Benzer Ürünler
Nutraxin Artroflex Hya-C-Iı 90 Tablet
Nutraxin Artroflex HYA-C-II 90 Tablet
      

        (613145)

Nutraxin Artroflex Hya-C-Iı 90 Tablet

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺229,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺156,72(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Glukozamin dir.
 • Günlük gereksinime uygun olarak, günde 3 defa 1er tablet bol su ile kullanılması önerilir.
 • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 90 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 3 Tablet İçeriği
Glukozamin HCl 1500 mg
Kondroitin Sülfat 1200 mg
MSM (Metilsülfonilmetan) 900 mg
Vitamin C 60 mg
Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kollajen 40 mg
Hyalüronik Asit 30 mg

İçindekiler:   Glukozamin HCl (1500 mg) , Kondroitin Sülfat (1200 mg) , MSM (Metilsülfonilmetan) (900 mg). Vitamin C (60 mg), Doğası Değiştirilmemiş Tip II Kollajen (40 mg), Hyalüronik Asit (30 mg), Yardımcı Maddeler; Kroskarmelloz Sodyum, Mikrokristalin Selüloz, Bakır Klorofil Kompleksi, Silikon Dioksit, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Polivinil Prolidon içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 27.10.2016-001540

Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet Nedir?

Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet , yoğun spor yapan ve özellikle dizlerine yoğun yük binen bireylerin eklem hasarlarının ve ağrılarının azaltılması ve önlenmesi amacıyla yetişkinler için formüle edilmiş ve tablet formda besin destek ürünüdür.

Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet, yoğun spor yapan ve özellikle dizlerine yoğun yük binen bireylerin eklem hasarlarının ve ağrılarının azaltılması ve önlenmesi amacıyla yetişkinler için, tablet formda besin takviyesidir. Günlük gereksinime uygun olarak, günde 3 defa 1 er tablet bol su ile alınacak şekilde formüle edilmiş ürün içeriği ana etken maddeler; Glukozamin HCl (1500 mg), Kondroitin Sülfat (1200 mg), MSM (Metilsülfonilmetan) (900 mg), Vitamin C (60 mg), Doğası değiştirilmemiş Tip II Kollajen (40 mg), Hyalüronik Asit (30 mg) ve yardımcı maddeler; Kroskarmelloz Sodyum, Mikrokristalin Selüloz, Bakır Klorofil Kompleksi, Silikon Dioksit, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları ve Polivinil Prolidon içeren ürünün faydaları;

Glukozamin, eklemlerin kıkırdak yapısında bulunan bir bileşiktir. Vücudun eklem bölgelerinde doğal şok emici ve eklemler arası kayganlığı sağlayan kıkırdak yapının korunması ve desteklenmesini sağlayarak, eklem, kemik ve kas ağrılarını en aza indirerek rahat hareket etmenize fayda sağlar.

İçeriğindeki Kondroitin Sülfat, yine eklemlerin etrafındaki kıkırdak yapının bir bileşenidir. Osteoartit ve katarakt rahatsızlıklarında destekleyicidir. Kıkırdak yapıyı destekleyerek eklem, kemik ve kas hasarlarını önlemede ve ağrıları azaltarak hareket kolaylığı sağlamada fayda sağlayabilir.

MSM ( Metilsülfonilmetan ), eklem ağrısı semptomlarını azaltmak, iltihabı hafifletmek ve bağışıklığı artırmak için destekleyici olarak etki gösterebilir. Ayrıca spor hekimliğinde de yaygın olarak kullanılır.

Doğası değiştirilmemiş Tip 2 kollajen, kıkırdak matrisi tarafından üretilmektedir. Kıkırdak matrisi, kıkırdak içinde bulunan ve sıvı benzeri özellik gösteren bir dolgudur. Bağ dokulardaki kıkırdak oluşumuna yardımcı olan tip 2 kolajen eklem sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Vitamin C, bilindiği üzere bağışıklık sistemini, cilt sağlığını destekleyici faydalarının yanısıra, kronik hastalıkların önlenmesi, demir emiliminin artırılması, yüksek kan basıncını düzenleyici etkileri de bulunan adeta bir süper vitamindir. Ayrıca, C vitamini kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonlarının düzenlenmesi için gerekli kollajen oluşumunda da olumlu etkiler sağlayabilmektedir.

Hyalüronik Asit, dokuların ihtiyacı olan yağlanma işlevini verimli bir şekilde karşılayan bir maddedir. Gözün vitröz sıvısında da bulunan Hyalüronik Asit, dokuların yağlanma ihtiyacını karşıladığı gibi nemlendirici özelliği de bulunur. Tüm bu özellikleri ile, göz, cilt, eklem sağlığında önemli bir bileşendir.

Nutraxin Artroflex Hya-C-II 90 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda, 90 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin için formüle edilmiş besin takviyesidir.
 • 18 yaş altı bireylerin kullanımına uygun değildir.
 • Bu takviye edici gıda ürününün 3 aydan fazla kullanılmaması tavsiye edilir. 3 aydan fazla kullanılması gerektiğinde doktora danışılmalıdır.
 • Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Herhangi yapay koruyucu veya diğer takviye edici bileşenleri ihtiva etmez.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim