GLAXOSMITHKLINE

 

Dünyanın en yenilikçi, en yüksek performanslı ve en güvenilir sağlık şirketlerinden biri olma hedefi ile 1959 yılından bu yana Türkiye'de yaklaşık 1000 çalışanıyla aşı, ilaç ve tüketici sağlığı alanında tedavi çözümleri sunan GLAXOSMITHKLINE, bir diğer adıyla GSK, ilaç ve besin desteği ürünleri ile bilinmektedir.

GSK İlaçları

GSK İlaçları birçok sağlık sorunuyla mücadele etmektedir. Örneğin bağışıklık sistemi, genetik kullanımı ve ileri teknolojilere odaklanan AR-GE yaklaşımına sahip firma solunum hastalıklarından HIV/AIDS'e kadar birçok sağlık sorununa tedavi sunmaktadır. Geniş ve yenilikçi bir ilaç portföyüne sahip GSK İlaç ayrıca aşı portföyünde de geniştir. Geniş ve yenilikçi aşı portföyü ile insanların yaşamları boyunca korunmasına yardımcı olma hedefi ile 160'tan fazla ülkeye, günde iki milyondan fazla doz aşı sunmakta ve toplum sağlığını korumaktadır. Bununla birlikte ağrı kesici, solunum, sindirim sağlığı, ağız sağlığı, beslenme ve cilt sağlığı kategorilerinde, tüketicilerin tercih ettiği ve uzmanlar tarafından önerilen markaları kullanıma sunmakta ve gün geçtikçe mevcut potansiyelini arttırmaktadır.

GSK Besin Desteği Ürünleri

Besin Desteği, bir diğer adı ile supleman kelime olarak vitamin ve minerallerin yüksek dozlara karşılık gelen miktarlarının hap, kapsül, şurup şeklinde kullanılabilir formları anlamına gelmekte ve bugün birçok kişi tarafından günlük olarak kullanılmaktadır.  En genel tanımıyla, doğrudan gıda olarak geçmemekte, beslenmemizde yer alan besinlere ek anlamına gelmekte ve vücuda fayda sağlamaktadır.

İçerik ve kullandığı formüller ile dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen ve toplum sağlığını önemseyen GLAXOSMITHKLINE tüm üretim, laboratuar ve dağıtım tesisiyle hammaddeden son kullanıcıya kadar olan süreçte kaliteyi garanti eder. Bu da markanın gıda güvenilirliğini sunduğunu ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir olduğunu gösterir. Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz besin desteği ürünlerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik olmak için geç kalmadan besin desteği ve GSK ilaç ürünlerini inceleyin, bağışıklığınızı her daim kuvvetli tutun!