Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Kilo Aldırıcılar (Gainer)

Kilo almak her zaman kilo vermekten daha zor ve zahmetli bir süreçtir. Besin takviyeleri günlük mineral, vitamin ve yağ gibi önemli ihtiyaçlarınızı size sağlarken kilo aldırmaya da yardımcı oluyor. Özel olarak hazırlanmış kilo aldırıcı ürünler, düzenli kullanıldığında her gün ihtiyaç duyulan kalori miktarının vücuda aktarımını gerçekleştiriyor.  Kilo almayı kolaylaştıran takviyeler içerisindeki kalori miktarı yüksek oranda olduğundan hem kilo almayı kolaylaştırıyor hem de yoğun kas kütlesi oluşumuna zemin hazırlıyor. Spor, beslenme ve gıda takviyesiyle belli bir sürenin sonunda istenilen kiloya ulaşmak mümkündür. Toz, kapsül, saşe formlarında bulunan kilo aldırıcı besin desteklerini doğrudan kullanabileceğiniz gibi toz haldeki ürünleri su ya da süt gibi içeceklerle birlikte içebilirsiniz. Kilo alma sürecinde çoğu kişi düzensiz, sağlıksız, fast-food ürünlerle kilosunu artırmaya çalışıyor. Bu çaba genellikle başarılı sonuç veriyor ancak uzun vadede kişinin sağlığını olumsuz etkiliyor. Kilo verirken olduğu gibi alırken de sağlıklı yaşam biçimi oluşturulmalıdır. Süreci sağlıklı kılmak için günlük egzersiz, ideal beslenme biçimi, yeterli sıvı tüketimi, düzenli kalori alımı sağlayan kilo aldırıcı takviyeler öneriliyor. Bu döngü kilo almanın aslında o kadar da zor olmadığını gösteriyor.

Kilo Aldırıcı Ürünlerin Faydaları

Kilo aldıran takviyeler bahsettiğimiz üzere her şeyin sağlıklı bir süreçte ilerlemesine zemin hazırlıyor. Kilo almak özellikle de kas kütlesini artırmak için protein ve karbonhidrat yerine sağlıksız besinlere yönelenlere ideal bir alternatif kazandırıyor. proteinlerin önemli yapı taşı olan amino asitleri, mineralleri, vitaminleri ve istenilen kaloriyi takviyelerin sayesinde en güvenli yoldan almak mümkündür. Kilo aldırıcıların bu anlamda en önemli faydası kişinin yavaş fakat sağlıklı şekilde düzenli kilo almasını sağlamaktır. Kilo almak isteyenlerin tercihini oluşturan kilo yapıcı takviyeler çilekli, muzlu, çikolatalı gibi kişinin seveceği aromalarda hazırlanıyor. Böylece uzun vadeli kullanımı kolaylaşıyor. Takviyeler ihmal edilmeden kullanıldığında kas dokusunun istenilen yoğunluğa ulaştığı görülebiliyor. Spor yapan kişiler bu tarz takviyelerin enerji ve kilo anlamında sonuç verdiğini bizzat tecrübelerinden biliyor. Protein tozları ya da karbonhidrat tozu tercih eden sporcular, programına ve kas yoğunluğuna bağlı olarak kilo alması gerektiği noktada kilo almaya yardımcı takviyeleri beslenmesine dâhil ederek başarılı sonuçlar alıyor.  

Kilo Aldırıcı Ürünler Nasıl Kullanılır?

İstediği kiloya bir türlü ulaşamayan kişiler ve sporcular tarafından tercih edilen kilo yapıcı takviyeler kesinlikle işe yarar sonuçlar veriyor. Üstelik kullanımı son derece basittir. Önerilen miktarda kişinin kilosuna bağlı olarak bir ya da birden fazla kullanılan takviyeler, farklı formlarda olduğundan satın alırken tercih yapmak mümkündür. Toz versiyonlar su, süt gibi içeceklere karıştırılarak içildiğinden çok yaygın kullanılıyor ancak kapsüller de aromalı yönüyle ilgi görüyor.

Kilo Aldırıcı Ürünlerin fiyatları

Protein, mineral, vitamin, kalori ihtiyacını sonuna kadar karşılayan kilo yapıcı takviye fiyatları ürünlerin içeriğine, kapsül sayısına göre değişkenlik gösteriyor. En uygun takviyeyi bulmak için ürünlerimizi karşılaştırabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğiniz ürünü güvenli ödemeyle sipariş edebilir ve kısa sürede teslim alabilirsiniz.