La Roche Posay Cilt Bakım Serileri

La Roche Posay Hakkında

1975 yılında Fransa’nın güneyinde Eczacı Rene Levayer tarafından kurulan dermokozmetik ürünleri ile ünlü marka, La Roche Posay adını yine kurulduğu coğrafyadan almaktadır.  Dermokozmetik alanında piyasaya sürdüğü ürünleriyle geniş ve oldukça başarılı bir ürün yelpazesine sahip marka kurulduğu günden bu yana birçok başarılı ürünler üretmiş ve dermokozmetik ürünler içerisinde etkinliğini kısa sürede kanıtlayarak her cilt tipi için adeta vazgeçilmez olmuştur. Her cilt tipinin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaç edinen markanın ürün yelpazesinde yine her cilt tipine uygun ürünler bulunmaktadır. Cildi iyileştiren ve güzelleştiren ürünler içerisinde en sevilenlere ve bilinenlere sahip olan marka kaliteli ve kısa sürede etki gösteren ürünleriyle tanınmakta ve hemen her yaştan kullanıcıya hitap ettiği için tüm dünyada kullanılmaktadır.

La Roche Posay ve Dermokozmetik Ürünler

La Roche Posay markasının temelini kurulduğu yerde ünlü olan termal sular oluşturmaktadır. Dünya genelinde yaklaşık 25,000'in üzerinde dermatolog ile işbirliği içerisinde çalışan marka hassas ciltlerin bakımında günlük destekten daha fazlası olması gerektiğini savunmuş ve ürün gamını bu prensip ile oluşturmuştur.

La Roche Posay gözenek sıkılaştırıcı, akne kontrolü gibi ürünleri ile bilinmekte ve her cilt tipine uygun olarak ayrı ürün üretmektedir.

Cilt Bakımında La Roche Posay Mucizesi

Dermotologlar ile çalışarak başarılı ve cilde uygun ürünler üretme gayesinde olan La Roche Posay bu özellikleri bakımından da klasik kozmetik ürünlerden ayrılmaktadır. İnsan cildini ve yapısını iyi tanıyan, cildin her türlü sorun ve ihtiyaçlarını incelemeyi ve bu ihtiyaçlar ile birlikte sorunları da bilimsel yöntemlerle keşfederek çözmeyi hedef edinen markanın ürünleri Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulur.

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan La Roche Posay ürünleri dünyanın birçok ülkesinde sevilmekte ve iyileştirici etkileri ile bilinmektedir. Sizlere sağladığımız ürünler tamamen orijinal olmakla birlikte ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz cilt bakımı desteklerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik görünmek için geç kalmadan markanın ürünlerini inceleyin ve kalite ile hemen tanışın!

Akne, Sivilce, Siyah Nokta
₺161,01 KDV Dahil
₺178,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo