Multivitamin Yetişkin
₺74,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Omega 3
₺209,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Omega 3
₺134,90 KDV Dahil
₺189,50 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Multivitamin Yetişkin
₺189,00 KDV Dahil
₺212,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Multivitamin Yetişkin
₺159,00 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Koenzim QH
Tükendi
₺189,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Önerilen
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Enerji ve Yorgunluk

Modern çağın en büyük sorunlarından biri olan enerji düşüklüğü ve yorgunluk; beraberinde odaklanma gibi sorunları da getiriyor. Sosyal ve mesleki hayattaki performansı da olumsuz etkileyen bu durum kişilerin tembellik, miskinlik gibi durumlarla yüzleşmelerine neden oluyor. Kronik veya psikolojik olabildiği gibi çevresel de olabilen bu durumun üstesnden gelebilmek adına birçok yol mevcuttur. Klinik vakalarda genel olarak doktor tavsiyesi ile ilerlenir. Fakat klinik olmayan ve gündelik olarak nitelendirilen halsizlik, yorgunluk gibi durumlar için daha hızlı ve etkili çözümlerden bahsedilebilir. Bu nokta besleyici içerikleri ile öne çıkan, enerji takviyesi ve multivitamin içerikleri ile öne çıkan destek ürünleri, kullanıcıların halsizlik ve yorgunluk gibi durumların üstesinden gelmelerine yardımcı olabilmektedir. Özellikle multivitamin takviyesi veya besleyici içerikleri ile dikkat çeken Pharmaton Vitality gibi enerji takviye ürünleri eneji eksikliğinin üstesinden gelmenizi sağlayan seçenekler olarak değerlendirilebilir. 

Enerji ve Yorgunluk Takviye Ürünleri

Genellikle vitaminler gıdalar tarafından alınmaktadır ama birkaçı farklı yollardan da alınabilir. Vitaminler ve minaraller konusunda bilgi sahibi olmak ve beslenme alışkanlıklarımızı bu bilgiler doğrultusunda oluşturmak çok daha avantaj sağlayacaktır. Örneğin, bağırsaklardaki mikroorganizmalar K ve biyotin üretiminden sorumluyken, D vitamininin bir çeşidi güneşin doğal morötesi ışınlarının yardımıyla deride üretilebilmektedir. tüketilen bazı öncü maddeler aracılığıyla vitamin üretilmektedir. Örneğin, A vitamini beta karotenden, niyasin ise triptofan amino asidi aracılığıyla üretilebilir.

Vitaminler; hücrelerin, dokuların ve organların normal fonksiyonlarını devam ettirebilmesi için gerekli besin maddeleridir. Vitaminler aynı zamanda organizmanın yediği besinden aldığı enerjiyi etkili bir şekilde kullanmasını sağlar. Solunum için gerekli olan proteinlerin, karbonhidratların ve yağların işlenmesine de yardımcı olur. Vitaminler konusunda detaylı bilgi edinmek için vitaminkozmetik.com/blog blog sitemizi inceleyebilirsiniz. Böylece bir uzman doktor yardımı ile ihtiyacınızı belirledikten sonra vitamin ihtiyaçlarınızı hangi gıdalardan ve takviye edici ürünlerden alacağınızı da takip etmiş olursunuz.

Zinde Bir Yaşam İçin Vitamin Takviyesi

 

 

Kişinin enerjik olması hem gündelik hayatında daha zinde bir yaşam tarzı inşa etmesine hem de çevresine daha olumlu bir enerji yaymasına yardımcı olur. Çeşitli metabolizma sorunları bu gibi enerji ve yorgunluk gibi durumlara sebebiyet verebildiği gibi kalıtımsal etkenlerden dolayı da sürekli halsizlik gibi durumlar söz konusu olabilir. Peki bu gibi durumların üstesinden nasıl gelinebilir?

Genel olarak enerji ve halsizlik sorunları için en çok önerilen çözümlerden biri vitamin takviyesi veya mineral takviyesi gibi çözümlerdir. Bu noktada aralarında Koenzim gibi enerji sağlayan bileşenlerin de yer aldığı besin takviyeleri enerji eksikliği problemi için çözüm olabilmektedir. Aynı şekilde multivitamin takviyesi gibi çözümler de kişilerin; yorgunluk, halsizlik ve enerji eksikliği gibi semptomların üstesinden gelmesine yardımcı olabilmektedir. Kategorimizdeki onlarca vitamin takviyesi ve mineral desteklerinden ihtiyacınıza en uygun olanları seçebilir, en hızlı ve güvenli şekilde online alışverişinizi anında tamamlayabilirsiniz.