Nemlendiriciler
₺5,18 KDV Dahil
₺6,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 


El ve Tırnak Bakımı

 

El ve tırnaklar güzellik kavramının önemli iki unsuru kabul ediliyor. Ellerin yumuşak ve pürüzsüz, tırnakların ise sağlıklı ve temiz olması beklenir. Sosyal ve iş yaşamında tırnaklarınızın bakımı, ellerinizin temizliği daima dikkat çeker. Bu nedenle el bakım ürünleri ile her gün birkaç dakikalık bakım yapılması öneriliyor. Örneğin kuru ve deri döküntüsü olan eller hiç sağlıklı bir görüntü oluşturmaz. Öte yandan tırnak yüzeyinde lekeler, tırnakların şekilsizliği, tırnak kıyısındaki ölü deriler sizi olduğundan daha bakımsız ve sağlıksız gösterir. El ve tırnak bakım ürünleri, pratik yönüyle kısa sürede bakım yapmanıza yardımcı oluyor. Vücudunuzun su, vitamin, mineral açısından eksik kalması, yoğun stresle mücadele etmesi doğrudan tırnak sağlığınızı etkileyeceğinden beslenmeyle birlikte doğru ürün kullanımına da özen göstermekte fayda var.


Tırnak Bakımı Nasıl Olmalı?

 

Bakım ürünleri görsel bir estetik kazandırmakla birlikte tırnak, cilt problemlerini kalıcı şekilde çözmeye yönelik olduğundan düzenli kullanımla verimli sonuçlar almak mümkündür. Tırnaklarınızın daha iyi görünmesini istiyorsanız eğer öncelikle beslenme düzeninizi iyileştirmeli akabinde ise tırnaklarınızdaki soruna ya da yapısına uygun ürünler seçmelisiniz. B – C vitamini, kalsiyum, potasyum, demir mineralleri tırnak sağlığına iyi geliyor. Beslenmeye dikkat etmeniz haricinde geriye bakım ürünlerini doğru seçmek kalıyor. Tırnağınızdaki hatta ellerinizdeki problemleri bilmeniz ürün seçiminizi kolaylaştırır. Örneğin güçsüz ve çabuk kırılan tırnak yapısına sahipseniz onarıcı kremler kullanabilirsiniz. Tırnak bakımında ürün tercihleri kadar tırnak kesimi de önem taşıyor. Tırnak eti kesiminde çok derin kesmek ya da yüzeysel bir temizlik yapmak görüntü anlamında istenileni vermez. Ellerinizi önce yumuşatmanız sonra krem sürmeniz ardından ise kesme işlemini yapmanız daha yumuşak sonuçlar verir. Tırnak bakımını sürdürürken tırnaklarınızın nefes almasına izin vermek için bir süre oje kullanmamaya dikkat etmeli ya da tırnaklarınızı arada sırada dinlendirmeli, kendi doğal haline bırakmalısınız.

 

Tırnak Bakımında Öne Çıkan Ürünler

 

Tırnak makası, törpü, tırnak fırçası gibi tırnak bakım araçları haricinde tırnakların güçlü yapıya kavuşmasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan kremler bulunuyor. Tırnak kremleri tüm ele sürülerek kullanılıyor. Bu kremlerin içeriği zengin bileşenlere sahip olduğundan sağlıklı tırnaklara sahip olmak isteyen her birey krem gücünden faydalanabilir. Tırnaklarınızın rengindeki değişimler, çatlamalar, kırılmalar, tırnak etinin soyulması ve benzeri sorunları kökünden çözmek adına nemlendirici özellikli onarıcı, koruyucu kremler ya da serumlar kullanabilirsiniz.

 

Tırnak Bakım Ürünlerinin Fiyatları

 

Tırnak bakım yağı ve kremlerini kullanarak daha sağlıklı ve zarif ellere kavuşabilirsiniz. Bu ürünlerden fayda görmek için düzenli kullanım şart. Ürünlerin neredeyse hepsi krem formunda olduğundan sadece nemlendirici krem gibi sürmek yeterlidir. Ekonomik fiyatlarla alınacak el ve tırnak kremleri uzun ömürlü kullanımıyla tırnak bakımının aksamasını önlüyor. Web sitemizdeki beğendiğiniz ürünleri güvenle satın alabilir, kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.