Benzer Ürünler
Slimpack Caramel Latte Flavored 23Gr*30Sase

Slimpack Caramel Latte Flavored 23Gr*30Sase

5,00
Marka : SLIMPACK
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺166,25(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2023
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Multivitamin'dir.
  • 2 gün sürecek olan başlangıç programı 3’er saat ara ile tüketilen 5 öğünden oluşmaktadır.SLIMPACK toz karışım toplamda ortalama 1100 kalori civarında enerji sağlayarak,günlük tüm vitamin,mineral ve temel ebsin ihtiyaçlarınızı karşılar.Başlangıç programı 3 haftaya kadar uzatılabilir.3 haftadan fazla bu programın tıbbi tavsiye olmaksızın kullanılması önerilmez.Her öğünde 1 paket (23g) toz ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) homojen bir şekilde karıştırılarak içilir.Bir paket toz karışım bir öğüne eşdeğerdir.SLIMPACK kullanılan öğünlerde başka katı gıda tüketilmemelidir.Gün boyu 2-3 litre su tüketilmelidir.
  • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün saşe formundadır ve kutu içeriğinde 30 saşe bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

 

Ürün Bilgisi
Boswellia Serata, akgünlük ekstresi antienflamatuvar özelliği olan. Doğal takviye edici gıdalardandır. Boswellia Serata, akgünlük ekstresi antienflamatuvar özelliği olan. Doğal takviye edici gıdalardandır. Boswellia Serata,  özelliği olan. Doğal  gıdalardandır. 
Kullanım Önerisi
İlk iki gün her üç satte bir sadece slimpack tüketilmelidir, su dışında başka bir şey tüketilmemelidir. Sonra istenilen kiloya ulaşana kadar günde tercih ettiğiniz iki öğün yerine Slimpack saşe tüketilmelidir.
 Hazırlanışı : 300 ml yarım yağlı süt ile karıştırılarak içilir.
Saklama Koşulları
25 °C oda sıcaklığında serin yerde saklanılmalıdır. Ürün hazırlandıktan sonra hemen tüketilmelidir.
Sertifikalar
Quality *** 
Ruhsatlandırma
Tarım bakanlığı
İçerir
Stevia ile tatlandırılmıştır. Laktoz içerir. 
İçermez
Gluten, Koruyucu ve İlave şeker içermez
İçerik Bilgisi
İçerdiği vitamin ve mineraller bir öğünde ihtiyaç duyulan miktarı karşılamaktadır, içerdiği 20 gr protein sayesinde kilo verirken kas kitlesini korumaya yardımcı olmaktadır. Aminoasitler kilo verme sürecinde yağ yakımını hızlandırıp enerji metabolizmasını desteklemektedir. Termojenik içerikler (Green Coffee Bean gibi) tokluk hissi verir. lif içeriği bağırsaklarımızın düzgün çalışmasına yardımcı olmaktadır. 
Etken Madde

 

Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim