Leke Bakımı
₺179,00 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺239,00 KDV Dahil
₺279,50 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺149,00 KDV Dahil
₺169,50 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺79,90 KDV Dahil
₺89,50 KDV Dahil
Leke Bakımı
₺289,00 KDV Dahil
₺314,50 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Nemlendiriciler
₺104,50 KDV Dahil
₺109,50 KDV Dahil
Nemlendiriciler
₺178,07 KDV Dahil
₺209,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺249,00 KDV Dahil
₺279,50 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺210,44 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺649,00 KDV Dahil
₺969,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
Tükendi
₺449,00 KDV Dahil
₺969,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Leke Bakımı

 

Cilt leke bakım ürünleri, binlerce insanın yaşadığı cilt sorunlarına rahatlatıcı bir çözüm sağlıyor. Cilt yüzeyinde görünen farklı renklerdeki lekeler, güneşin ve kirli havanın etkisiyle kalıcılığı artıyor, derinlere yerleşiyor. Lekeler hiçbir kadının hoşuna gitmeyen cilt problemidir. Doğuştan, hamilelikten, yanlış ürün kullanımından, yanlış işlemlerden, güneşin zararlı etkilerinden ve beslenmeden kaynaklanan cilt lekeleri, leke karşıtı doğru ürünlerle orta ve uzun vadede çözüme kavuşturulabiliyor. İnatçı lekelerle uğraşmak için uzun bir bakım rutini oluşturmak gerekebiliyor ancak sonuç pürüzsüz bir cilt getirdiğinden bu uğraşa değiyor. Cilt lekelerine karşı özel olarak hazırlanmış ve güçlü bileşenlerle desteklenmiş olan ürünler, gündüz ve gece kullanımına uygunluk gösteriyor. Cildinizdeki problemin türüne göre bu ürünlerden tercih ederek soruna çözüm getirebilirsiniz.    


Cilt Lekelerinin Oluşumu

 

Cilt lekelerinin oluşumunda çoğunlukla kötü beslenme ve yetersiz sıvı tüketimi yatıyor. Mineral ve vitamin eksikliği, çevresel faktörler de bu durumu destekliyor. Yoğun stresin dahi cildi kötü etkilediği bir gerçektir. Böylesine hassas bir durumda yapabileceğiniz basit şeyler; gün içerisinde ortalama iki litre su içmek, yaz – kış ideal faktörlü güneş koruyucu krem kullanmak, yaklaşık sekiz saat uyumak, makyaj yaptıktan sonra mutlaka cildi temizlemek ve doğru ürünle nemlendirmek, cilde mevsimlere göre nemlendirici kremler sürmektir. Tüm bunlar günlük hayatın içine sığdırılabilecek basit bakım önerileridir. Leke oluştuktan sonra ise yapabileceğiniz şey kaliteli leke kremi alarak kullanmak olacaktır. Seçtiğiniz krem, onarıcı içeriğe sahip vitamin yönünden zengin bir ürün olursa lekelerinizdeki temizlenme daha hızlı ve kalıcı olur. 

 

Leke Ürünlerinin Kullanımı ve Faydaları

 

Cilt bakım ürünlerini kullanırken düzenli ve temiz olmak önemlidir. Örneğin bakım ürünlerini hiçbir zaman hızlı bir temizlik sonrası yapmayın. Cildinizi makyajdan ve diğer ürünlerden iyice arındırdıktan sonra leke karşıtı bakım ürününüzü kullanmanız etkili olacaktır. Özellikle gece vücut kendini onarıma aldığında leke ürünlerini sorunlu bölgelere sürebilirsiniz. İlk birkaç kullanımda lekeyle ilgili olumlu bir gelişme yaşamayabilirsiniz ancak bir süre sonra lekelerde cansızlaşma, seyrelme görebilir, sürecin sonunda ise tamamen lekelerden kurtulabilirsiniz. Cildiniz cilt bakım ürününe ihtiyaç duyduğunda cilt yapınıza uyan bir krem ya da losyon gibi ürünlere yönelmek her zaman etkili sonuçlar veriyor. Birçok kişi uygulamayı yarıda bıraktığı için fayda göremiyor ancak süreci tamamlamak çoğunlukla başarı getiriyor. Önemli olan cildi sürekli şekilde desteklemektir.

 

Cilt Leke Ürünlerinin Fiyatları

 

Cilt lekelerine özel üretilen kremler, losyonlar, yağlar çok çeşitlilik gösteriyor. Fayda, gramaj, form anlamında çeşitlenen ürünler, fiyatlarıyla da birbirinden ayrışıyor. Leke ürünlerinin fiyatları genellikle ortalama bir fiyat seviyesinde herkese ulaşmayı başarıyor. Vitamin Kozmetik web mağazamızdan inceleyebileceğiniz gibi birçok ürün farklı fiyatlarla alıcısını bekliyor. Sizler de cilt sorununuza özel bir ürünü mağazamızdan satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme, hızlı teslimat ile Vitamin Kozmetik cildinizi koruyor.