NUTRAXIN

Sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyerek kullanıcılarına birçok problem için yardım sunan Nutraxin takviye edici gıda olarak kullanılmaktadır. Kullanıcıları tarafından çok sevilen ve vücuda sayısız faydası bulunan Nutraxin her zaman daha iyisini yapmayı hedeflemekte ve tüketiciye sunduğu kaliteli ürünleri ile kişinin daha sağlıklı ve hareketli yaşam tarzını desteklemektedir. Normal besin yerine geçmeyen ancak takviye edici besin olarak bireye birçok faydası bulunan ürünlerimizin tamamı orijinal ve sertifikalıdır. Peki, Nutraxın vitamin nedir? Ne için kullanılır?

Nutraxin Vitamin

Gıdaların genetiğinin bozulması ve iklim sorunları gibi nedenlerle günümüzde besinlerden maksimum fayda almak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Gündelik yaşantı içerisinde de beslenmeye gereken özeni göstermeme durumu olasıdır. Bu da zaman içinde saç, cilt, tırnak gibi birçok bölgede sorunların yaşanmasına; vitamin değerlerinde eksikliklerin görülmesine neden olur.  NUTRAXIN Vitamin takviye edici gıdadır. Vücudu içeriden besleyen ve pek çok alanda iyileştirici destek sunan ürün, normal beslenmeyi takviye etmek amacı ile kullanılır.  Bu sayede besin yoluyla alınamayan vitaminler alınarak bireyin çok daha zinde ve sağlıklı olması sağlanır.

Dışarıdan takviye etme amacı ile alınan besin desteklerinde kalite ve içerik son derece önemli kabul edilmektedir. Nutraxin besin desteklerinde amaçlanan kullanıcının yaşam kalitesini yükseltmek ve hastalıklara yakalanma riskine karşı bağışıklığı kuvvetlendirerek yüksek koruma sağlamaktır.

Vitamin Kozmetik ile Kalite ve Sağlıkla Tanışın

İçerik ve kullandığı özler ile dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen Nutraxin Vitamin tüm üretim, laboratuar ve dağıtım tesisiyle hammaddeden son kullanıcıya kadar olan süreçte kaliteyi garanti eder. Ürünlerde Iso 22000, Helal ve Kosher sertifikaları bulunur. Bu da markanın gıda güvenilirliğini sunduğunu ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir olduğunu gösterir. Ürünlerde sentetik tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici bulunmaz.

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz vitamin takviyelerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik olmak için geç kalmadan besin takviyelerimizi inceleyin, bağışıklığınızı her daim kuvvetli tutun!

Selenyum
₺39,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
Omega 3
₺209,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Biotin
₺109,00 KDV Dahil
₺164,90 KDV Dahil
Kolajen
₺189,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
%53 İndirim
%53İndirim
Ücretsiz Kargo
Besin Destekleri
₺169,90 KDV Dahil
₺409,90 KDV Dahil
%59 İndirim
%59İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen
₺74,00 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
Sağlık Kategorileri
₺205,68 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Ücretsiz Kargo