Multimineraller
₺64,90 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
Multimineraller
₺124,90 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
Multimineraller
₺171,00 KDV Dahil
₺190,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Multimineraller
₺246,50 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Multimineraller
₺229,50 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Multimineraller
₺229,00 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Multimineraller
₺229,50 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Multimineraller
Tükendi
₺179,10 KDV Dahil
₺398,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 


Multimineral

 

Multimineral, kaliteli yaşamın temelini oluşturan önemli elementler bütünüdür. Doğanın sunduğu mucizevî etkileri formülleştirip mineral şeklinde kullanmak, vücut dengesini müthiş bir şekilde kuruyor. Multimineraller, vücut dengesinin korunmasında aktif rol oynuyor. Mineral ya da vitamin seviyenizdeki oynamalar bir diğerini etkiler ve sağlığınızda değişimlere sebep olur. Multivitaminler ve multiminerallerin görevi bu dengeyi yaşam boyu korumaktır. Belli bir yaştan sonra mineral ve vitamin üretimi, alımı yavaşladığından dışarıdan gıda takviyesi olarak alımlar başlıyor. Multimineral desteği, yaşam boyu ihtiyaç duyduğunuz önemli bileşenlerden yararlanmanızı kolaylaştırır. Her gün belli bir düzende hiç öğün atlamadan beslenmek, uykuya, egzersize, strese dikkat etmek neredeyse imkânsız. Yoğun tempo, şehir yaşamı, ev – iş – aile üçgeni insanı bedenen ve zihnen yoruyor. Multivitaminler ve mineraller beslenmenin yetersiz, yaşamın ise dengesiz olduğu dönemlerde çözüm sağlıyor, besin takviyesi ile sağlıklı yaşamı destekliyor. Doğadaki elementlerin kapsül, tablet, sıvı, jel gibi farklı formlarda ürün haline getirilmesi günümüzdeki sağlık problemlerinin en büyük çözüm kaynağı olmuştur. Bedeninizin ihtiyacı olan elementler artık daha sistemli şekilde vücuda aktarılabiliyor.    

 

Multimineral İçeriğinde Neler Var?

 

Multimineral ürünleri farklı boylarda, formlarda ve tablet sayısıyla hazırlanıyor. İçeriğinde magnezyum, kalsiyum, selenyum, çinko, demir, manganez, krom, bakır, molibden gibi temel mineraller yer alıyor. Multiminerallerin içeriğinde çoğunlukla vitaminler de bulunuyor. Bu vitaminler; A, B grubu vitaminler, folik asit, C, E ve K1 gibi öne çıkan vitaminlerden oluşuyor. Her bir mineralin ve vitaminin mg ölçüsü farklılık gösterir. Mineral ve vitaminlerin günlük önerilen kullanım dozu genellikle bir kapsüldür. Kadın, erkek, genç, çocuk ve bebekler için geliştirilmiş özel formüller vardır. Besin desteklerinin hepsinin amacı vücudun ihtiyaç duyduğu mineral, vitamin desteğini sağlamaktır. En çok hissedilen yorgunluk, halsizlik, baş ağrısı, uyku problemleri bu desteklerle atlatılır ve daha birçok sağlık sorunu çözüme kavuşturulur.   

  

Multimineralin Faydaları

 

Multimineral desteği içerisindeki güçlü besin bileşenleri sayesinde yaşamı olumlu etkiliyor, düzenli kullanımda birçok sağlık problemini çözüme kavuşturuyor. Yetersiz beslenmek, tek tip beslenme düzenine sahip olmak, sporcu olmak, vegan ya da vejetaryen beslenmeyi tercih etmek, dengesiz beslenmek, yoğun tempoya bağlı düzenli beslenememek mineral, vitamin eksikliğine yol açıyor. Multimineraller, tüm bu kişilere ve hamilelere, emziren annelere, alkol – sigara tüketiminin yoğun olduğu kişilere, çocuklara, yaşlılara sağlıklı bir yaşam temeli oluşturuyor. Multimineralin faydaları genel anlamda şöyledir: Besin desteğinin düzenli alınmasına yardımcı olur. Cilt, saç sağlığını korur, güçlendirir. Bağışıklık sistemini daha güçlü hale getirir. Diş ve kemik sağlığını korur. Diyet ya da ameliyata bağlı iyileşme süreçlerinde vitamin ve mineral desteği sağlar.

 

Multimineral Fiyatları

 

Multimineraller, vitamin destekleri gibi vücut için önemli bileşenlerdir. Her gün eser miktarda almak ihtiyacı gidermeye yetiyor. Web sitemizde farklı formlarda multimineral bulabilir, güvenli ödeme yöntemleriyle sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz kısa sürede hazırlanarak adresinize gönderilir.