Nemlendiriciler
₺130,05 KDV Dahil
₺144,50 KDV Dahil
Nemlendiriciler
₺279,00 KDV Dahil
₺378,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Nemlendiriciler
₺130,05 KDV Dahil
₺144,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
önerilen
Nemlendiriciler
₺179,40 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Nemlendiriciler
₺229,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç, Cilt, Tırnak
₺199,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 

 

Nemlendiriciler

 

Nemlendiriciler, cildi korumak ve yumuşatmak amacıyla formülleştirilen kremlerdir. Genellikle soğuk kış günlerinde yaygın kullanılan nemlendirici krem, dört mevsim kullanılmalıdır. Bebeklerin yumuşacık cildini korumak için bile hazırlanan bakım kremi, nemlendiricinin her yaşta ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Cildiniz soğuktan olduğu kadar sıcaktan, rüzgârdan da etkilenir ve kurumaya başlar. Bunun yanı sıra su tüketiminin az olması ya da cilde iyi gelen vitamin ve minerallerden mahrum kalmak cildin içten kurumasına, dökülmesine, elastikiyetini yitirmesine sebep olabiliyor. Nemlendirici ürünler, cilt tiplerine göre üretilerek her bireyin ihtiyacına karşılık verecek içeriğiyle cildin kurumasını önlüyor. Cilt tipinizi belirleyerek doğru ürünü bulmanız ve kullanmanız cilt sağlığınız için yapabileceğiniz en basit bakım olabilir.    


Cilt Tipine Göre Nemlendirici Kremler

 

Cilt bakım ürünleri satın almadan önce mutlaka cildinizin ne durumda olduğunu bilmelisiniz. Kuru, yağlı, hassas, karma şeklinde ayrıma sahip olan cildiniz, doğru ürünle buluştuğunda şikâyetlerinizin azalmasını sağlıyor. Cildinizin çevresel etkenlerden ötürü yağlandığını, kuruduğunu, hassaslaştığını unutmayın. Cilt tipine uygun krem bulmak cildinizi korumanıza yardımcı olur. Cildiniz çok ideal bir dengede olsa bile makyaj yapıyorsanız eğer makyajdan birkaç dakika önce nemlendirici sürerek cildinizi koruma altına almalısınız.  

Yağlı ciltler için nemlendirici seçerken cildinizdeki yağ dengesini koruyacak bir ürün bulmaya özen göstermelisiniz. Birçok kişi cildim yağlı, kuru değil düşüncesiyle krem kullanmaktan imtina ediyor. Oysaki her cilt tipinin bakım ürünlerinin desteğine ihtiyacı vardır. Aşırı yağlı görüntüden ve histen kurtulmak kremlerle mümkündür.

Hassas ciltler için kullanabileceğiniz nemlendiricilerde cildinizin reaksiyon göstermemesine dikkat etmelisiniz. Vitamin destekli, cilde dost kremlerle hassasiyetin önüne geçebilirsiniz.

T bölgesi yağlı olan, elmacık kemikleri ve yanak bölümünde kuruluk hisseden biriyseniz eğer karma ciltler için özel geliştirilmiş dengeleyici nemlendiricilerle dört mevsim rahat edebilirsiniz.

Kuru ciltler için nemlendirici krem seçerken ise kremin içeriğinde A, C ve E gibi cilde iyi gelen vitaminlerin olmasına ekstra özen gösterebilirsiniz. Çünkü kurumuş ciltlerin yapısı daha çabuk bozulur ve kırışır.

 

Nemlendirici Kremlerin Kullanımı

 

Nemlendirici bakım ürünlerini kullanırken aşırılıktan kaçınmalısınız. Hiç krem kullanmamak kadar fazla krem kullanmak da zarar veriyor. Nemlendiricilerin içeriğinde vitamin desteği bulunduğundan cildinize derinlemesine bakım yapılır. Cilt problemlerinin en temel sebeplerinden biri makyaj sayılıyor. Makyaj esnasında cilde sürülen fondöten cildini çok yoruyor, gözenekleri tıkıyor. Makyaj yaptıktan sonra cildinizde dökülmeler, çatlamalar oluyorsa bu cildinizin nemlendiriciye ihtiyacı olduğunu gösteriyor demektir. Makyajdan birkaç dakika önce mutlaka nemlendirici kullanmalısınız.   

 

Nemlendirici Krem Fiyatları

 

Cilt bakımınızın temelinde yer alan nemlendirici bakım kremleri, makyaj yapıp yapmamanızla ya da sivilce problemi yaşamanızla alakalı olmayan ürünlerdir. Cildinizi dış etkenlerden korumak amacıyla hazırlanan kremler, cilt esnekliğinizi korumaya yardımcı oluyor. Web sitemizde göreceğiniz krem seçenekleriyle cildinizi her mevsim koruyabilirsiniz. Nemlendirici krem fiyatlarımız ideal seviyelerde olup, tüm cilt tiplerine uygunluk gösteriyor. Güvenli ödeme seçeneğiyle hemen krem satın alabilir, kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.