Lierac Serum

Lierac serum, ciltte çeşitli nedenlerle meydana gelen çatlak oluşumlarının azalmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olan etkili bir serumdur. Söz konusu olan çatlaklar, derinin dermiş tabakasının aşırı gerilmesi ile ortaya çıkmaktadır.  Vücutta meydana gelen çatlakların nedenleri arasında ilk akla gelenler; aşırı kilo alma ya da verme ve hamilelik dönemi yer almaktadır. Esas nedenleri arasında ise hormonlardaki değişiklik vardır. Hormonal değişimler sonucunda vücudun farklı bölgelerinde çatlaklar meydana gelmektedir.  

Lierac Serum Ne İşe Yarar?

Lierac, hormonal bozukluklar nedeniyle vücutta oluşan çatlakların iyileştirilmesinde etkili bir çatlak kremidir. Çatlak kremi düzenli ve belirli aralıklar ile kullanıldığında meydana gelmiş olan çatların görünümü giderek azalmaktadır. Tedavisi güç olan çatlakları, Lierac kullanımı ile azaltabilir ve istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Çatlak Kremi ile Çatlaklar Tamamen Giderilebilir mi?

Cildinizde çatlakların meydana gelmesinin ilk aşamasında Lierac çatlak kremi kullanarak, çatlakların büyümesine engel olabilirsiniz. Cildin her dönem nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Nemlendirici içeriğe sahip çatlak kremleri kullanılarak bu sorunların önüne geçilebilir. Ancak kremleri ve serumları düzenli kullanmak önemlidir. Düzenli kullanım olmadığında çatlaklar üzerinde kremlerin etkisi oldukça azdır. Düzenli ve belirli aralıklar ile kullanım sonucunda ise kremlerin kısa sürede etkisini görmek mümkündür.

Lierac serum düzenli kullanım sonucunda önce çatlaklarınızın renginin açılmasını sağlayacaktır. Kırmızı renkten daha açık bir renge dönen çatlakların, düzenli kullanım ile renkleri açılmaya başlayacaktır. Tedavi süreci yalnızca düzenli kullanıma değil aynı zamanda cilt yapısına da bağlı olmaktadır.

Çatlakların Sebepleri Nelerdir?

Deri altında yer alan kas ve yağların deriden daha hızlı bir şekilde büyümesi sonucunda vücutta çatlaklar oluşmaktadır. Çatlakların oluşmasını engelleyebilirsiniz. Ancak pek çok farklı neden sonucunda çatlak sorunu kaçınılmaz bir hal almaktadır.

  • Hızlı büyüme ve gelişme
  • Aşırı kilo kaybı
  • Aşırı kilo alımı
  • Hamilelik dönemi
  • Su tüketiminin azlığı

Çatlak Kremi Fiyatları

Tedaviyi çatlaklarınız tamamen yok olana kadar sürdürmeniz gerekmektedir. Elbette bu durumda tek bir kutu ihtiyacınızı gidermeyebilir. Çatlak tedavisinde kişiye göre Lierac serum ihtiyacı değişebiliyor. Son kullanma tarihleri geçmeyen ürünlerimizin her biri orijinaldir. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ve ürünleri inceleyebilir ve hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Anti-Aging
₺287,40 KDV Dahil
₺479,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Fondöten
₺149,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
%63 İndirim
%63İndirim
Ücretsiz Kargo
Anti-Aging
₺389,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
Tonik
₺137,40 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Nemlendiriciler
₺179,40 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Anti-Aging
Gün Saat Dakika Saniye
₺344,90 KDV Dahil
₺589,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Nemlendiriciler
₺189,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç, Cilt, Tırnak
₺199,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo