Boswellia
₺169,90 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Omega 3
₺124,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
Multimineraller
₺59,90 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
Multimineraller
₺124,90 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
Kolajen
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Önerilen
Kolajen
₺180,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen
₺449,00 KDV Dahil
₺560,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Boswellia
₺74,90 KDV Dahil
₺134,00 KDV Dahil
Multimineraller
Tükendi
₺179,10 KDV Dahil
₺398,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 

 

Kemik ve Eklem Sağlığı

 

Kas ve iskelet sisteminde önemli yer tutan eklem ve kemikler, dikkat edilmediği sürece hareket etme kabiliyetini ciddi oranda kötü etkiliyor. Eklemlerde ortaya çıkan iltihaplar, kemiklerdeki deformasyonlar, iskelet sisteminin işlevini kaybetmesine zemin hazırlıyor. Eklemler, hareket sisteminizin dengeli çalışmasına, yükü eşit biçimde kaldırmasına yardımcı oluyor. Özellikle sportif yaşama sahip kişilerde eklem, kas ve iskelet sistemi ekstra önem taşıyor. Eklem sağlığı ürünleri, bu noktada en çok sporcular, egzersizi yaşam biçimi haline getirmiş kişiler için elzem hale geliyor. Eklemlerde yaşanabilecek sorunları sporcularla kısıtlamamak gerekiyor. Günlük hayatımızda her birey eklemlerinden ötürü birçok sorun yaşayabiliyor. Eklemler, kemiklerin arasında yer alan bağlantı noktalarıdır. Parmakların bükülmesi, oynatılması, dirseğin ve bacağın kıpırdatılması ya da sırtınızı dilediğiniz gibi sağa sola çevirip eğilebilmeniz eklemlerin gücüyle gerçekleşir. Eklem sağlığı vücudunuzdaki her noktanızı dilediğiniz gibi hareket ettirip ettirmemenizle doğrudan ilgilidir. Eklemlerde bulunan özel sıvı, kemiklerin birbirine değmemesini ve hareketlerin sistemli şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sıvıların azalması kireçlenme başta olmak üzere başka sorunları beraberinde getirebiliyor. Eklem ve kemik sağlığını henüz bir sorun yaşanmadan dahi koruyabilecek, sorun olması halinde iyileşme sürecini hızlandıracak ve kişiyi çok yönlü şekilde destekleyecek takviyeler bulunuyor.


Eklem ve Kemik Sağlığı Ürünlerinin Faydaları

 

Eklem ve kemik sağlığı ürünleri, küçük yaştaki çocuklardan yaşlı bireylere kadar çok geniş bir yaş aralığında hareket sistemini korumaya yönelik ürünlerdir. Sağlıklı bir hareket sistemine sahip olmanız ve kemik erimesi gibi yaşamınızı, hareket kabiliyetinizi kötü etkileyecek rahatsızlıklardan korumaya yardımcı olan besin takviyeleri, yaşam kalitenizi yükseltmeyi başarıyor. Kalsiyum fosfor gibi önemli minerallere ihtiyaç duyan eklem ve kemik sağlığınız için çok düzenli, dengeli beslenmelisiniz. Şehir yaşamında, yoğun tempoda ideal beslenme ve egzersiz programına sahip olamayanların imdadına kemik yoğunluğunu koruyan besin destekleri yetişiyor. Eklem ve kemik rahatsızlıkları olduğunda, vücuttaki herhangi bir yer çatladığında ya da kırıldığında yapılan ilikli kemik suyunda çorbalarla aynı görevi gören besin destekleri içten koruma sağlıyor ve koruma kapasitesini üst seviyeye çıkararak iyileşme sürecini hızlandırıyor.

 

Eklem ve Kemik Sağlığı Besin Takviyelerinin Fiyatları

 

Kadın, erkek ve çocukların kemik sağlığını koruyan, eklem sistemlerini destekleyen besin takviyeleri, düzenli kullanımda ileri yaşlarda kemiklerin güçlü kalmasına zemin hazırlıyor. Eklem ve kemik sağlığında rol oynayan besin destekleri, bu bağlamda sporcular ve hassas bir hareket sisteme sahip olan kişiler öncelikli olmak üzere herkes için sağlıklı bir yaşam sunuyor. İlerleyen yaşlarda meydana gelen oturup kalkmada zorluk, merdiven çıkmada güçlük, yürüme gibi temel hareketlerde zorlanma problemlerini yaşamamak için şimdiden önlem almak ve kemik sağlığını korumak önemlidir. Günlük belli bir dozda kullanılması gereken eklem ve kemik besin takviyesi fiyatları ürünün içeriğine ve özelliklerine göre farklı fiyatlarla alıcılarla buluşuyor. Web sitemizden ürünlerimizi inceleyerek size en uygun olan ürünü güvenle satın alabilirsiniz.