Selenyum
₺39,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
Saw Palmetto
₺179,55 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Saw Palmetto
Tükendi
₺179,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Erkek Sağlık Ürünleri

Biyolojik ve fizyolojik olarak erkeklerin vücut yapısı ve biyolojik ihtiyaçları kadınlardan farklıdır. Bazı durumlarda; gerek sağlık açısından gerekse kişisel bakım açısından erkekler, kadınlardan daha farklı içeriklere sahip besin destek ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Yoğun iş temposunda enerji düşüklüğü, mevsim geçişlerindeki kırılganlık, hormonal denge nedeniyle yaşanan vitamin kayıpları gibi sorunlar, erkeklerin bir takım besin veya vitamin takviyelerine ihtiyaç duymalarına neden olmuştur. Bunun haricinde ilerleyen yaşlarda ortaya çıkan erkeksi hastalık olarak da değerlendirilen prostat gibi sorunlara karşı önlem almaları da erkeklerde ek takviye kullanımını zorunlu kılar. Bu gibi sorunlarla daha etkili bir şekilde mücadele edebilmek adına erkekler genellikle erkek sağlık ürünleri olarak da nitelendirilen besin takviyelerini kullanırlar.

Erkek Sağlığı Takviye Ürünleri

Erkek sağlık ürünlerini tek bir kategoriye indirmek mümkün değildir. Aralarında beslenmeden, vitamin takviyesine, kişisel bakımdan sağlık ürünleri ve Erkek cinsel sağlık ürünlerine kadar birçok kategoriden ürün mevcuttur. Fakat genel olarak erkekler tarafından bu kategorilerden en çok tercih edilen ürünler arasında; kolon ve akciğerlerin temizlenmesini kolaylaştıran probiyotik ürünler, hücre enerjisini yenileyen tabletler gibi seçenekler yer alır. Probiyotik ürünler aynı zamanda sindirim sorunları yaşayan erkekler için de sindirimi kolaylaştıran içerikleriyle büyük kolaylıklar sağlar. Yorgunluk, bitkinlik gibi sendromlara iyi gelen formüller içeren bu gibi erkek besin takviyeleri sayesinde birçok sağlık sorunu ile daha kolay mücadele edebilmektedirler. Özellikle kategorideki Big Energy Tablet ürünü, enerji sorunu ve halsizlik yaşayan erkekler için en ideal takviye besin seçeneği olarak değerlendirilebilir.

Tüm bunların yanı sıra erkek sağlık ürünleri kategorisinde prostat geciktirici ve zengin mineral içeriği sağlayan mineral takviyeleri de mevcuttur. Erkekler için takviye vitaminler kategorisinde yer alan ürünler tamamen doğal ve organik bileşimli olup sağlıklı içerikleriyle öne çıkmaktadırlar. Erkekler tarafından bir diğer sık tercih edilen ürün olan Pharmaton, multivitamin takviyesi olup birçok besleyici içerik sunmaktadır.  İhtiyacınıza en uygun erkek besin takviyeleri ve sağlık ürünleri için kategorideki onlarca ürüne göz atabilir, tercih edeceğiniz ürün seçeneklerini de en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.