Benzer Ürünler
Nutraxin B-One Formula 90 Tablet
Nutraxin B-One Formula 90 Tablet

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺139,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 03/2024
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Kalsiyumdur.
 • Günde 3 defa bir tablet bol su ile birlikte kullanılması önerilir
 • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 90 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 3 Tablet İçeriği
Kalsiyum (Fosfat) 1000 mg
Hidrolize Kollajen 750 mg
D Vitamini (Kolekalsiferol) 600 IU
Magnezyum (Oksit) 150 mg
Çinko (Sülfat) 15 mg
Bakır (Sülfat) 2 mg

İçindekiler:   Kalsiyum (Fosfat) (1000 mg), Hidrolize Kollajen (750 mg) , D Vitamini (Klekalsiferol) (600 IU) , Magnezyum (Oksit) (150 mg) , Çinko (Sülfat) (15 mg) , Bakır (Sülfat) (2 mg) , Yardımcı Maddeler; Polivinilpirolidon, Kroskarmelloz Sodyum, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit, Titanyum Dioksit içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 15.02.2018-003911

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet Nedir?

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet , yetişkinler için formüle edilmiş ve içeriğindeki ana etken maddelerin metabolizma üzerindeki etkileri sayesinde, kemik sağlığını destekleyerek zamanın kemikler ve genel olarak iskelet yapısı üzerindeki olumsuz etkilerini geciktirici fayda sağlayabilen tablet formda besin destek ürünüdür.

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet , içeriğindeki Kalsiyum, Magnezyum, D vitamini, Çinko ve Bakır gibi ana etken maddelerin kemik sağlığını destekleyici özellikleri ile yetişkinlerin yaşam kalitesini korumaya ve artırmaya yönelik, özel olarak formüle edilmiş bir gıda takviyesi ürünüdür. Yaşa bağlı olarak zaman içerisinde genel insan vücut metabolizması dahilinde, kendini yenileme hızı yavaşlayan kemiklerin daha sağlıklı ve dayanıklı bir tablo çizmesini sağlayan özellikle Kalsiyum desteği, birçok iskelet ve eklem rahatsızlıklarının gelişimini geciktirmede fayda gösterebilmektedir. Ana etken maddeler Kalsiyum, Hidrolize Kollajen (Tip I), D Vitamini, Magnezyum, Çinko ve Bakır'ın faydaları;

Kalsiyum, kemiklerin ve dişlerin sağlıklı yapısının korunmasına ve güçlenmesine yardımcı olur, kalp atışı dahil kas kasılmalarını düzenler, kanda pıhtılaşma sağlayıcı etki gösterir ve sinir uyarılarının iletilmesinde yardımcıdır.

Hidrolize Kollajen , eklem ve kemiklerin sağlığının korunmasında etkilidir. Daha sağlam ve daha esnek kemik ve eklem yapısı için fayda sağlar.

D Vitamini , kemiklerin sağlıklı gelişimi ve genel kemik ve iskelet sağlığı için önemli bir kaynaktır. D vitamini eksikliğinde çocuklarda raşitizm, yetişkinlerde kemik yumuşaması ve ilerleyen yaşlarda osteoporoz gibi hastalıklar ortaya çıkabilmektedir. Canlı ve sürekli gelişen, yenilenen bir yapıya sahip olan kemik sağlığı için fayda sağlar.

İnsan vücudunda rezerv halde bulunan bir mineral olan Magnezyum'un %60'ı kemiklerde depolanmaktadır. Aminoasitlerden yeni proteinler oluşturmaktan, besinlerden enerji üretimine yardımcı olmaya, DNA ve RNA'nın oluşum ve onarımında rol almaktan, sinir sisteminin sağlıklı işleyişine kadar birçok işlevde etkili olan Magnezyum, kasların kasılma ve gevşeme hareketlerinin düzenli ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesine de etki etmektedir. Bu da iskelet sistemi sağlığını etkileyen faktörlerden önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar.

Antioksan özelliği ile bağışıklık sisteminin düzenli işleyişinde fayda sağlayan Çinko, göz, cilt, saç, tırnak, sinir sistemi ve kemik sağlığı için de elzemdir.

Bakır da bağışıklık sistemini güçlendiren elementlerden biridir. Böylelikle vücudumuzu kronik hastalıkların oluşumuna karşı koruyan Bakır, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna, sinir sistemi, kan damarları ve kemik sağlığı için de faydalıdır.

Nutraxin B-One Formula 90 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 90 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin kemik ve dolayısıyla iskelet sistemini güçlendirmede fayda sağlayabilecek etken maddelerle özel olarak formüle edilmiştir.
 • Günde 3 defa 1er tabletin bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.
 • Şeker, tuz, nişasta, maya, soya, mısır, gluten ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenler içermez.
 • Sentetik koruyucu, tatlandırıcı ve renklendirici kullanılmamıştır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim