Biz Kimiz?

Sektör geçmişi 28 yıla dayanan ve perakendecilikte süregelen başarısını e-ticarete aktarmayı hedefleyen bir firmayız. Sağlık mensubu ortaklarımız (eczacı , doktor) sayesinde halk sağlığını önemsiyor ve mutlaka ürünlerin orjinalliğini ve kalitesini her daim ön planda tutuyoruz.

2003 senesinden beri aktif olarak dermokozmetik ve gıda takviyeleri satışı yapıyoruz. Ürünlerimizin saklama koşullarına ve güvenilirliğine çok dikkat ediyoruz ve buna önem veriyoruz. Bu sebepten resmi ithalatçı, üretici, distribütör, ıtriyat veya ecza depoları dışında güvenmediğimiz yerlerden kesinlikle ürün temin etmiyoruz.

Satışını yaptığımız Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Markaları Etkinliği ve Güvenilirliği Kanıtlanmış Markalardır.

Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Fiyatlarımızın uygun olmasının sebebi yüksek miktarlarda ürün alıp ekstra aldığımız iskontolarımızı siz müşterilerimize yansıtmamızdan kaynaklanıyor. Bizim için güven ve istikrar çok önemli dolayısı ile müşterilerimiz tarafından öncelikle güven , hizmet kalitesi ve hızlı teslimat avantajı ile tanınmak istiyoruz.

VitaminKozmetik.com temel olarak vitamin, mineral, omega 3, kemik eklem sağlığı ürünleri, bitkisel destek ürünleri, probiyotik ve sindirim ürünleri, sporcu besin takviyeleri , antioksidan ürünler gibi besin destek ürünlerinin yanı sıra , cilt bakımı, vücut bakımı, saç sağlığı, anne-bebek bakım ürünleri, güneş ürünleri gibi kozmetik ve dermokozmetik ürünleri de çeşit olarak barındırmayı ve müşterilerine "komple" bir sağlık marketi hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlamakta olan bir alışveriş sitesidir.

Ürünlerimizin tamamı stoktan teslim satılmakta.

Sitemiz güvenle alışveriş yapabileceğiniz teknik imkânlarla donatılmıştır.

Sorularınız ve merak ettikleriniz ile ilgili , objektif ve güvenilir bilgi alabileceğiniz uzman arkadaşlarımıza canlı destek, telefon veya e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz.