glukan)
₺49,90 KDV Dahil
₺74,50 KDV Dahil
Ekinezya (Beta Glukan)
₺58,50 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Ekinezya (Beta Glukan)

Mevsimsel ısı değişimleri ne yazık ki bünyemizde çok iyi karşılanmıyor. Isı değişimlerinden etkilenen bağışıklık sistemi hastalıklara açık hale geliyor. Ekinezya beta glukan destekleri, bağışıklık sistemine iyi gelen ve bizi soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklarla birlikte birçok sağlık probleminden koruyor. Ekinezya papatya familyasında yer alan geçmişten bu yana tedavilerde kullanılan şifalı bir bitki. Beta glukan ise önemli bir bağışıklık sistemi destekleyicisidir. Bu ikilinin bir araya gelerek aynı gıda takviyesinde buluşması bünyemizi müthiş bir şekilde koruma altına alıyor. Adeta hastalıklara kalkan olan ekinezya takviyesi, mevsimsel değişimlerden minimum seviyede etkilenmemizi sağlıyor.

Vitamin ve mineral içeren sağlıklı bir beslenme döngüsü en doğal koruma kabul ediliyor. Mevsim meyvelerinden ve sebzelerinden tüketmek, sıvı alımını düzenli kılmak uzun vadede güçlü bir bünye kazandırıyor. Bunların olmadığı hallerde ise ne yazık ki hastalıklar sürekli hayatımızda yer alıyor. Özellikle çocuklar hastalıklara çok açık bir yapıdalar. Sokakta, okulda, parkta yaşıtlarıyla oynayan çocuklar, hastalıkları eve taşıyor. Ekinezya beta glukan desteği sindirim sistemi ve bağışıklık üzerindeki etkisiyle dış etkenlere dayanıklı olmamıza yardımcı oluyor. Ekinezyanın güçlü bileşenleri orta kulak iltihabı, soğuk algınlığı, kas ve kemik ağrıları gibi farklı sağlık sorunlarına şifa oluyor.

Ekinezyanın Faydaları

Ekinezya beta glukan takviyesinin sağlığa yararları şöyledir: Grip, soğuk algınlığı, nezle gibi kış hastalıklarına karşı koruma sağlar. Kapalı mekan ve ortak kullanım alanlarından yayılan mikrop, enfeksiyon bulaşmasını önler. Stresle mücadele eder, yoğun tempoyu zihinsel anlamda rahatlatır. Sık yaşanan enfeksiyonların azalmasına yardımcı olur. Çok sık çıkan uçuk problemini kontrol altına alır. Sağlıksız, düzensiz beslenmenin sonuçlarını iyileştirir, besin desteği sağlar. Cilt yaralarına iyi gelir, çabuk iyileşmesini sağlar. Virüslere karşı koruma kalkanı oluşturur. Bağışıklık sistemini hastalıklara karşı korur ve direncini artırır. Hastalık süresini kısaltır, örneğin ekinezya desteği alan kişiler diğer kişilere oranla bir iki gün içerisinde gribi çok hafif geçirerek atlatırlar. Ekinezya ve beta glukan kişilerin hastalıklara yakalanmasını önlerken aynı zamanda iyileşme süresinin kısalmasına ve sürecin hafif geçmesine yardımcı olur. Bu yönüyle mevsim geçişlerinde, yoğun tempoda, kış mevsiminde ciddi bir koruma sağlar.

Ekinezya Beta Glukan Takviyesi

Ekinezya beta glukan takviyesi, iki önemli besin kaynağının bir araya gelerek oluşturduğu muhteşem bir destekleyicidir. Besin desteklerinin hepsi benzer şekilde kullanılır: Önerilen dozda tüketilerek. Aşırı doz her takviye için geçerliliğini korur. Yan etkileri olsun ya da olmasın önerilen dozdan fazlası alındığında bünyede farklı reaksiyonlar meydana gelebilir. Ekinezya takviyesini dikkatli kullanmanızı öneririz.

Ekinezya Takviye Fiyatları

Ekinezya beta glukan takviye fiyatları hakkında bilgi almak ya da bitkisel takviye siparişi oluşturmak için Vitamin Kozmetik’i 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Sistemimizde aradığınız tüm takviyeler uygun fiyatlarla yer alır. Güvenli ödeme, müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimat garantisiyle tüm siparişlerinizi gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz.