Kadın Kişisel Bakım
₺189,00 KDV Dahil
₺439,00 KDV Dahil
%57 İndirim
%57İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺179,55 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 


Kadın Kişisel Bakım

 

Kadınlar için güzel görünmek, sağlıklı bir cilde sahip olmak ve estetik açıdan kendi ideal anlayışlarına uyum sağlamak oldukça önemli konulardır. Kadınların kendine gösterdiği özen, kadın kişisel bakım ürünleri piyasasının doğmasına neden olmuştur. Eski zamanlardan bu yana değişmeyen şey kuşkusuz güzel görünmek arzusudur. Her dönem güzellik anlayışı değişse de güzel olma kavramı değişmiyor. Saç, kaş, kirpik, cilt, epilasyon, manikür, pedikür gibi birçok unsur kadınlar için kişisel bakım ritüeli arasında yer alıyor. Her kadın güne başlarken temel bakım rutinine sahiptir. İşe, okula giderken hatta tüm gün evde otururken bile birtakım bakım düzeni uygulanır. Kimisi saçlarını şekillendirir, kimisi istenmeyen tüyleriyle ilgili işlemler yapar kimisi ise vücuduna bakım yapar. Tamamen değişken ve kişiye özel olan bu süreç, kozmetik ve dahi medikal bakım ürünleriyle daha da kapsamlı hale geliyor.  


Kadın Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Kadınların bakım serüveninde onlarca farklı ürün yer alıyor. Bu ürünlerin birçoğu sürülebilir cilt ürünleri olurken bir kısmı ise epilasyon, kaş, kirpik aparatları olabiliyor. Vücut bakımında yer alan her ürün işlevselliği ve sunduğu başarılı sonuçlarla beğeni topluyor. Her kadının bakım çantasında bulunan genel ürünler şöyledir:

Epilasyon ürünleri: İstenmeyen tüyler her kadının kâbusudur. Epilasyon aletleri ile bu duruma son vermek, tüylerden geçici ya da kalıcı şekilde kurtulmak mümkündür. Epilasyon cihazları, tüy dökücü kremler, ağdalar, ağda bantları, ağda sonrası bakım yağı gibi ürünler tüy problemlerini yenmek için özel üretilmiştir.

Nemlendirici kremler: Vücudun tıpkı mevsimler gibi geçiş dönemleri oluyor. Havaların ısınması, soğuması, serinlemesi cildin çabuk etkilenmesine yol açıyor. Ciltteki nem dengesinin ideal seviyede kalması için nemlendirici bakım kremleri kullanılıyor.

Tırnak bakım ürünleri: Manikür ve pedikür ürünleri elbette her kadının sık kullandığı ve sevdiği bakım ürünleridir. Ayrı şekilde satılan ürünler set olarak da hazırlanıp satılabiliyor. Manikür ve pedikür setiniz olduğu sürece kendi evinizde kişisel bakımınızı yapabilirsiniz.

Kaş & kirpik ürünleri: Kaş ve kirpiklerdeki seyrelmeler, dökülmeler yüz bölgesinde kötü görüntü oluşturuyor. Kaşlar özellikle kişinin çehresini, ifadesini oluşturan önemli bir unsur olduğundan yaşanılan kaş problemlerinin önüne geçilmelidir. Kaş ve kirpik bakım setinde yer alan serumlar etkili sonuçlar veriyor.  

 

Bakım Ürünlerinin Faydaları

 

Kadın bakım ürünleri, cildin ve saç, kaş, kirpik, tırnak, el, ayak kısacası tüm vücudun sağlıklı, iyi görünmesi üzerine üretilen ürünler topluluğudur. Bu nedenle kullanacağınız her ürün çeşitli faydalara sahiptir. Saç ürünleri saçların daha gür, canlı, güçlü olmasını sağlarken; vücut kremleri vücudun ideal nem seviyesinde kalmasına yardımcı oluyor.

 

Kadın Bakım Ürünlerinin Fiyatları

 

Web mağazamızda kadınlar için üretilmiş yüzlerce ürün sıralanıyor. Vücut bakım ürünlerine olan ilgi, ürün zenginliğine neden oluyor. Vücudunuz için uygun ve gerekli olan tüm ürünleri sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Unutmayınız ki ürünlerimiz tüm cilt tiplerine uyumlu seçeneklerle satışa sunuluyor. Satın aldığınız ürünü kısa sürede teslim alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.