Leke Bakımı
₺332,55 KDV Dahil
₺369,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz için Güneş Koruyucular
₺242,55 KDV Dahil
₺269,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Makyaj
Tükendi
₺478,80 KDV Dahil
₺684,00 KDV Dahil
Yüz için Güneş Koruyucular
Tükendi
₺419,00 KDV Dahil
₺529,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Güneş Ürünleri

 

Güneş, D vitamini kaynağı olarak en doğal destektir. Ancak güneşin faydalı olduğu kadar zararlı olduğu da unutulmamalıdır. Güneşin zararlı ışınları (UVA – UVB) cilde ciddi zararlar veriyor, cildin daha çabuk yaşlanmasına neden oluyor. Güneş kremi kullanarak güneşin zararlı ışınlarından sağlıklı şekilde korunmak mümkündür. Güneş lekeleri, güneş yanıkları, çillenme, kırışıklık ve cilt kanseri güneşin zararlı sonuçlarıdır. Güneş ürünleri seçerken aslında tüm bu sorunlardan uzaklaşmak, cildi korurken aynı zamanda nemlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Doğru ürünü düzenli kullanmak etkili bir cilt bakım rutinini beraberinde getiriyor.  

 

Neden Güneş Kremi Kullanılmalı?

 

Güneş kremleri, güneşin cildi yakmaması için tercih edilir. Bronzlaşmak, kararmak istemeyen herkes güneş kremini günlük bakımına ekliyor. Uzmanların da önerdiği bu bakım rutin, cildin birçok sorundan kurtulmasına zemin hazırlıyor. Güneş koruyucular, cildinizi yanıklardan, kuruluktan, erken yaşlanmadan, çillerden, cilt kanseri riskinden ve ciddi güneş lekelerinden kurtardığı için düzenli kullanılmalıdır. Güneş koruyucunun sunduğu avantajları başka bir üründe ya da bakımda bulmak mümkün değildir. Her yaş grubuna, cilt tipine göre ürün bulabilir, farklı faktörlerde kremler satın alabilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce kullanacağınız koruyucu krem, cildinizi derinlemesine korur.   


Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

 

Bakım ürünlerinde doğru kullanım ve süreklilik sonuç veriyor. Güneş bakım ürünlerinizi aksatmadan, eser miktarda kullanarak cildinizi koruyabilirsiniz. Koruyucu kremlerinizi güneşe çıkmadan en az yarım saat önce cildinize güzelce sürmelisiniz. Yüzünüz, dekolteniz, kollarınız, bacaklarınız, elleriniz kısacası güneş gören her yerinize eşit şekilde sürmeniz önemlidir. Eğer makyaj yapıyorsanız önce nemlendirici sonra güneş koruyucu ve akabinde fondöten ya da diğer krem ürünlerden kullanmalısınız. Koruyucu krem sürdükten sonra kremin cildiniz tarafından emilmesi için yaklaşık beş dakika beklemenizde fayda var. Yüzmeye gideceğiniz zaman özellikle kremin homojen şekilde yayıldığına dikkat etmelisiniz. Güneş yanığından korunmak için suya girip çıktıktan sonra kremin etkisini tazelemek için tekrar krem sürmelisiniz. Güneş kreminizi 2 saatte bir yenilemeniz gerekiyor. Güneş kreminizin koruma faktörü kremi yenileme sürenizi etkileyebilir. Güneş koruyucusu satın aldıktan sonra kremlerinizin raf ömrünün 12 ila 18 ay kadar bir raf ömrü olduğunu unutmamalısınız. Süresi geçen, raf ömrünü dolduran ürünlerin yapısı bozulacağından cildinizin zarar görmesine sebep olabilirsiniz.


Güneş Kremi Fiyatları

 

Güneş ışınlarına karşı güçlü bir mücadele sunan ve cildimizi birçok zararlı etkiden koruyan koruyucu kremler, yaşlanma karşıtı özellik taşıyor. Cildiniz güneşe ne kadar maruz kalırsa o kadar çabuk yıpranıyor ve kırışıklık oluşuyor. Güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmak güneşin faydasından çok zararını almanıza neden oluyor. Saat 16.00’dan sonraki güneşten faydalanmalısınız. Daha erken saatlerde güneş kremleri kullanmalısınız. Web sitemizdeki krem türlerini, faktörlerini ve fiyatlarını inceleyerek cildinize en uygun kremi bulabilirsiniz. Sadece yazın değil kışın da güneşten korunmaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın ve uygun bir krem satın alın.