Farma Ege

Farma Ege 2011 yılında Unilife grubundan doğan Farma Ege besin takviyeleri konusuna odaklanmış bir firmadır. 2013 yılında Unilife grubuyla yollarını ayırarak Farma Ege  olarak büyümeye devam etmektedir. Farma Ege firması Fransa’nın  Dielen Laboratories’i ve LABRHA’sı, Norveç’in Ayanda AS’i Hırvistan’ın Apipharma firmalarının Türkiye’deki tek yetkilisidir. Başta Easyvit olmak üzere Happycross, Colamerim, gibi yenilikçi ve farklı ürünlerin yaratıcısıdır. Farma Ege firması, ve kişisel kullanım tıbbi cihazlar ve takviye edici besin ve gıdalar alanında çalışmaktadır. Kaliteli, sonuç alınabilen ve patentli ürünler konusunda uzmanlaşmıştır.

Farma Ege Besin Takviyeleri

İnsan sağlığı için beslenmenin önemi uzun zamandır bilinmektedir. Beslenme üzerine çalışan bilim adamları, 1960'dan önce, bu alana ilgi, esas olarak iskorbüt, raşitizm ve pellagra gibi akut besin yetersizliği hastalıklarının önlenmesine odaklanıyordu. Yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda önemi belirlenen ve faydaları keşfedilen yaklaşık 50 temel besin maddesi (vitaminler, mineraller, antioksidanlar, kofaktörler, esansiyel amino asitler ve esansiyel yağ asitleri) tanımlanmıştır. Bu besinler için önerilen günlük alım miktarları da geliştirilmiştir. Uzmanların önerilerinin, akut besin yetersizliği hastalıklarının giderilmesinde değerli olduğunu kanıtladı. Geçtiğimiz yıllarda odak, uzun vadeli sağlıkta diyet ve beslenmenin rolüne kaymıştır. Beslenmenin kalp, kemik, eklem, göz, sinir sistemi, kas ve bağışıklık sisteminin uzun vadeli sağlığında rol oynadığı gösterilmiştir.

Farma Ege Ürünleri

Easyfishoil, Farma Ege ilaç firmasının Omega 3 içeren ürünlerinden biridir. Çocuklar tarafından oldukça sevilen bu ürün jel formundadır ve kolayca çiğnenmektedir. Doğal portakal ve limon tadında olup, 4-10 yaş çocuklar içindir. Günde iki kez tüketilmesi tavsiye edilen Easyfishoil, kemik gelişimi, beyin fonksiyonlarının ve görme kabiliyetinin korunmasında oldukça etkilidir. Balık yağının insan vücudundaki önemini her geçen gün daha çok anlayan ebeveynler çocuklarının kolayca tüketebilecekleri balık yağlarını tercih etmekte. Farma Ege'nin özenle ürettiği Easyfishoil ürünü sadece çocuklar değil yetişkinlerin de severek tükettiği bir ürün haline geldi. 

Easydefence Çiğnenebilir Jel Tablet bağışıklık sistemini yükselten, A, D, E vitaminleriyle beta glukan’ın beraber formülize edildiği bir besin takviyesidir. Jel formunda olan bu ürün kolayca çiğnenebilmektedir. Sağlığın sürekliliği iyi çalışan bağışıklık sistemi ile olur. Eğer sizde kış boyunca çocuklarınızın hastalanmadan geçirmelerini istiyorsanız günde 2 kez Easydefence vererek onları koruyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden Farma Ege kategorisinden istediğiniz ürünü seçerek sipariş vermek. Sipariş verdiğiniz ürünler en kısa zamanda sizlere ulaştırılacaktır, siz de ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz.