Mustela

Mustela, 1950 yılından beri bebek ve anneler uygun özel geliştirilmiş cilt bakım ürünleri çıkartmaktadır. Sabun gibi bebek cildi için sert olmayan, nemlendiren ve hassas ilde sahip olan bebeklerin cildini koruyan ürünleri ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ürünlerin her biri doğadan faydalanan ve doğallıktan uzaklaşmayan özel formüller ile geliştirilmektedir. Ürünler her cilt tipine uygun ve çevre dostu ürünlerdir. Anne ve bebeklere ihtiyacı olan tüm bakım ürünleri ile tüm dünya tarafından tercih edilmektedir.  

Mustela Stelatopia Ne İşe Yarar?

Mustela Stelatopia, cildi nemlendirir, canlılık kazandırır ve oluşan rahatsızlık hissini yatıştırır. Farklı nedenler ile oluşan cilt kurumasını önlen ve nemlilik kazandırır. Hızla emilen özel bir yapısı vardır. Kremsi bir dokuya sahipti ve ciltte kolay bir şekilde yayılarak hızlı bir şekilde cilde nüfuz eder. Özellikle bebeklerin cildinde meydana gelen aşırı kuruluk sorununda bu kremi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Geliştirme aşamasının her adımında uzman kişiler tarafından denenmiş ve bebeklerin özel cildine uygun bir şekilde üretilmiştir.

Mustela Stelatopia Emollient Krem Ne İşe Yarar?

Mustela Stelatopia Emollient, yenidoğan yoğun bakım ünitesinden çıkan bebekler dahil pek çok bebek cildinde rahatlıkla kullanılabilir bir kremdir. Zengin dokusu ile kuru ciltler için birebir çözüm üretir ve cildi pek çok açıdan destekleyici bir üründür. Aynı markanın diğer ürünleri gibi kremsi bir dokusu vardır. Bebeklerde rahatlama hissi verilir. Kremin hızlı emilme yapısı nedeniyle hızlıca giyinme rahatlığı da sağlamaktadır.

Yetişkinlerden kat be kat ince bir cilde sahip olan bebeklerin de kendileri için farklı cilt tipleri vardır. Cilt tipi belirlemede, bebeğinizin doktorundan yardım alabilirsiniz. Cilt tipine uygun ürünleri web sayfamıza girerek inceleyebilirsiniz. Karar verdiğiniz en uygun ürün için hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Mustela Ürün Fiyatı

Bebekler ve anneler için özel formüller ile geliştirilen Mustela ürünlerinin tamamında bebek cildi için yararlı olan Avokado Perseose kullanılmaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi web sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Son kullanma tarihi güncel ve orijinal ürünleri web sayfamızdan bulabilir ve siparişinizi en hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.