Makyaj
₺329,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Makyaj
₺124,90 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
Makyaj
₺279,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Makyaj
Tükendi
₺478,80 KDV Dahil
₺684,00 KDV Dahil
Makyaj
Tükendi
₺209,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
Makyaj
Tükendi
₺129,00 KDV Dahil
₺415,00 KDV Dahil
Makyaj
Tükendi
₺309,60 KDV Dahil
₺388,55 KDV Dahil
Makyaj
Tükendi
₺516,60 KDV Dahil
₺648,71 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Makyaj

 

Makyaj Nedir ve Ne İşe Yarar ? 

Makyaj, kötü görünümü maskeleme değil, cildinizin ve genel anlamda görünümüzü iyileştirme sanatıdır. Çoğu insan, yediklerinin iç organ işleyişini desteklediğinden emin olmak için tükettiği ürünlere dikkat ederek yemek yer. Yemek pişirirken, basit ve temiz malzemeler kullanmak genellikle en iyi mutfağı oluşturur. Aynı ilke, başta kadınlar olmak üzere, insanların görünümlerini maskelemek değil, iyileştirmek için günlük olarak kullandıkları makyaj malzemeleri ya da başka bir deyişle kozmetik ürünler için de geçerli olmalıdır.  Makyaj, cilde zarar vermeden dış güzelliği geliştirmek içindir. Cildimizi oluşturan deri, vücudun en büyük organıdır. Nefes alması, beslenmesi ve sağlıklı kalması gereken koruyucu bir kabuktur. Sağlıklı bir cilt için sağlıklı beslenmek ve düzenli öz bakım amaçlı temizlik yapmak gerekir. 


Günlük rutinin bir parçası olarak, çoğu kadın görünümlerini güzelleştirmek için makyaj ürünleri kullanır. Yaşanılan dönemin makyaj trendi zaman içinde değişkenlik gösterse de, istatistiklere göre her üç kadından biri makyaj yapmadan evden çıkmıyor. Bu durum dünya genelinde çok büyük bir ekonomiyi oluşturan Makyaj ya da Kozmetik sektörünü sürekli olarak AR-GE çalışmaları yapmaya ve cilt sağlığına zarar vermeyen, hatta destek ürünü olarak cildi rahatlatan ürünler geliştirmeye itiyor.


Makyaj bazı, fondötenler ve kapatıcılar, highlighter ve kontur kiti, allık, dudak kalemi, ruj, far, yaşlanma karşıtı serum, göz kalemi, rimel vs. gibi çok çeşitli ürünlerin yanısıra, temizleyiciler, tonikler, nemlendiriciler gibi bakım ürünlerini de içermesi gereken kaliteli bir makyaj seti, görünümünüzü iyileştirmenin beraberinde cildinizin dış etkenlerden korunmasına da yardımcı oluyor.

 

MAKYAJ ÜRÜNLERİ

 

Makyaj malzemeleri  ya da diğer bir deyişle kozmetik ürünler, başta dış görünümü iyileştirmek ve zinde bir görüntü elde etmeyi amaçlasa da, bazı ürünler cilt bakımı da sağlayarak, cildiniz ve genel sağlığınız için büyük önem arz ediyor. Bu noktada, kullandığınız makyaj ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği oldukça hassas bir konudur.

Orijinal dermokozmetik ürünler makyajın ciltte oluşabilecek tahribatı en aza indirmek için önem arz etmektedir. Bu nedenle Tüm kategorilerde %100 orjinal ürün garantisi veren Vitamin Kozmetik , Makyaj kategorisi altında dünya çapında bilinen ve tercih edilen ürünleri kapınıza getiriyor. Güvenle alışveriş yapabilir ürünlerimiz konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.