Saw Palmetto
₺189,00 KDV Dahil
₺218,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Selenyum
₺46,00 KDV Dahil
₺65,50 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Infertilite Ürünleri

Infertilite, kısırlık anlamına geliyor. Tıp dünyasında çiftlerin bir yıl boyunca düzenli ilişkiye ve korunmamaya rağmen çocuk sahibi olmamasına infertilite (kısırlık) teşhisi konuluyor. Infertilite ürünleri, teşhis konulduktan sonra uygulanmaya başlanan tedavi sürecinde kullanılan kapsül, tablet ve saşe formunda üretilen ürünlerdir. Çiftlerin yaşına göre gebe kalma süreci değerlendirilir ve belli bir süreden sonra gebelik oluşmuyorsa kısırlık teşhisi konulur. Uzmanlar özellikle kadınlarda otuz beş yaş sınırına göre hareket ediyor. Aile geçmişinde kısırlık olan kişiler varsa ise kısırlık tedavisini öne alma durumu yaşanabiliyor. İstatistikler kısırlığın yüzde yirmi oranında olduğunu belirtiyor ve yaş ilerledikçe daha sık yaşandığını gösteriyor. Sperm sayısının ve kalitesinin az olması, yaşın ilerlemiş olması en temel infertilite nedenidir. Doktorlar kendilerine başvuran çiftlerin çocuk sahibi olamamasının altında yatan sebepleri derinlemesine araştırıyor sperm sayısında sorun olup olmadığını inceliyor, aile geçmişine ve çiftlerin sağlık durumuna bakarak uygun tedaviyi başlatıyor. Çoğu zaman doğal yollarla gebelik oluşmadığında tüp bebek tedavisi alternatifine başvuruluyor.     

Kısırlık Tedavisi ve Ürünler

Kısırlık tedavisi her çift için farklı bir süreci yansıtıyor. Kimi çift daha ilk aşamada gebelik haberi alıp tedaviyi başarıyla sonlandırırken kimisi ise uzun yıllar uğraşıyor, tüp bebek yöntemlerine geçiş yapabiliyor. Tamamen çiftlerin durumuna ve uzmanların tedavi planına göre değişiklikler yaşanıyor. Her geçen gün yenilenen tıp teknolojisi, günümüzde modern bir teknolojiye ve sayısız yönteme sahiptir. Kısırlık tedavisinin birçoğu ilaçla, takviyelerle gerçekleştiriliyor. İnfertilite takviyeleri, bu süreçte çiftlerin çocuk sahibi olmasına yardımcı oluyor. Sperm ve yumurtalık sağlığı için gerekli olan infertilite ürünler, başarılı sonuç almada etkilidir. Kısırlık tedavisinde kullanılan ürünlerin her biri belli bir süre kullanılır ve tekrar gebe kalmaya çalışılır. Çocuk sahibi olmak için uzmanlar birçok takviye, ilaç tedavisi başlatıyor. Ürünlerin bitişi ve gebelik durumuna göre tedavi yeniden şekillendiriliyor.

Kadın ve Erkeklere Özel Infertilite Ürünleri

Infertilite ürünleri kadın ve erkek olmak üzere iki grupta satışa sunuluyor. Kapsül, tablet, saşe şeklinde satılan ürünleri, çiftin birlikte ya da birinin kullanması gerekebiliyor. İnfertilite takviyelerinin nasıl, ne kadar, ne şekilde kullanılacağını doktorlar belirtiyor. Ayrıca ürünlerin içerisindeki prospektüste de kullanım özellikleri, yan etkiler, uyarılar ve öneriler bulunuyor. Çiftlerin infertilite ilaçlarını dikkatli kullanması, aksatmaması ve aşırı dozdan kaçınması gerekiyor. Başarılı sonuç almak çiftlerin ürünleri doğru kullanmasına da bağlıdır.

Infertilite Ürün Fiyatları

Infertilite ürünlerinin fiyatları Vitamin Kozmetik web mağazamızda yer alıyor. Ürünler yıl boyunca sürekli güncelleniyor, yenileniyor. Vitamin ve kozmetik ürünlerinin fiyatları kampanyalar dâhilinde dönemsel indirimlerle yeniden fiyatlanabiliyor. Daha cazip, ekonomik bir kozmetik, takviye gıda alışverişi için vitamin Kozmetik’i takip edin, uygun fiyatlarla alışveriş yapın. Web sitemizde almayı düşündüğünüz ürünleri sepetinize ekleyerek istediğiniz zaman satış işlemini tamamlayabilirsiniz. Vitamin Kozmetik ile sağlık alışverişi yapmak keyifli ve ekonomiktir.